Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. BW szállás foglalás


Csuli

Recommended Posts

  • Hozzászólások 112
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

hello!

sikerült megtudni valamit arról, hogy tudnánk-e menni csütörtökön? :rolleyes:

Zeti!

Hétfőn végre pontot teszünk több kérdés végére, akkor írok egy összefoglaló kis esszét "csütörtök" és "gyerek" témában is, addig kérem a türelmed.

Aggódni nem kell, ház van még bőven.

Link to comment
Megosztás:

Gyerek elszállásolás:

A kemping szabályai szerint 2-14 éves korig gyerek ár, 14 éves kortól felnött ár, 18 év felett pedig idegenforgalmi adó kötelezett.

A mi szabályaink amit ebből képeztünk:

18 év alatt ingyenes, e fölött a meghirdetett felnött ár.

Az ágyak számát tekintve:

Egy faházban 4 fő, ami azt jelenti, hogy négy 18 év feletti.

Ha valakinek van kettő 8 éves porontya és egy ágyban elférnek, akkor minket nem zavar, egy 18 éve feletti versenyző is kivehet magának egy 4 fős házat.

Illetve a hozott kiságyban elalvó 4-es ikrek sem zavarnak minket.

Ami viszont zavar: 4 fős faházban nem szeretnénk ha 4nél több 18 év feleti éjszakázna, nincs szükségünk adóügyi problémára a kemping és a klub felé.

Csütörtök, azaz nulladik nap:

Van rá lehetőség, mivel elöttünk nem az összes házat foglalták be. Limitált számmal ugyan de nálam privátban lehet jelentkezni, telefonszámmal lehetőleg, illetve csak olyan jelentkezzen aki utána ott is tud lenni.

Nem szeretnék felesleges köröket futni, mert ezt teljesen külön kell majd intéznem külön-külön mindenkivel.

Köszönöm a türelmet!

Link to comment
Megosztás:

Gyerek elszállásolás:

A kemping szabályai szerint 2-14 éves korig gyerek ár, 14 éves kortól felnött ár, 18 év felett pedig idegenforgalmi adó kötelezett.

A mi szabályaink amit ebből képeztünk:

18 év alatt ingyenes, e fölött a meghirdetett felnött ár.

Az ágyak számát tekintve:

Egy faházban 4 fő, ami azt jelenti, hogy négy 18 év feletti.

Ha valakinek van kettő 8 éves porontya és egy ágyban elférnek, akkor minket nem zavar, egy 18 éve feletti versenyző is kivehet magának egy 4 fős házat.

Illetve a hozott kiságyban elalvó 4-es ikrek sem zavarnak minket.

Ami viszont zavar: 4 fős faházban nem szeretnénk ha 4nél több 18 év feleti éjszakázna, nincs szükségünk adóügyi problémára a kemping és a klub felé.

Csütörtök, azaz nulladik nap:

Van rá lehetőség, mivel elöttünk nem az összes házat foglalták be. Limitált számmal ugyan de nálam privátban lehet jelentkezni, telefonszámmal lehetőleg, illetve csak olyan jelentkezzen aki utána ott is tud lenni.

Nem szeretnék felesleges köröket futni, mert ezt teljesen külön kell majd intéznem külön-külön mindenkivel.

Köszönöm a türelmet!

küldtem privit!

Link to comment
Megosztás:

;) ohh! Ebben az esetben azt hiszem mmi leszünk a legjobb fejek az egész suliban, mert meghívjuk a Makett összes osztálytársát ;)

Privit küldtem :rolleyes:

Ha a ti komfortotokon nem ront a harminc kisiskolás, akkor nyugodtan..a vért ti takarítjátok ez a lényeg:)

Link to comment
Megosztás:

T. Szervezők!

Valaki legyen olyan jó és járjon utánna, hogy miért nem kaptam e-mailt a foglalásról. Most freemail-es mailcímre regeltem a mult héten de még semmi. Ugyanerre a címre a tombolás regisztráció simán megjött.

köszi!

Minden regelésnél kapok emilt én is, de a te neveddel nem kaptam én sem.

Probáld meg újra kérlek!

Link to comment
Megosztás:

A manta család két horkolást, és mantásokat (konkrétan minket)elviselő lakótársat keres a Blitzre faházba.

Tom, J0hnny, és Opel16V jelentkezését NEM fogadjuk el!

;)

Mi jelentkeznénk, csak sajna a BW még nem biztos számunkra. Illetve a teljes jelenlét.

max. lecsúszunk a jó szállásról. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy én vagyok a vak meg az idióta, de megmondaná valaki, hogy hová kell utalni a Blitzre a faház árát? :rolleyes: Esküszöm nem találom sehol, pedig egy órája keresem mindenhol ;)

Emailt nem kaptál arról hogy mennyit kell utalni? ott bizony benne van a számlaszám is:) Máshol ne keresd:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.