Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


Recommended Posts

holnaptól lehűlést mond...

mondjuk nem is baj, csak ne mosson el minket a víz, meg a jég ne essen...

Na mondjuk előre leszögezem, hogy jó 200 km vezetés után nem fogok bográcsban főzni, elég lesz egy jó rablóhúst sütni.

Viszont ha tényleg rossz idő lenne akkor jobb lenne a táblát kitenni, hogy "rossz idő esetén a rendezvény elmarad".

Már nem azért, hogy beleokoskodjak mert úgyis felhívnék valakit milyen a klíma arrafele, ne autózzak át a fél országon egy jégverésért.. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 92
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na mondjuk előre leszögezem, hogy jó 200 km vezetés után nem fogok bográcsban főzni, elég lesz egy jó rablóhúst sütni.

Viszont ha tényleg rossz idő lenne akkor jobb lenne a táblát kitenni, hogy "rossz idő esetén a rendezvény elmarad".

Már nem azért, hogy beleokoskodjak mert úgyis felhívnék valakit milyen a klíma arrafele, ne autózzak át a fél országon egy jégverésért.. :)

az a baj ezzel, hogy eccer csak jöna vihar, és van

hiába hívsz fel, mert 1 óra mulva mártök más lehet

a bográcsozást, meg másnapra kellene időzíteni.

este csak egy szalizás legyen, és másnap legyen bográncsozás nah???

Eddig úgy tűnik, hogy bejött az aratás. :( Rengeteg a meló! Hátha változik a helyzet!rant.gif

ugye te most nem arról beszélsz, hogy nem tudsz jönni, mert aratni kell? :P

Link to comment
Megosztás:

annyira nem vagytok aktívak, írok már én akkor :)

most nézegettem mackósajt képeit, a talikról, és még azt tudom mondani, hogy meg vagyok elégedve a két talival így is, hogy mindig csak a fele banda jött el akik ígérkeztek.

ők is ilyen kis létszámmal kezdték. :(

na de rem szeptemberben a tokaji találkozó

igazából az a kadettklubbosok találkozója, de engem is szívesen fogadtak gyalog !!!! is szóval F astrákkal is oda lehet állítani.

A zöld kadet tulajdonosa annak a bulinak a szervezője Zsolti, majd beszélek vele, mikor is esedékes az a találkozó, és ide is leközlöm, rem oda azért már tényleg megérkeznek a régóta ígérkező tagok is :P

addig is gyüjtsétek a zsetont, és jó nyaralást még :hiya:

üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát akkor fiúk-lányok!

Mindnki véleményére alapozva,az idei Tokaji Opel Kadett Találkozó Október 9-re fog esni!

Remélem ennek köszönhetően megpróbál mindenki úgy szervezkedni,hogy letudjon jutni hozzánk!

Mivelhogy akkortájt elég sok tagnak,illetve társunknak lesz születésnapja,így félig-meddig egy szülinapi bulit is csapunk(Sancinak,Katinak,Petrának,Novynak,nekem...stb)

A programok nagyjából ugyanazok lesznek,mint ami eddig ezeken a talkon voltak.Aztán majd még bővíthetjük a listát

Közeledve az időponthoz az esetleges időjárási viszonyok drasztikus változása miatt az időpont változtatás jogát fenntartom :huh:

Erősen gondolkodom még a szeptember utolsó hétvégéjére,de valahogy én is jobbnak látom az októberi dátumot.

Ha valakinek vmi építő jellegű ötlete támad,az megoszthatja,nem szeretném egyedül szervezni.

Mivel még van kb 2 hónap,így elég tág dolog erről még beszélni,de így legalább miheztartás végett szervezhetitek a programotokat akkorra

Remélem sokan összegyűlünk most is,és lesz nagy dinom-dánom!

Ráadásul a Mikulás talin kivűl már nem tervezek az idei évre semmi más találkozót,úgyhogy félig-meddig évadzáró bulinak is lehet ezt tekinteni.

A Mikulás taliról majd a megfelelő időben értesítelek titeket

Addig is ízzítsatok erre

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor fiúk-lányok!

Mindnki véleményére alapozva,az idei Tokaji Opel Kadett Találkozó Október 9-re fog esni!

Remélem ennek köszönhetően megpróbál mindenki úgy szervezkedni,hogy letudjon jutni hozzánk!

Mivelhogy akkortájt elég sok tagnak,illetve társunknak lesz születésnapja,így félig-meddig egy szülinapi bulit is csapunk(Sancinak,Katinak,Petrának,Novynak,nekem...stb)

A programok nagyjából ugyanazok lesznek,mint ami eddig ezeken a talkon voltak.Aztán majd még bővíthetjük a listát

Közeledve az időponthoz az esetleges időjárási viszonyok drasztikus változása miatt az időpont változtatás jogát fenntartom :huh:

Erősen gondolkodom még a szeptember utolsó hétvégéjére,de valahogy én is jobbnak látom az októberi dátumot.

Ha valakinek vmi építő jellegű ötlete támad,az megoszthatja,nem szeretném egyedül szervezni.

Mivel még van kb 2 hónap,így elég tág dolog erről még beszélni,de így legalább miheztartás végett szervezhetitek a programotokat akkorra

Remélem sokan összegyűlünk most is,és lesz nagy dinom-dánom!

Ráadásul a Mikulás talin kivűl már nem tervezek az idei évre semmi más találkozót,úgyhogy félig-meddig évadzáró bulinak is lehet ezt tekinteni.

A Mikulás taliról majd a megfelelő időben értesítelek titeket

Addig is ízzítsatok erre

Mivan? FATAL ERROR! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor fiúk-lányok!

Mindnki véleményére alapozva,az idei Tokaji Opel Kadett Találkozó Október 9-re fog esni!

Remélem ennek köszönhetően megpróbál mindenki úgy szervezkedni,hogy letudjon jutni hozzánk!

Mivelhogy akkortájt elég sok tagnak,illetve társunknak lesz születésnapja,így félig-meddig egy szülinapi bulit is csapunk(Sancinak,Katinak,Petrának,Novynak,nekem...stb)

A programok nagyjából ugyanazok lesznek,mint ami eddig ezeken a talkon voltak.Aztán majd még bővíthetjük a listát

Közeledve az időponthoz az esetleges időjárási viszonyok drasztikus változása miatt az időpont változtatás jogát fenntartom :lol:

Erősen gondolkodom még a szeptember utolsó hétvégéjére,de valahogy én is jobbnak látom az októberi dátumot.

Ha valakinek vmi építő jellegű ötlete támad,az megoszthatja,nem szeretném egyedül szervezni.

Mivel még van kb 2 hónap,így elég tág dolog erről még beszélni,de így legalább miheztartás végett szervezhetitek a programotokat akkorra

Remélem sokan összegyűlünk most is,és lesz nagy dinom-dánom!

Ráadásul a Mikulás talin kivűl már nem tervezek az idei évre semmi más találkozót,úgyhogy félig-meddig évadzáró bulinak is lehet ezt tekinteni.

A Mikulás taliról majd a megfelelő időben értesítelek titeket

Addig is ízzítsatok erre

Nekem most aug.23-án lesz a szülinapom, 25-én meg a névnapom! ^_^ de megtarthatjuk akkor is! :huh: drunk_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.