Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. BW szállás foglalás


Csuli

Recommended Posts

  • Hozzászólások 112
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A manta család két horkolást, és mantásokat (konkrétan minket)elviselő lakótársat keres a Blitzre faházba.

Tom, J0hnny, és Opel16V jelentkezését NEM fogadjuk el!

;)

Biztos azért vagy ilyen előzékeny, mert tudod, hogy nem bírom a horkolást :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

T. Szervezők!

Valaki legyen olyan jó és járjon utánna, hogy miért nem kaptam e-mailt a foglalásról. Most freemail-es mailcímre regeltem a mult héten de még semmi. Ugyanerre a címre a tombolás regisztráció simán megjött.

köszi!

T. Redline klubtagunk!

Kérem egyeztessen Csere Mátyás kollégánkkal, hogy mi lehet annak az oka, hogy az Ön által (többször már, legalább 4.szer) regisztrálandó e-mail címre miért nem kerül kiküldésre a visszaigazoló e-mail. Illetve mi oka lehet, hogy az admin sem kapja meg erről az értesítőket.

Mivel Önnek is van rendszerünkhöz elérése (mivel nagy szakembernek tartjuk, adtunk Önnek), ennek használatával megtekinthető eme folyamat logját.

Remélem sikerül a hibát feltárni és legközelebb csak erről tájékoztatni minket itt a fórumon.

Köszönettel, Hemi

Link to comment
Megosztás:

Szép volt Hemi...és egyébként mizu Bora-Borán??? :rolleyes: ;) ;)

Még nem jött össze annyi, majd csak pénteken indulunk:)

Figyelem!!

Gyerekek, eddig a 20 házból a ma már beérkezett utalásokkal együtt 14 fogyott.

Mai délután még kimegy pár visszaigazoló email, ne essen senki pánikba aki a napokban utalt.

Ha több kell majd, lehet hogy meg tudjuk oldani, kaptunk rá igéretet, de juli 20 az ideje amikor ez majd kiderül. Addig nekünk is össze kéne szedni a jelentkezéseket.

Ha meghaladjuk a 20-at és mégsem tudnak plusz szállást biztosítani, akkor is keresünk valami megoldást a dologra.

Csáó

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, eddig a 20 házból a ma már beérkezett utalásokkal együtt 14 fogyott.

Mai délután még kimegy pár visszaigazoló email, ne essen senki pánikba aki a napokban utalt.

Sziasztok!

A multkori beírásomra pánik szerű fizetés történt, így a házak elfogytak.

Futottunk ma jó sok kört a kempingnél, 1 db házat tudtunk még kisírni, az sem az adott területen, de azt a vezetőség fogja használni úgyis, nekik nem kell részegen hazatalálni.

Akik regisztráltak, ugyanakkor fizetésükkel nem támasztották még alá szándékukat, holnap egy körímélt kapnak, a lehetőségekkel.

A kemping fent tartja azt a lehetőséget, hogy adott időszakra még visszamondanak nekik mások által lefoglalt házakat, azokat akkor át tudják passzolni nekünk.

Ehhez lesznek majd instrukciók.

Aki a tegnapi nappal utalt mindenkinek jutott ház, vannak akikkel egyeztettem privát üzenetben, többek számára is van fentartott hely.

Mindenkivel fel fogjuk venni a kapcsolatot, kivéve aki visszaigazolást kapott a beérkezett összegről, Ők nyugodtan hátradőlhetnek.

Az olyan jellegű érdeklődések amik a szállás megléte nem megléte körül érdeklődnek, azt kérem mindenkitől privát módon küldje a forumon nekem.

Itt nem fogom átlátni.

Üdv.: Bkori

Link to comment
Megosztás:

Saját faházat vihetek?

(csak vicc volt :-))

Már arra is veszünk fel jelentkezést.

