Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


Recommended Posts

  • Hozzászólások 92
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

júli 5 tokaj

résztvevők:

02. Sanya ?!?!?!?!?

Mostmár minden csak a kollégákon múlik -minden reményem bennük, hogy dolgoznak-e vasárnap mert nem nagyon akarnak de.. <_<

Egyébként lehet egy Miskolci kadettos cimbora is tiszteletét teszi..

Link to comment
Megosztás:

Mostmár minden csak a kollégákon múlik -minden reményem bennük, hogy dolgoznak-e vasárnap mert nem nagyon akarnak de.. <_<

Egyébként lehet egy Miskolci kadettos cimbora is tiszteletét teszi..

há mongyad akollégáknak, hogy kollektíva basszatok vasárnap a munkára

amúgy is milyen már vasárnap dolgozni

jöjjön :)

elvileg BErlina is jön

Link to comment
Megosztás:

Mondhatom én nekik, hogy megvirradt <_< csak addig nagy az arcuk míg a góré elő nem kerül. :)

Jobb esetben délelőtt végzünk és sprintbe megyünk de nem látok rá sok esélyt -délután meg már nincs értelme neki indulni, majdnem 2 óra az út oda.. :)

Link to comment
Megosztás:

Mondhatom én nekik, hogy megvirradt <_< csak addig nagy az arcuk míg a góré elő nem kerül. :)

Jobb esetben délelőtt végzünk és sprintbe megyünk de nem látok rá sok esélyt -délután meg már nincs értelme neki indulni, majdnem 2 óra az út oda.. :)

hát ez kár

de am többiek is holvannak??

legaláb lalee itt lenne

vele azért nem ártana ledumálni

gondolom 2 en nemigen fogunk bográcsozni, de vmi sütögetéscsak kellene...

na majd csak feljön msnre

Link to comment
Megosztás:

hát ez kár

de am többiek is holvannak??

legaláb lalee itt lenne

vele azért nem ártana ledumálni

gondolom 2 en nemigen fogunk bográcsozni, de vmi sütögetéscsak kellene...

na majd csak feljön msnre

Na! Akkor mi lesz holnap??? Hányan leszünk???Mert ha úgy van, akkor szerintem el kellene halasztani jövő hét hétvégére és sokan összegyűlni!

Link to comment
Megosztás:

Na! Akkor mi lesz holnap??? Hányan leszünk???Mert ha úgy van, akkor szerintem el kellene halasztani jövő hét hétvégére és sokan összegyűlni!

nem tudjukelhalasztani, mert brekeke most tud csak jönni

jövőhéten se leszünk többen, mert sanyi jön, de brekeke nem, sőt az se tuti hogy jövőhét jólenne sanyinak

sztem két hét múlva lesz majd értelme egy másiknak, dehát 3- 4 emberrel...

de akkor már monokitóra kell menni, sátorral piával pizsamával, mert akkor már ottalszunk.

de ezt most meg kell tartani, messziről jött vendégfellépő Brekitájm ért <_<

meg nála vannak a cuccaim, amiket ígért, úgyhogy én tuti megyek

meg gyere te is azt elleszünk kettesben :)

de am jönnek mások is ne foss

Link to comment
Megosztás:

többen jeleztétek, hogy most nem a legjobb az időpont (fizu meló stb stb ) miatt, szóval akkor csinálhatunk másikat is, de akkor az legyen Monokon, pontosabban a monoki tónál.

időpont mondju kegyen két hét mulva

az az 5+14 tehát 19, de mivell ezt 2 naposra is el lehet húzni, akkor 18-19

hamarosan küldök képeket is

hely van bőven, azzal nem lesz gond, lehet horgászgatni is persze engedély kell hozzá, de anélkül is megoldható vhogy biztosan.

remélem elég hamar szóltam, hogy mit szeretnék, remélem akik most Tokajba nem tudnak jönni, azok oda el fognak tudni szabadulni.

