Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Képek, videók találkozókról.


kojakarettenetes

Recommended Posts

  • Hozzászólások 96
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ha valakinek van hozzá türelme, akkor jó lenne ha fórum képtárába lennének feltöltögetve a képek.

Három képig jutottam, de tele lett a ... számomra fenntartott hely. :) :) Valamit nem jól csinálok? :)

Így most csak 3 db kép van a Galériában, Mediterrán_1 néven.

Link to comment
Megosztás:

Három képig jutottam, de tele lett a ... számomra fenntartott hely. :) :) Valamit nem jól csinálok? :)

Így most csak 3 db kép van a Galériában, Mediterrán_1 néven.

Nem tudnád optimalzálni a feltöltött képeket ?

Fejből meg nem mondom különben, hogy mekkora tárhely áll rendelkezésre 1-1 galériához.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudnád optimalzálni a feltöltött képeket ?

Fejből meg nem mondom különben, hogy mekkora tárhely áll rendelkezésre 1-1 galériához.

Megnéztem, a saját galériában össz. 5MB tárhely van. Az optimalizálás mit jelent?

A fórum képtárába (Mediterrán, már van ilyen :) :D :) ) próbáltam feltenni, de nem engedi. :)

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, a saját galériában össz. 5MB tárhely van. Az optimalizálás mit jelent?

A fórum képtárába (Mediterrán, már van ilyen :) :D :) ) próbáltam feltenni, de nem engedi. :)

Képek méretének jelentős csökkentése, jelentős minőségromlás nélkül.

Én korábban Gimp-el csináltam, de felpakol egy csomó, számunkra felesleges bővítményt is.

Ott van mondjuk az IrfanView.

Azért nem tudsz oda feltölteni, mert az a szekció hivatalos "képtára".

Ezért kértem azt, hogy akinek van kedve vele foglalatoskodni az legyen oly kedves sajátjába feltölteni és én utánna majd átrakom. Egyenlőre így kerülhet oda kép.

Link to comment
Megosztás:

Képek méretének jelentős csökkentése, jelentős minőségromlás nélkül.

Én korábban Gimp-el csináltam, de felpakol egy csomó, számunkra felesleges bővítményt is.

Ott van mondjuk az IrfanView.

Azért nem tudsz oda feltölteni, mert az a szekció hivatalos "képtára".

Ezért kértem azt, hogy akinek van kedve vele foglalatoskodni az legyen oly kedves sajátjába feltölteni és én utánna majd átrakom. Egyenlőre így kerülhet oda kép.

Elkészült az optimálizélés, a képek itt vannak: Tali 2008.02.10.

Remélem, nem romlott nagyon a minőségük. :)

Link to comment
Megosztás:

Szuper :)

Ide raktam át : http://www.opelforum.hu/index.php?automodu...=sc&cat=200

"Találkozók" szintjén van egy kis jogosultsági keveredés, majd megcsinálom, de most el kell osonnom.

Ezeket is fel lehet tenni a mediterran.opel.club.hu / képtár / Megalakulás képekben... oldalra?

Ez az egy kép még hiányzik az alapítók közül a weboldalon: 20080210_10.jpg , és egy van vissza, amit Norbi ígért.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.