Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali!Talán nem esik mindenféle öregördög,akkor azért tal. oda érek.Pápa felől megyek,első körforgalom elött van az itató? :huh:

Ha Pápa felől jössz, akkor a Tescot-Kikát elhagyva átjössz a lámpán egyenesen és lesz egy ÖMV kút balkéz felől két építkezés (Baumax és valami gumiszerviz) között és majdnem szemben a Porsche Győrrel. :lol: Nehéz eltéveszteni. GPS koordinátákat sajnos nem tudok. :D

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt az első minitali. Igaz, hogy csak ketten voltunk, én és Cobra cartárs, de azért egy egész jót dumáltunk, egy kicsit talán megismertük egymást. Teljes mértékben megértem Zsoleszt, hogy nem tudott eljönni ilyen úton (én is nekicsúsztam a kúton a szemetesnek :huh: ). Remélem a legközelebbi talin már többen leszünk (talán jobb lessz az idő, éa nem lesz vizsgaidőszak sem) :D . Remélem baj nélkül hazaértél Laci. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt az első minitali. Igaz, hogy csak ketten voltunk, én és Cobra cartárs, de azért egy egész jót dumáltunk, egy kicsit talán megismertük egymást. Teljes mértékben megértem Zsoleszt, hogy nem tudott eljönni ilyen úton (én is nekicsúsztam a kúton a szemetesnek :huh: ). Remélem a legközelebbi talin már többen leszünk (talán jobb lessz az idő, éa nem lesz vizsgaidőszak sem) :D . Remélem baj nélkül hazaértél Laci. :D

A következőt a Bahamákra kell szervezni, ott sosincs rossz idő! :D

Egyébként szörnyű hogy milyen kriminális állapotok uralkodnak az utakon, még jó hogy csak a szemetesnek csúsztál neki... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!Sajnálom,hogy sz.r idő lett,és nem voltam ott. :D :D Azóta már járt erre a sószóró,és a tüzoltóautó műsz.menteni.

Biszti hogy össze jövünk. :lol: Laci hazaértél egyben? :huh:

igen hazaertem Enese elott elallt az eso az ut csak vizes volt JO VOLT egyet beszelgetni remelem nemsokara meg tudjuk ismetelni de akkor mar tobben leszunk

Link to comment
Megosztás:

A következőt a Bahamákra kell szervezni, ott sosincs rossz idő! :D

Egyébként szörnyű hogy milyen kriminális állapotok uralkodnak az utakon, még jó hogy csak a szemetesnek csúsztál neki... :lol:

Először azt hittem, hogy kiütöm a mosó egyik tartóoszlopát, de aztán szerencsém volt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

De a kocsinak nem lett baja, csak a szemetesnek, ugye? :lol:

Pont fordítva :huh: . Bár nem vészes, csak nagyon közelről veszed észre, egy pici horpadás a bal első index fölött. Bezzeg a szemetes az olyan ütött-kopott volt, hogy nem tudom, melyik a találkozásunk emléke. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.