Monok nem annyira egyszerű helyen van, szóval valahol lesz egy gyülekező... mondjuk szerencsi tesco parkoló.

programok: semmi sztrítrécsing, családias hangulatú hétvége, szülők nélkül <_<

Link to comment
Megosztás:

többen jeleztétek, hogy most nem a legjobb az időpont (fizu meló stb stb ) miatt, szóval akkor csinálhatunk másikat is, de akkor az legyen Monokon, pontosabban a monoki tónál.

időpont mondju kegyen két hét mulva

az az 5+14 tehát 19, de mivell ezt 2 naposra is el lehet húzni, akkor 18-19

hamarosan küldök képeket is

hely van bőven, azzal nem lesz gond, lehet horgászgatni is persze engedély kell hozzá, de anélkül is megoldható vhogy biztosan.

remélem elég hamar szóltam, hogy mit szeretnék, remélem akik most Tokajba nem tudnak jönni, azok oda el fognak tudni szabadulni.

Monok nem annyira egyszerű helyen van, szóval valahol lesz egy gyülekező... mondjuk szerencsi tesco parkoló.

programok: semmi sztrítrécsing, családias hangulatú hétvége, szülők nélkül <_<

Szuper az ötlet! Már letárgyaltam a barátosnémmal a monoki 2 napot! Csak hétvégére essen, mert meló van!

Akkor a holnap lefújva! Holnap mi is megyünk névnapot ünnepelni. A barátosnémnak már szóltam, hogy holnap aludhat, mert ha reggel tudja meg, hogy nem megyünk, akkor háború lesz!

Link to comment
Megosztás:

Szuper az ötlet! Már letárgyaltam a barátosnémmal a monoki 2 napot! Csak hétvégére essen, mert meló van!

Akkor a holnap lefújva! Holnap mi is megyünk névnapot ünnepelni. A barátosnémnak már szóltam, hogy holnap aludhat, mert ha reggel tudja meg, hogy nem megyünk, akkor háború lesz!

hát de attól még ezt is megtartjuk héééééé

na mindegy én megyek

rem feljössz reggel és megdumáljuk.

Endos tuti jön, Berlina is meg én is, Brekekéék is szal gyertek csak

Link to comment
Megosztás:

Nab+, nemrég hívott a góré, hogy lájtos meló lesz a hétvégén -csak eladás, azt meg hamar lezavarjuk. Szombat délutántól szabad a hétvégém.. :P :hiya: Csak a jövő hét végét nem tudom még :)

Végülis most úgyis járok arra mert megyek Zsóti cimbiékhez. :(

Link to comment
Megosztás:

Nab+, nemrég hívott a góré, hogy lájtos meló lesz a hétvégén -csak eladás, azt meg hamar lezavarjuk. Szombat délutántól szabad a hétvégém.. :lol: :D Csak a jövő hét végét nem tudom még :)

Végülis most úgyis járok arra mert megyek Zsóti cimbiékhez. :hiya:

Nehogy má megint dógozzál! :( He! :P Kell egy kis kikapcsolódás is, mert a sok munka károsítja a szervezetet! :D

Link to comment
Megosztás:

remélem jövőhéten azért lesz érdeklődés.

Na készítsd azt a sátorhelyet öcccsééééém :( nem tudom mikor érünk oda mert dolgozok holnap is de megyünk.. :)

Link to comment
Megosztás:

Na készítsd azt a sátorhelyet öcccsééééém :hiya: nem tudom mikor érünk oda mert dolgozok holnap is de megyünk.. :)

na ez a beszéd :(

na szóval

akik nem tudnak odaérni 3-4 között a tescohoz

szerencs főútjáj mentek miskolc irányába, átértek Bekecs cytibe, ott végig a főúton, amíg el nem ágazik az út, ott ki is lesz írva, hogy monok, jobbra, tovább afűúton, majd a part tetején megint jobbra, ott át az erdőn, és a végén lesz rögtön egy út balra, ott végig lefelé el kell menni a templom mellett, aztán a vár mellettmegint balra, és ott kifelé vezet az út végig a tóra, de vannak falubeliek, elmagyarázzák bárkinek.

de:

06202767272

ez a számom, és ha felhívtok, akkor kiszaladunk, csak azért mindenkiért egyesével nem lenne jó :P

de megoldjuk

épp ezért alegjobb az lenne, ha aki csak tud 3-4 között oda jönne a tescohoz

na üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.