Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Sajnos úgy néz ki, mégsem tudok menni. Napok óta van egy kis egészségügyi problémám, reménykedtem, hogy elmúlik mára. De nem múlt el, olyannyira nem, hogy most készülök a kórházba menni. Valószínűleg vágnak a csípőmre egy lyukat, akkor pedig nem lesz kedvem vezetni. :D De nektek jó szórakozást.

Ne má!!! :lol:

A fogászati problémákat, meg az "ilyen lyukasztgatós" beavatkozásokat simán megoldjuk... A vezetést szintén. :devlish: :devlish:

Komolyra fordítva a szót: Jobbulást kívánok!

A fuvart meg tényleg megoldjuk, ha ezen múlik a dolog...

Link to comment
Megosztás:

Mit vigyek Norbi?

Körtelevet :lol: :D

Mondjuk inni és rágcsálnivalót...

Tea lesz, van 2-2 liter Márka (szőlő és meggy), van popcorn, meg felmarkolok otthonról ezt-azt, ami az ünnepekről maradt. Ja, meg van fent pár doboz sör (ha jól emlékszem, akkor Kozel), de mivel szinte mindenki vezet, ez érdektelen...

Ha valaki grillezni szeretne, az hozzon hozzávalót.

Én most lépek le a munkahelyről, felmegyek begyújtani, oszt le a cuccokért. 15 órától már folyamatosan fent leszek.

Mostantól már csak telón értek el.

Viszlát! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Remélem mindenki rendben hazaért. Mi Pécsett majdnem lepadkáztuk az Omit :lol: A siklósi útról balra kanyarodtunk Mohács felé, de közben sárgára váltott a lámpa. Így kicsit nagyobb lendülettel engedtem be a vasat a kanyarba, csak az nem akart fordulni, csak csúszott egyenesen a padka felé. Ráfékeztem, de még mindig csúszott az autó. Szerencsére, vesztett annyit a lendületből, hogy a féket felengedve befordult, de akkor még a kanyarodósávban álló autókat vette célba, de lélekjelenlétemnek köszönhetően, gyorsan ellenkormányoztam, és visszajött egyenesbe. Másnak azonban nem volt ilyen szerencséje: Nagyárpád után van a jobbos kanyar, majd utána a balos. Na itt, a jobbosban egy autó megcsúszott, a jobbos padkán lavírozott egy darabig, majd a balos kanyarnál fejreállt az árokba. Már a műszaki mentés ment, de remélem nem esett senkinek sem baja.

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk mi is, nem siettünk. :icon13:

Ilyenkor vigyázni kell a nagyobb lendülettel, csúszik nagyon ahol lecsapódik a pára.

Mi érkezéskor a körforgalomban már tapasztaltuk a síkosságot :icon13: , így óvatosabban indultunk haza.

Jó volt találkozni, kicsit beszélgetni, látni a legkisebb Mediterránost :D .

Köszi Norbi a vendéglátást, szuper volt :lol: , legközelebb majd a kilátást is megnézzük. :devlish:

Zsolti köszi az alkatrészeket. :D :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy találkozhattunk! :D

Ilyen időben tudnak meglepetést okozni az utak, ez a páralecsapódásos szutyok nagyon tud csúszni... Ha túl nagy a sebesség a kanyarba érkezéskor, akkor tökmindegy, hogy van összkerék, vagy abs... Szóval csak óvatosan!

Mondom ezt én, aki szenteste árkot (szerencsére picit) látogatott... :lol:

Ui: Kori! Itt felejtettétek a Daniella poharát.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

2012. első Mediterrán talija 04.07-én Norbiéknál a gyönyörű panorámát nyújtó kastélyban :) Gyülekezés délelőtt. Főzés, ivás, mulatás.

1. Kori, Ani, Dana, Milán

2. Lomha 8V + Timi (ottalvós lesz?)

3. ivannorbi + ?

4.

Az ottalvás nem a legegyszerűbb, ugyanis kevés a hely (mármint az alvásra alkalmas)

A sátrazáshoz pedig szerintem még hűvös lesz akkor.

De ha valaki nagyon elfárad, az ledőlhet (a hegyoldalba) ;)

Link to comment
Megosztás:

2012. első Mediterrán talija 04.07-én Norbiéknál a gyönyörű panorámát nyújtó kastélyban :) Gyülekezés délelőtt. Főzés, ivás, mulatás.

1. Kori, Ani, Dana, Milán

2. Lomha 8V + Timi (ottalvós lesz?)

3. ivannorbi + ?

4. Gergő

5. Tiu & Zsuzsi

Link to comment
Megosztás:

2012. első Mediterrán talija 04.07-én Norbiéknál a gyönyörű panorámát nyújtó kastélyban :) Gyülekezés délelőtt. Főzés, ivás, mulatás.

1. Kori, Ani, Dana, Milán

2. Lomha 8V + Timi (ottalvós lesz?)

3. ivannorbi + ?

4. Gergő

5. Tiu & Zsuzsi

6. én meg a patkány :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.