Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Detto!

Oltári jó fejek vagytok :huh:

Szerintem is jó volt a társaság :lol:

Remélem összejövünk máskor is!

Jó lenne legközelebb világos helyen is fotózni, mert ezek a képek sajnos elég gyenge minőségűek lettek. Nem is nagyon akarom felrakni őket, mert inkább riasztólag hatnának, mint hogy csalogatólag.

Link to comment
Megosztás:

Mi is jól éreztük magunkat. Legközelebb olyan helyen kellene talizni, ahol beszélgetni is lehet, egy asztalhoz tudnánk ülni. Amíg ilyen korán sötétedik, biztos nem lesz könnyű megoldani a nappali fotózást, pláne nem hét közben, amikor az emberek nagyrésze 4-5 óráig melózik. Esetleg egy hétvégén kellene összehozni vmit, csak gergolabs kérdéses ,hogy haza megy-e Győrbe vagy sem. Én azt a merész javaslatot tenném, hogy februárban is össze kellene ülni, és ha nem gond a Pécsieknek, akkor Mohácson vagy a környéken vmerre. Sztem szóbajöhet Szajkon az autós vendéglő, mert vannak hosszú asztalok, és értelmes árakkal dolgoznak. Az sem utolsó szempont, hogy nagy parkolója van.

Ivannorbi azért rakhatnál fel egy-két képet, bármennyire is kakák.

Link to comment
Megosztás:

Szekció létrehozásának feltételei (forrás az opelclub.hu oldalon az alapszabályzat):

MOTE klubok:

Az Egyesület keretein belül, bármilyen márka hű, típus, régió vagy egyéb szemponton alapuló alszervezetként klubot lehet létrehozni. Létszámunk nincs korlátozva.

1. A klub létrehozásának feltételei:

a., 1fő rendes tag és minimum 9 fő pártolói tag

b., a magyar törvények és ezen alapszabály betartása

2., Klub működése:

a., A tagok maguk választják a klubvezetőt. Klubvezetőnek az választható akik rendes tagja az egyesületnek. A klubvezetőt 4 évre választják.

b., klubgyűlése évente egyszer összehívandó és egy héttel korábban megtartandó, mint az egyesület éves közgyűlése. A döntések többségi alapon születnek. Nem szükséges a tagok kétharmadának jelenléte.

3., A klubvezető feladatai, döntési jogköre

a., A klubvezető feladata a klubépítés, az egyesület népszerűsítése, klubtagokkal való jó kapcsolta kialakítása, régió fanatizmus, segítőkész hozzáállás.

b., az Egyesület által megszabott a klubrészére bocsátott anyagi-, pénzügyi javak felhasználása, irányítása.

c., Az éves beszámolójának a Klubgyűlés elé való terjesztése,

d., Az egyesület gazdasági vezetője felé időszakos beszámolójának elékészítése.

A klubvezető visszahívása az adott klub rendes tagjaink 25%-ának az Egyesület elnökséghez benyújtott, indokolt írásbeli kérelmével kezdeményezhető.

Tehát: Sokan vagyunk, de nem vagyunk elegen.

Link to comment
Megosztás:

Mi is jól éreztük magunkat. Legközelebb olyan helyen kellene talizni, ahol beszélgetni is lehet, egy asztalhoz tudnánk ülni. Amíg ilyen korán sötétedik, biztos nem lesz könnyű megoldani a nappali fotózást, pláne nem hét közben, amikor az emberek nagyrésze 4-5 óráig melózik. Esetleg egy hétvégén kellene összehozni vmit, csak gergolabs kérdéses ,hogy haza megy-e Győrbe vagy sem. Én azt a merész javaslatot tenném, hogy februárban is össze kellene ülni, és ha nem gond a Pécsieknek, akkor Mohácson vagy a környéken vmerre. Sztem szóbajöhet Szajkon az autós vendéglő, mert vannak hosszú asztalok, és értelmes árakkal dolgoznak. Az sem utolsó szempont, hogy nagy parkolója van.

Ivannorbi azért rakhatnál fel egy-két képet, bármennyire is kakák.

Én benne vagyok egy Pécsen kívüli találkozóban is, akár egy hétvége is szóba jöhet, csak akkor ezt célszerű lenne minél előbb lebeszélni, hogy mindenki úgy alakítsa a dolgait (munka, hazautazás...), hogy jó legyen neki. Nekem még nincs programom februárra, és még a munkabeosztást sem csináltam meg (ugyanis ezt én csinálom :huh: ). Kori! Ha nektek már van vezénylésetek februárra, akkor jelezhetnéd, hogy melyik hétvégétek foglalt, mert akkor megpróbálom én is oda rakni a műszakjaimat. Szóval én nem vagyok semmi jónak az elrontója :D

Na, megpróbálok 1-2 képet felrakni, de nehéz lesz a választás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mehetünk bárhova legközelebb.:-)

Tök jó.:-) Én a magam ura vagyok, bármikor ráérek.:-)

Norbi, mi azoknak az üléseknek a neve ami neked és Gergolabs-nak van ?