Van egy építési terület egy a napokban felfedezett lakatlan szigeten Siófok és Baltonfüred között, bár az is lehet hogy természetvédelmi területté nyilvánítják az ott lakó Oroszlánfókák miatt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hmm... ne a szervezőket bántsd. Az, hogy elfogytak afaházak csak annyit jelent, hogy eddig is jól csinálták a dolgukat, és ezért mindenki jönni akar, mert tudják, hogy idén is jó lesz.

A nagy szervezés pedig az, hogy a szervezők ezután is felveszik a kapcsolatot azokkal, akiknek nem jutott, de utaltak (ld. Bkori 07/08-i hozzászólását). Biztos nektek is lenne megoldás, mert valszeg vannak, akiknél van még hely és befogadnának.

Nálunk pl. még egy hely van, ha elég. Biztos vagyok benne, hogy mások is segítenek, ha nem azt látják, hogy fikázol. Ettől függetlenül részemről semmi gond veled (bár nem vagyok szervező), de ha kiszámolod, hogy húsz faházra jut nyolcvan ember, akkor rájöhetsz, hogy egy hónappal a Blitz előtt ez igen nagy érdeklődésről ad tanúbizonyságot. Tehát a szervezés, és az esemény számottevő. Koncerteken sem a szervezőket hibáztatják, ha minden jegy elkelt (sőt őket dícséri a tény), hanem a zenekar javára írják.

Link to comment
Megosztás:

hmm... ne a szervezőket bántsd. Az, hogy elfogytak afaházak csak annyit jelent, hogy eddig is jól csinálták a dolgukat, és ezért mindenki jönni akar, mert tudják, hogy idén is jó lesz.

...

Lomha esetében viszont ott a bibi, hogy elvileg ő már rég lefoglalta abból a 20-ból az egyik faházat :lol:

Ettől függetlenül nem kell mindjárt a szervezőket szídni, majd akkor, ha nem találnak valami jó megoldást :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lomha esetében viszont ott a bibi, hogy elvileg ő már rég lefoglalta abból a 20-ból az egyik faházat :lol:

Ettől függetlenül nem kell mindjárt a szervezőket szídni, majd akkor, ha nem találnak valami jó megoldást :lol:

a foglalás akkor érvényes ha beérkezik a pénz is...ez le lett irva párszor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lomha esetében viszont ott a bibi, hogy elvileg ő már rég lefoglalta abból a 20-ból az egyik faházat :lol:

Ettől függetlenül nem kell mindjárt a szervezőket szídni, majd akkor, ha nem találnak valami jó megoldást :lol:

Egyértelműen le volt írva a honlapon, hogy a foglalás a fizetéssel válik érvényessé. Még én is megértettem :lol: Ráadásul még itt a fórumon is elhangzott a figyelmeztetés, majd egy hete ide is be lett írva, hogy elfogyott a faház.

Én elhiszem, hogy Lomha úr nem nézte a fórumot,és talán azért maradt le, de akkor talán olvasson vissza. Én nem akarom védeni a szervezőket (dehogynem akarom, mert ez igazságtalan beszólás volt akkor is), de megmondták, hogy keresnek megoldást. Lehet sátrazni is például.

Az meg, hogy valaki beregelt a szállásra, nem minden esetben jelenti azt is,hogy jön. Mert akármi közbejöhet, és akkor meg az lenne a nagyobb igazságtalanság, hogy mások lefoglalják, de te nem tudsz emiatt már foglalni, aztán azok ki sem fizetik, te meg, aki fizettél volna nem is tudsz már.... érted. Feltételezem, hogy ezért volt így - így lehetett látni az érdeklődést is; akinek kellett, annak lett faháza, sőt a többlet igény is korán kiderült...

Link to comment
Megosztás:

Egyértelműen le volt írva a honlapon, hogy a foglalás a fizetéssel válik érvényessé.

...

Mint az előbb írtam, a részleteket nem ismerem (ismertem), de így már helyreállt a kép. Akkor Lomha cartárs volt a figyelmetlen :lol:

Részemről lezárva az ügy, főleg, mivel nem vagyok érintett a témában :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.