Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem túl nagy a tolongás tali ügyben urak, pedig mindjárt itt a hétvége.

29. szombat 14-15 óra

1. hening (talán jóa9

2. zsolesz1

3.frisco ( ha zsolesz elfogad mitfahrernek )

.

.

Az újonan regelteket is szivesen várjuk. (joces, phishR stb)

HI,

Lakatosnál van az autóm, gyalog vagy Toyota Hiace-szel is részt lehet venni? :D

Ha igen, akkor nekem jó a szombat du.

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi tali egész jól sikerült. :D Megismerhettünk egy "új embert" is PhishR személyében, megvizslathattuk Zsolesz "pogácsáit". Jelen volt még Kavics, Czaki, Fater és B.I.G. a kadettklubból, volt még egy srác, de neki most nem ugrik be a neve (ha esetleg olvassa, írja ide :D ), és jómgam. Du fél 4-től jókat dumáltunk, sztoriztunk, röhögtünk egészen kb fél 8-ig. Remélem lesz még sok hasonló öszejövetelünk. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

hellos.esetleg ha lenne még ijen tali a közeljövöben mi is elmennénk 3an(én elsösorban,meg hetero lakotársam,akivel közös a kocsi,meg a 3 ajtós e-kadét karaván 1.3S-emmi :D )nekünk a hétvégék(ha nem vagyunk pocsolyarészegek)meg hétköznap az esti órák lennének jók(munka miatt).ujjoncok vagyunk kadettban és jo lenne néhány tipustársat megismerni akiknek van tapasztalatuk a kadettokkal.

Link to comment
Megosztás:

hellos.esetleg ha lenne még ijen tali a közeljövöben mi is elmennénk 3an(én elsösorban,meg hetero lakotársam,akivel közös a kocsi,meg a 3 ajtós e-kadét karaván 1.3S-emmi :D )nekünk a hétvégék(ha nem vagyunk pocsolyarészegek)meg hétköznap az esti órák lennének jók(munka miatt).ujjoncok vagyunk kadettban és jo lenne néhány tipustársat megismerni akiknek van tapasztalatuk a kadettokkal.

Péntek esténként szokott lenni a Nádor kúton, 8 órától egy kis összeröfi. Ha gondolod, szivesen látnak mindenkit. Én csak amolyan odapofátlankodó vagyok, mert ők kadettesek. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.