Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Sajnos elmúlt ez a hétvége is, még tarthatott volna. ;)

Bár későn érkeztünk és annyival korábban is indultunk, de nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a lehetőséget. :icon13:

Jók voltak a programok és szuper volt visszanézni a mediterrános események kis csokrát, néhány képnél majd' megszakadtunk a nevetéstől. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja jó volt össze jönni, úgy is keveset találkozunk.Egy dologról nem beszéltünk az FB csoportról.

A legkeményebb a Lomha volt a nosztalgiás résznél a " milyen dagadt voltam" mondattal :D

Aki korán lelépett, az lemaradt. Lesz FB csoport, mindjárt létrehozom.

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

Rég írtunk ide, sajnos ez az idei találkozók gyér számát is mutatja. Ezen felbuzdúlva, és hogy a hagyomány ne törjön meg meghírdetem az V. Lánycsóki Opel Talit 2013.09.28-29-ére. Mivel valószínűleg az éjszakák már hidegek lesznek, nem biztos, hogy a sátrazás játszik, ezért igyekszünk minél több fűthető helységet biztosítani. Remélem minél többen leszünk.

Link to comment
Megosztás:

Kaja babgulyás lesz, amit feldobok a csapatnak. Csak piát kell hozni, és ha vki itt aludna, annak hálózsákot, plédet, párnát. Igyekszünk mindenkinek fedett, zárt szállást biztosítani, de lehet, csak garázsban lesz hely (remélem így lesz, mert akkor jó sokan leszünk).

Akkor listázódjunk:

1. Ani, Kori

2. Babu, Babuka

3. Brezsy, Melcsi

4.

5.

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

Kaja babgulyás lesz, amit feldobok a csapatnak. Csak piát kell hozni, és ha vki itt aludna, annak hálózsákot, plédet, párnát. Igyekszünk mindenkinek fedett, zárt szállást biztosítani, de lehet, csak garázsban lesz hely (remélem így lesz, mert akkor jó sokan leszünk).

Akkor listázódjunk:

1. Ani, Kori

2. Babu, Babuka

3. Brezsy, Melcsi

4. Tiu, Zsuzsi ? (a kérdőjel csak a Zsuzsira érvényes)

5.

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

Na mivel átkerültem más műszakba pont jól jön ki a szabadnap :D csak az éjszakai mókát kell majd megoldani melóba 29-én :D

Akkor listázódjunk:

1. Ani, Kori

2. Babu, Babuka

3. Brezsy, Melcsi

4. Tiu, Zsuzsi ? (a kérdőjel csak a Zsuzsira érvényes)

5. McDeath

6.

7.

8.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Srácok hatalmas nagy probléma... nem tudok majd menni mert beosztottak hétvégére... -.-' elnézést kérek hogy nem tudok menni... :(

1. Ani, Kori

2. Babu, Babuka

3. Brezsy, Melcsi

4. Tiu, Zsuzsi ? (a kérdőjel csak a Zsuzsira érvényes)

5.

6.

7.

8.

Sajnálom, jó lett volna megismerkedni. Majd legközelebb összefutunk vhol.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.