Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

a kadét-tal még csak egyszer kellett boboznom.azota száll mint a sóhaj. :D .most péntek még nem jo de jövöhéten ha minden igaz megyünk a nádor kutra,bár a kocsi még nincs egészen készen,itt ott gittes,lefestve még egyenlöre nints,dehát egy kadett az foltozgatva is szép

Link to comment
Megosztás:

a kadét-tal még csak egyszer kellett boboznom.azota száll mint a sóhaj. :D .most péntek még nem jo de jövöhéten ha minden igaz megyünk a nádor kutra,bár a kocsi még nincs egészen készen,itt ott gittes,lefestve még egyenlöre nints,dehát egy kadett az foltozgatva is szép

Ok. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kicsit elmaradtam.Persze mennék talira.Mindig Győrben van?A Petz kórház parkolója ha jól vettem ki az írásaitokból.Épp ma voltam ott.Mikor lesz legközelebb?

Az asszonnyal megszerettük az astrát,jó lenne a márka/típustársakkal dumálni,biztos adnátok tanácsot e típussal kapcsolatban ugye? :sowwy:

Pl mit lehet,mit ajánlott,vagy mit ne csináljak vele.(Már van benne 1400 km bibi :lol: :lol: Van egyébként G astrás aki szokott jönni?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kicsit elmaradtam.Persze mennék talira.Mindig Győrben van?A Petz kórház parkolója ha jól vettem ki az írásaitokból.Épp ma voltam ott.Mikor lesz legközelebb?

Az asszonnyal megszerettük az astrát,jó lenne a márka/típustársakkal dumálni,biztos adnátok tanácsot e típussal kapcsolatban ugye? :sowwy:

Pl mit lehet,mit ajánlott,vagy mit ne csináljak vele.(Már van benne 1400 km bibi :lol: :lol: Van egyébként G astrás aki szokott jönni?

Pénteken szokott lenni tali a Nádor kúton, este 8-kor. Minden héten. :lol:

A kórháznál eddig 2X volt, az meglehetősen alkalomszerű, szervezést igényel. :lol:

Gyere holnap a kútra, jókat szoktunk röhögni. :P

Link to comment
Megosztás:

negyed 9ig senki sem volt ott..kb mikor szoktatok odaérni általában?

Elég türelmetlen voltál akkor, :sowwy: mert én kb akkor értem oda, de senki nem volt ott. :lol: A többiek is csak később jöttek. Ilyenkor be kell ülni a kávézóba és inni kell egy capuccinot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Üdv mindenki!

A múltkor ígérkeztem de nem tudtam összehozni:(.Tudjátok munka,család stb...

Holnap viszont úgy néz ki,senki és semmi sem tántoríthat el hogy kiruccanjak Győrbe:)

Viszont szeretnék infót kérni hogy pontosan hova is kell menni,bocs de nekem a Nádor kút nem mond semmit :rolleyes:

Szóval szívesen találkoznék veletek,ha van felvétel ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki!

A múltkor ígérkeztem de nem tudtam összehozni:(.Tudjátok munka,család stb...

Holnap viszont úgy néz ki,senki és semmi sem tántoríthat el hogy kiruccanjak Győrbe:)

Viszont szeretnék infót kérni hogy pontosan hova is kell menni,bocs de nekem a Nádor kút nem mond semmit :rolleyes:

Szóval szívesen találkoznék veletek,ha van felvétel ;)

Hali.

Ahogy Móvár felől jösz az 1-en, Pápa felé kell fordulni a felüljárónál, majd a 2. lámpánál jobbra. Az a Szigeti Attila út, a kút kb 2-300 m-re van jobb kéz felé.

Ha nem találsz oda a számom az aláírásomban van.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Franko volt a tali!Jókat röhögtem ;) .Kicsit ugy éreztem magam mint egy kakukktojás :rolleyes: az új autóval.Nameg nem vagyok egy műszaki zseni.

De ######a gyerekek vagytok!

Hening:Kicsit még visszakeveredtem a városba,szembetalálkoztam egy hátul füstölő kisteherrel,sztem benntmaradt a kézifék az ipsének ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Franko volt a tali!Jókat röhögtem :lol: .Kicsit ugy éreztem magam mint egy kakukktojás :rolleyes: az új autóval.Nameg nem vagyok egy műszaki zseni.

De ######a gyerekek vagytok!

Hening:Kicsit még visszakeveredtem a városba,szembetalálkoztam egy hátul füstölő kisteherrel,sztem benntmaradt a kézifék az ipsének ;)

Örülök, hogy jól érezted magad. Nem mindíg vagyunk ám ennyien. A BIG is beesett most, de ritkán szokott jönni. Az meg nem számít, hogy nem érzed magad műszaki zseninek, senki sem úgy kezdte. :lol:

A kisteher meg lehet csak egyszerűen szer volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.