Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

MOTE Tombola 2008


hemi

Recommended Posts

Még mások is:) Ha már Én nem vehetek sem közeli hozzátartozók: a házastárs, az egyeneságbeli rokon, az örökbefogadott, a mostoha- és neveltgyermek, az örökbefogadó-, a mostoha- és a nevelőszülő, valamint a testvér; élettárs.

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 69
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én vettem egy tombolát, de egyre inkább úgy néz ki hogy sajnos a Blitz-en nem tudok megjelenni... van arra valami lehetőség hogy pl rtomi átvegye helyettem ha esetleg szerencsém lesz? :rolleyes:

Ez kár, de természetesen ennek semmi akadálya, jó lenne ha Tomi is tudná majd az adataid és minden rendben lesz:)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Azt nem lehet csinálni, hogy családtagoknak is lehetőséget adni arra, hogy részt vegyenek a játékban?

Szerintem több tombola fogyna. A sorsolás úgy is nyílvános lesz és gondolom közjegyzős is, tehát nem merülhetne fel az összejátszás lehetősége.

Vagy ez meg van valahol határozva törvényileg, hogy semmiképp nem vehetnek részt ilyen nyereményjátékokban családtagok?

Link to comment
Megosztás:

A vezetőség és a Titán Computer Kft alkalmazottai és azok CSALÁDTAGJAI nem vehetnek részt. A te családtagod miért is ne:) Illetve vehetsz 20 szelvényt is:)

Nem az én családtagjaimra gondoltam, az tiszta sor, hogy ők oké. :lol:

Én pl. a vezetőség családtagjaira gondoltam. Ez törvényileg van szabályozva?

Mert én személy szerint semmi etikai problémát nem látok, ha a sorsolás úgy is független felügyelet mellett történik (persze ők már tényleg nem vehetnének részt, mert akkor nem lennének függetlenek).

Link to comment
Megosztás:

Még nem az autó kell, az majd a sorsolás után :lol: :lol:

Csak gondoltam ha valaki kihozza a "tombolaszelvényeket", akkor ott személyesen beruháznék :lol:

Ellenörző szelvényt nem kapsz.

Csak regisztrálva leszel.

Tehát vehetsz szelvényt utalással is. Nem kell csütörtökig várnod. :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi személyes varázsa nincs? :lol:

Hol vannak már a régi szép idők, amikor még a sárga karikás 82-est tartottam izgatottan a kezemben a sorsolás alatt... :lol:

És amikor újrahúzták a főnyereményt akkor kiderült,hogy végig a ruhatárjegyet szorongattad a kezedben.

(velem megtörtént egyszer) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.