Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Elképzelhető, hogy E85-tel sokkal jobban függ a fogyasztás a vezetés dinamizmusától? Óvatos pedálkezeléssel 5,7 lett a fogyasztás 40:60 E85:b95-ből... :D Nem hinném, hogy ennél akár 10% is kevesebb lenne B95-ből. Lehet, hogy csak akkor ugrik meg a fogyasztás a tiszta benzinhez képest, ha tiporva van?

Link to comment
Megosztás:

Elképzelhető, hogy E85-tel sokkal jobban függ a fogyasztás a vezetés dinamizmusától? Óvatos pedálkezeléssel 5,7 lett a fogyasztás 40:60 E85:b95-ből... :D Nem hinném, hogy ennél akár 10% is kevesebb lenne B95-ből. Lehet, hogy csak akkor ugrik meg a fogyasztás a tiszta benzinhez képest, ha tiporva van?

nekem 70% szeszel a szokásos 6.5 jött ki a párom mazdájával.benzinel is ennyi szokott lenni.ez 350 km-en jött ki.

Link to comment
Megosztás:

Mert régebbi, és nincs agyonbaxva elektronikával......Lásd, régi Swift-1k. :D

ez nem jött be.

1998-as és tele van minden jóval amivel csak meg lehet komplikálni a motor vezérlést.

2 utas lambda meg minden földi jó.

én pont arra gondolok,hogy ez miatt töblet üzemanyagot ad a motornak.bár nem biztos,hogy igazam van.

Link to comment
Megosztás:

ez nem jött be.

1998-as és tele van minden jóval amivel csak meg lehet komplikálni a motor vezérlést.

2 utas lambda meg minden földi jó.

én pont arra gondolok,hogy ez miatt töblet üzemanyagot ad a motornak.bár nem biztos,hogy igazam van.

Akkor nincs értelmes 5letem.Talán mert esetleg Japán? :D

Még 3.0ra sem mondanám azt, hogy nagyblokk :D :P

Az európai viszonyokhoz képest.Így jó? ;) Itt zömében 2.0 alatti ccm a menő.

Amúgy megvan a ződdel is egy elsőnek mondható E85 fogyasztási adat, ami 10L.Ebben benne volt minden amit ki lehet hozni a gépből.vegyesben, tehát nem csak város, és nem csak normálisan.

Elsőre nyilván soknak tűnik, de még mindig olcsóbban jövök ki 1km-rel, mint benzinnel.Ha éves szinten legalább 15e.km-t mejek vele, akkor 81e.ft marad a pénztárcámban a benzinhez képest.Tehát a FlexTek 7500km alatt viszahozza az árát.Ebből 1500 már letelt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor nincs értelmes 5letem.Talán mert esetleg Japán? :D

Sztem egyszerűen csak szélesebb tartományban képes állítani az előgyújtást meg a befecskendezést.

Az európai viszonyokhoz képest.Így jó? :D Itt zömében 2.0 alatti ccm a menő.

Amúgy megvan a ződdel is egy elsőnek mondható E85 fogyasztási adat, ami 10L.Ebben benne volt minden amit ki lehet hozni a gépből.vegyesben, tehát nem csak város, és nem csak normálisan.

Elsőre nyilván soknak tűnik, de még mindig olcsóbban jövök ki 1km-rel, mint benzinnel.Ha éves szinten legalább 15e.km-t mejek vele, akkor 81e.ft marad a pénztárcámban a benzinhez képest.Tehát a FlexTek 7500km alatt viszahozza az árát.Ebből 1500 már letelt.

Van már FlexTek központi injektoros motorokhoz is?

Link to comment
Megosztás:

Van már FlexTek központi injektoros motorokhoz is?

Szerintem nem is lesz, mert a technológiájából adódóan nem alkalmas a központi injektor az etanol befecskendezésre

(etanol jobban, gyorsabban csapódik ki, ezért közvetlen a hengerekbe kell fecskendezni).

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem is lesz, mert a technológiájából adódóan nem alkalmas a központi injektor az etanol befecskendezésre

(etanol jobban, gyorsabban csapódik ki, ezért közvetlen a hengerekbe kell fecskendezni).

Lehet, hogy több is kellene belőle azon rendszernél?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem is lesz, mert a technológiájából adódóan nem alkalmas a központi injektor az etanol befecskendezésre

(etanol jobban, gyorsabban csapódik ki, ezért közvetlen a hengerekbe kell fecskendezni).

Akkor a megoldás, hogy előtte át kell alakítani a motrot hengerenkénti injektorosra? :D

Link to comment
Megosztás:

Erről már olvastam nagyobb injektorfejet raknak bele, megnövelik az üzemanyagnyomást 1-1,2 bar-ra és egy kicsivel nagyobb előgyújtást adnak C14NZ-nél.

Biztos meg lehet oldani, csak gondolom ennek a hatásfoka már rég nem olyan, hogy meg is érje a benyával szemben :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam a kezdetek óta egy flakonban E85-ben ázik 1 db 2 cm-es benzincső, C14NZ benzinnyomás szabályzó membrán, injektorfejnél lévő gumi tömítést. Nem tapasztaltam semmi változást!

Bővebb infó itt: http://www.e85kft.hu/tevhitek.pdf

ez jó hír.a párom autóján semmit sem változtattam,csak tankolom a szmötyit bele.lassan megpróbálom a tiszta üzemet is.

a befecskendező rendszert ugy kitisztitotta,hogy megjavult az alapjárat is.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.