Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. BW szállás foglalás


Csuli

Recommended Posts

Tudja valaki, hogy mikor lehet elkezdeni a házfoglalást a Blitz Weekendre ? :D

-----------------------------------------

szerk: Hemi

2008.08.22.-25. között tartjuk meg a IV. Blitz Weekendet. Számos visszajelzés alapján visszatérünk a gyökerekhez, a Balatonhoz. Az új(regi) helyszín Balatonszemes, Vadvirág kemping!

A helyszín tökéletesen megfelelő, hiszen jól ismerjük már, itt került megrendezésre az első két Blitz Weekend. Programok, árak, további részletek.

Lezárult az ON-LINE szállás foglalás! 2008.07.20.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 112
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igen. Mai naptól lehet regisztrálni. Július 20-ig előreutalni a regisztráció után kapott e-mailban felüntetett számlaszámra.

Július 22-ig kiderül hány házat tudok még szerezni (ha kell, ha el fogyna a 20 db) után hirdetek eredményt.

Aki fizetett, de nem tudnék házat adni számára annak vissza fizetjük a foglalót.

Itt lehet jelentkezni: http://www.blitz-weekend.hu

Link to comment
Megosztás:

Én csak 1 napra szeretnék menni (szombaton), de lehet, hogy maradnék dizsibe és hajnalban indulnék haza,

vagy max. a kocsiban aludnék és délelőtt indulnék. Ehhez elég, ha egy szombati jegyet veszek amikor odaértem?

Karszalag lesz mindenkinek, külön színekkel.

A rendezvény és a szállás egy kerítéssel és egy kapuval el lesz választva, a kempinglakókat és a rendezvényen résztvevőket így teljesen el tudjuk különíteni.

(Eddig sajnos erre sosem volt mód.)

Sima szombati jegyet aki vesz, annak a karszalagja nem fogja feljogosítani a kemping területére való belépésre, a rendezvény zárt területét pedig ki fogjuk üríteni a buli végén.

A biztonságra kicsit jobban figyelünk majd, mint Abádszalókon.

Ha csak szombaton szeretnél ott lenni, de nem szeretnél hajnalban fáradtan hazavezetni, a helyszínen amikor a szombati belépődet veszed, olyan belépőt kell kérned, ami a szombati éjszakára sátras alvás lehetőséget ad. Az hogy tényleg felállítottad a sátrat senki nem fogja ellenőrizni, ilyen módon aludhatsz az autódban is.

A házak foglalása elővételben történik a kötött darabszám és az átlátható elszámolás miatt, sátras helyet a helyszínen is lehet váltani, abból nincsen darab korlátozás.

A házak regisztrálását már látom elkezdtétek, arra mindenki figyeljen, hogy ez a regisztráció még nem foglalás, akkor tekintjük véglegesnek a foglalást, ha a megjelölt számlaszámra beérkezik a program által meghatározott összeg.

Link to comment
Megosztás:

Karszalag lesz mindenkinek, külön színekkel.

...

Ha csak szombaton szeretnél ott lenni, de nem szeretnél hajnalban fáradtan hazavezetni, a helyszínen amikor a szombati belépődet veszed, olyan belépőt kell kérned, ami a szombati éjszakára sátras alvás lehetőséget ad. Az hogy tényleg felállítottad a sátrat senki nem fogja ellenőrizni, ilyen módon aludhatsz az autódban is.

...

Köszi az infókat, így már nagyjából érthető, csak nem voltam tisztában a lehetőségekkel. Az meg tiszta sor, hogy fő a biztonság.

Valószínűleg ez a sátras szombati belépő lesz az én opcióm :D

Ami igazából nem tiszta, hogy az autók hol fognak parkolni? Ha megveszem a szombati sátras belépőt, akkor az arra zárt részre állhatok majd? Vagy az autók elhelyezése mennyire lesz "biztonságos"?

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infókat, így már nagyjából érthető, csak nem voltam tisztában a lehetőségekkel. Az meg tiszta sor, hogy fő a biztonság.

Valószínűleg ez a sátras szombati belépő lesz az én opcióm :D

Ami igazából nem tiszta, hogy az autók hol fognak parkolni? Ha megveszem a szombati sátras belépőt, akkor az arra zárt részre állhatok majd? Vagy az autók elhelyezése mennyire lesz "biztonságos"?

Ez az egész egy nagy kemping.....Csak azt fogják korlátozni kik tudnak a rendezvények közelébe jönni.....A kocsid nincs veszélyben.....A sátrad mellett lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Mi is regeltünk egy faházra az asszonnyal.

Csendes szolid párt keresünk a másik szobába.

Addigra ugyanis családi okok miatt arra lesz szükségünk. :D :D

Mi azok vagyunk! B) Lehetünk veletek egy faházban? B)

vicceltem, külön regeltünk mi is egy faházra :P

Remélem ahhoz lehet granulálni, amire gondolok ;) de ha nem, akkor én máshoz is gratulálok előre :D

Link to comment
Megosztás:

Idén is lehet üdülési csekkel fizetni egy részét ha arról van szó? Tavaly és előtte is lehetett úgy hogy volt 15 üdülési csekkben a maradék meg kp.-ban utalásra került. Idén ha van ilyen lehetőség akkor hogy smint van?

Köszönjük Csabi :D :D :P

Üdülési csekk infó:

Ahogy tavaly is, csak a szívás van a nekünk evvel:). Megoldható, de nem szívesen. Tehát, ha kérhetném csak az fizessen így, aki másképp nem tudna jönni. Sajnos picit nehéz számunkra így az elszámolás a kempingel.

KÉREM ELŐRE jelezni, ha valaki csak így tudna részvenni. PÜ (vagy mail) Heminek vagy Bkorinak.

NEHOGY VALAKI UTALJON PÉNZT A MOTE SZÁMLÁRA BW-vel kapcsolatban.!!!!

Link to comment
Megosztás:

1 házat én is befoglaltam, meg is van a 4 fő. De sajna e-mailt még nem kaptam a rézletekkel. Mennyi az átfutási idő?

én kaptam azonnal:

A következő lépés, hogy élni tudj az ON-LINE foglalással:

Fizesd be a(z) 19600 Ft rendezvény részvételi díját,(belépődíj + szállás),

legkésőbb 2008. 07. 20.-ig, a következő számlaszámra:

Link to comment
Megosztás:

A sátrat azt ti adjátok, vagy csak sátorhelyet adtok? És hogyha viszem a barátnőmet is és ő nem tag akkor rá a külsős árak vonatkoznak, vagy olyan, mintha ő is tag lenne?

Előre is köszi a válaszokat!

Sátrat nem adnak...azt neked kell hozni...ha klubtagvagy akkor + 1 fő...legalábbis eddig így volt......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.