Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

:icon11: :omg:

Mé, akkora a sonka, hogy nem fér be az O+A-ba? :evilgrin:

báááááááááááááááááááááááááz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOL :evilgrin:

nehéz lesz ezt összevakarni már látom ! :omg: a képlet : beülök a vackomba oszt megyek :D gyerekkel vagy zasszonnyal vagy annélkül :D

És megesszükasonkátis ha az akkra gond :D :evilgrin: :P

Link to comment
Megosztás:

Mivel mindenkit ennyire eérdekelt a teéma, marad a pizza. Norbi. 10 oóraára joöhetuünk a birtokra?

Úgy látszik nem a kaja a lényeg... :icon1:

Szerintem egy gulyást csinálhatnánk, mert ha 10-től estig leszünk, akkor akár a két étkezés is belefér...

Amúgy a 10 órás kezdés teljesen jó.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm én is a lehetőséget Norbinak :icon13: , és mindenkinek a részvételt, jó volt újra találkozni Veletek. :icon12: :icon1:

Jól sikerült a kaja :icon13: (kösz Zsolti), az időre sem panaszkodhatunk nagyon, pont addig nem esett amíg elkészült az ebéd :D és utána is elviselhető volt.

Hazafelé már természetesen esett, de legalább ki tudtam próbálni az ablaktörlő lapátot. :icon6: Nem okozott csalódást.

Link to comment
Megosztás:

a kaja nem csak az én érdemem ! köszönet a mentoroknak , a kuktáknak, és a szerencsétlen párszem krumplinak ,a meg boldogult sertésre is könnyes szemmel gondoljunk , hogy testének fehérje forrását rendelkezésünkre bocsájtotta eme remek étel létrejöttéhez :D még ha nem is ez volt a mindenkori szándéka :P

valamit annak aki bevásárolt és mindezt rendelkezésünkre bocsájtotta :) és a 3 db. babér levélnek sem kisebb az érdeme !

a bors ami kicsi de erős, a paprika ami vérével színezte , és annak a pár kanál sónak ,3 szelet szalonnának . ne feledjük el nekik soha ! :D ja, ! és annak a bogárnak aki belerepült ! :D

na megyek aludni :P

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.