Körülnéznék utána a Neten.

Gyári Recaro-nak nevezik opeles berkekben :huh: Esetleg gyári sportülés.

De feltételezem, a többi autómárkánál is vannak "gyári Recaro" ülések, tehát így elég nehéz lesz rákeresni :lol:

Ui: de ezzel szerintem menjünk át a chat-be :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem ami szabad: 2; 9; 10; 17-e. Öcsém még nem tudja, mert egy hétre csinálják meg neki a szolikat, és nem váltószolgálatot nyom mint én. Várjuk a képeket.

Na, akkor ez alapján frissiben készítek ide egy listatervezetet, és úgy, mint múltkor, lehet feliratkozni, hogy kinek melyik időpont jó, illetve nem jó. Oszt még módosíthatunk is rajta!

Helyszín: ? (ezt döntsék el a mohácsiak :huh: )

Február 2 (szombat):

1. ivannorbi (nekem valószínűleg nem lesz jó)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Február 9 (szombat):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Február 17 (vasárnap):

1. ivannorbi (ha ez lesz a nyerő, és ez még időben kiderül, akkor szabaddá teszem magam)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

Helyszín: ? (ezt döntsék el a mohácsiak )

Február 2 (szombat):

1. ivannorbi (nekem valószínűleg nem lesz jó)

2. kori

3.

4.

5.

6.

7.

Február 9 (szombat):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3.

4.

5.

6.

7.

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3.

4.

5.

6.

7.

Február 17 (vasárnap):

1. ivannorbi (ha ez lesz a nyerő, és ez még időben kiderül, akkor szabaddá teszem magam)

2. kori

3.

4.

5.

6.

7.

De nem szentírás, hogy hétvégén kell lennie, csak akkor lehet mondjuk 4 körül kezdeni amikor még világos van.

Link to comment
Megosztás:

Ha ismét elcseszem a beírást vki kijavít majd? :huh:

Megbeszélem a párommal utánna iratkozunk.

Nem fogod elcseszni! :lol:

A lényeg, hogy a válasz gomb megnyomása után töröld ki a megjelenő hozzászólásból a szögletes zárójeles részeket, csak az idézett szöveg maradjon meg, és úgy írjál bele.

Link to comment
Megosztás:

Nesztek!

Mindenki csak a saját felelősségére nézheti meg ezt a "képsorozatot"! És mondjuk azt, hogy mobiltelefonnal készült :D , úgy talán nem annyira gáz :D .

A következő alkalomra jobban felkészülünk :huh:

kilógtam volna a sorból off autóval a kadettet meg nem merem kihozni a melegből :lol:

Link to comment
Megosztás:

Február 2 (szombat):

1. ivannorbi (nekem valószínűleg nem lesz jó)

2. kori

3.

4.

5.

6.

7.

Február 9 (szombat):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3.gergolabs(vszínű jó)

4.

5.

6.

7.

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3.gergolabs(vszínű jó)

4.

5.

6.

7.

Február 17 (vasárnap):

1. ivannorbi (ha ez lesz a nyerő, és ez még időben kiderül, akkor szabaddá teszem magam)

2. kori

3.gergolabs(vszínű jó)

4.

5.

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

Február 2 (szombat):

1. ivannorbi (nekem valószínűleg nem lesz jó)

2. kori

3. Egyhapsi(nem annyira jó, délután meló)

4.

5.

6.

7.

Február 9 (szombat):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3. gergolabs(vszínű jó)

4. Egyhapsi(nem annyira jó, délután meló)

5.

6.

7.

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3. gergolabs(vszínű jó)

4. Egyhapsi(vszinű jó)

5.

6.

7.

Február 17 (vasárnap):

1. ivannorbi (ha ez lesz a nyerő, és ez még időben kiderül, akkor szabaddá teszem magam)

2. kori

3. gergolabs(vszínű jó)

4. Egyhapsi(vszinű jó)

5.

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

Nem fogod elcseszni! :lol:

A lényeg, hogy a válasz gomb megnyomása után töröld ki a megjelenő hozzászólásból a szögletes zárójeles részeket, csak az idézett szöveg maradjon meg, és úgy írjál bele.

Vagy a hozzászólásban kijelöléssel kimásolja (szöveg elejénél bal gomb lenyom, így lehúzza a szöveg végéig, gomb felenged, jobb klikk a sötétített részbe és ott másolás) , utána beilleszti a hozzászólásába.

Na ez most olyan gyengébbek kedvéért hsz volt. :) :huh:

Látom alakul újra a mediterrán társaság, csak gratulálni tudok hozzá.

Sógorom Pécsre költözött, egyszer lehet, hogy én is kinézek majd nálatok talira ha megyünk látogatóba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.