Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
Hát ja, az nem ártana egy találkozónál... :) Meer" egyedül baromi unalamas tud lenni... :P

jaja egyszer elmentem aztán nem volt senki nem tudtam megnézni előtte a fórumot (szegény Heninget zaklattam infoért) hát mondom biztos lesz valaki bemegyek nő kicsit nézett hülyének!! :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

jaja egyszer elmentem aztán nem volt senki nem tudtam megnézni előtte a fórumot (szegény Heninget zaklattam infoért) hát mondom biztos lesz valaki bemegyek nő kicsit nézett hülyének!! :) :D :D :D

Nem néz ,én is volt hogy odamentem korábban, benéztem opelesek? :) Mondta a csaj még nem jöttek.... :P

Link to comment
Megosztás:

Nem néz ,én is volt hogy odamentem korábban, benéztem opelesek? :D Mondta a csaj még nem jöttek.... :D

Zotya te már lehet meg sem ismersz engem még a VB alatt voltam Pezoba akkor találkoztunk utoljára!:D :P

Lehet megkockáztatok én is egy utat pénteken Győrbe. Régen voltam már én is. :) Amúgy jobb időt ígérnek holnaptól.

Helyes, helyes... :D :o :)

Mostmár csak időpontot kellene egyeztetni majd! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.