Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Sajnos Babu lagzija miatt idén nem lesz keret a kajára, így az önköltséges lesz. Van három alternatíva:

1. Bográcsos kaja (babgulyás, paprikáskrumpli, pöri stb)

2. Grillezés hozott anyagból

3. Pizza a helyi pizzériában (azon a héten féláron lesz minden kaja a helyben fogyasztott cuccokból, a gond, hogy nem férünk be huszonegynéhányan, így le kell beszélnem előre hogy esetleg a kiszállításos kaja is féláron legyen)

Jó lenne minél előbb eldönteni, hogy intézni tudjam.

Nekem is tök mindegy a kaja.

Utóbbi gondolom elhozatalra is mehetne...

Link to comment
Megosztás:

Andrew sztem hozzad te is a grillt.

Tiu Roli veletek jön? :)

Nem beszéltünk róla, hogy együtt megyünk, ráadásul mi későn is indulunk.

A grillparty-ba belefér az este 8 órás érkezés, vagy a sötétre való tekintettel az már felejtős? :rolleyes:

Mert akkor kell valami alternatív megoldás, a nyers husit nem szeretjük. :wacko: :)

Link to comment
Megosztás:

Nem beszéltünk róla, hogy együtt megyünk, ráadásul mi későn is indulunk.

A grillparty-ba belefér az este 8 órás érkezés, vagy a sötétre való tekintettel az már felejtős? :rolleyes:

Mert akkor kell valami alternatív megoldás, a nyers husit nem szeretjük. :wacko: :)

Szerintem semmi akadálya. Lesz elektromos grill is, azzal hamar meg lehet csinálni a kaját, és mivel nem füstöl, használható zárt térben is.

Link to comment
Megosztás:

Pia behütve,hús bepácolva,saláta elkészitve,pogácsa sütés alatt.csak én "rohadok" kettöig a melóhelyen

:w00t: :icon13: (+nyálcsorgatós smile)

Hasonló a helyzet a husival :) de azzal a különbséggel, hogy a Zsuzsi 6-ig dolgozik. :(

Utána pedig kicsit többet autókázunk, hogy odaérjünk. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.