Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

ebben a hidegben fel sem melegszik a féktárcsa :))

egyébként szépen ki lett harapva a sarka a lökháritonak :lol:

szerencse hogy csak az tört el és mas nem sérült meg

azt hitten nem ennyire csunya .. sokkal kisseb darabra szamitottam

de ez hatalmas

a kocsirol is készül kép vagy csak az elejéröl ..

kivancsi lennek rá hogy nez mar ki, mert mar sokat hallatam rola hogy mindig szerelik :D de meg nem láttam

a hengerfej egyebkent milyen lett ?

hogy megy most ?

Link to comment
Megosztás:

SXP!

Köszi az érdeklődést.

A taliga mindig is ment jól, nem azzal volt a baj.

Majd fotót is linkelek, de ahogy elnéztem a tiedet, a fellniken túl nem sok különbség van kívülről ránézésre a kcosijaink között.

Kivéve, h az enyémből ki van harapva egy darab az első spoilerből :evil: :evil: :evil:

Meg a kipufogóm szarul van felhelyezve (remélem csak ennyi, és remélem csak ez rázza a kasznit), össze vissza csattog amikor árkot ugrok a kocsival az V kerületben. (Budapest suck) :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

Félelmetes milyen kárt tudnak okozni az állatok az autóban. Haverral egyszer egy részeget gázoltunk, végignyalta az egész oldalát a gépnek a biciklije. Persze nem halt meg. Pedig nagyon megrugdostuk :)

A féktárcsák hűléséről meg annyit, hogy egy kölcsön Uno75-tel én 10ből 8-szor vörösizzású tárcsákkal mentem. Megálltam a lámpáknál, szépen csendeben füstölt, néztek is rendesen... (Pedig nem is rúgtam neki :wink: )

Link to comment
Megosztás:

Hali all!!

Dec 24 én lezuztam az astrát :) Kira karácsony volt....

A lényeg hogy kéne egy karosszériás....meg pár elem az autóra...lökös bal elsö sárvédö.....index....bal elsö elem ...talán egy hűtőrács is....jah meg egy mühely ahol kijavitanak abroncsokon külsö kisebb sérülést......sajna elég összetett a probléma mert elég sok minden sérült ha csak picit is....lécci mailt vágjatok hozzám(lacee02@freemail.hu) vagy irjatok ide ha bármeikre van 5letetek....Jah Futó Gabi Bá már mondott vlmi tippet(Patacsi) állitolag megtalálom az elérhetöségét itt opelklub.hu-n de eddig nuku sikerrrel találtam meg öt.....nah mostmár télleg bye......thx elöre is

Link to comment
Megosztás:

Ha maradnak ezek az útviszonyok, asszem holnap én is kimegyek

kicsit huszárkodni valami nyugisabb helyre itt B.örsön. :)

Bár tanulnom kellene a vizsgáimra, de ki kell használni a tél szépségeit ugye... :lol:

Mindenkinek kellemes csúszkálást és lehetőleg egybenmaradást kívánok!

Csak okosan! :D

Link to comment
Megosztás:

Azthiszem most egy kicsit több élet lesz ebben a topikban :? ma én is kimerészkedtem....csináltam egy két érdekes manövert :? de egyben maradt a kicsike

Leírom, hogy ne maradj történés történés nélkül :-)

Kicsit sikerült megcakkoznom az egyik felnimet.

Valamint láttam egy Suzukit becsúszva egy kb. 1 méter mély árokba, a másik a Bécsi úton barátkozott egy - finoman - egy villanyoszloppal, illetve egy aprobb koccanást, amely után mindkét fél elégedetten nyugtázta, hogy nincs értékelhető kár.

Link to comment
Megosztás:

Agressor!

Bár kicsit messze van, de ha azt mondod jó hely, akkor lehet hogy átnézek majd. :lol:

Csörgök ha megyek.

A Campona tényleg nagyon messze van!

Agressor!!! :D Gondolom ha Újpesten alszol akkor nem oda mész:)))

Tegnap én is betyárkodtam az olajcsere után, jó széles zsákutcában szűzhóban:)) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Messze van? Nem hiszem, hogy tovább tartott volna 3 percnél, hogy odaérjek. :) :lol:

Az a baj, hogy a belvárosban nincs semmi jó hely, ha mégis akkor mindenki odamegy, és leharcolják (pl. felkonferálási tér)

Ezért el kell hagyni a várost, ott viszont bőséges a kínálat (hipermarketek óriási parkolói)

Állítólag szerdán jön fresh hó, ami nem ártana, mert tegnap egybefüggő jégpáncéllá csiszoltuk azt a bazinagy parkolót. :D

Hogy ontopic is legyek, a KAROSSZÉRIA hál' istennek nem sérült. :wink:

Áláírás: (kifejezetten renzsokának)

-------------------------------------------

Decemberben majdnem vettem egy WRX-et...

Link to comment
Megosztás:

Bukócső és pályagumi,

angyalkákon tanga bugyi

Bukkanó, fék,jobb 4 árok

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Hali mindenkinek!

Az én gányolási területem: Hungaroring és környéke, Újpesten egy kisebb

lezárt rész, Hajógyári sziget, Palota, "Békásmegyeri ovál pálya" egyébként meg ha jó a hó mindenhol beakad a kézifék!!!

Sajna most nem merek kimenni még mert a hátsó gumi igaz téli de (tavasszal legyalogoltam mert elölvolt és későn cseréltem vissza a nyárit) úgy megcsúszik ezen a nyálkás úton hogy az csak na!!!! Kézi és balláb fék nélkül!!! Majd ha nagyobb lessz a hó kipróbálom hátha ott még fog(már kezd elvonási tünetem lenni) egy kicsit addig is az útviszonyoknak megfelelően közlekedem ahogy az a kresszben vagyon írva!

Link to comment
Megosztás:

Az én gányolási területem: Hungaroring és környéke, Újpesten egy kisebb

lezárt rész, Hajógyári sziget, Palota, "Békásmegyeri ovál pálya" egyébként meg ha jó a hó mindenhol beakad a kézifék!!!

Újpesten hol van az a lezárt rész????

Ha hinni lehet az időjósoknak akkor holnap leszakad az ég és lehet menni csapatni rendesen.

Én megyek az tuti, meg Agressor is olyanfajta:) :)

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös úgy néz ki a dolog, hogy van egy egyenes aszfaltozott út EU padkákkal vag inkább futómű barát padkával és erre az útra 3 4 bekötő út. Tehát nem körpálya hanem lehet szépen gyakorolni a jobra balra és persze az egyenesben a kersztben menést! Tavaj még le volt zárva az egyenes mindkét vége és a bekötő utak is! Kutyát sétáltató embereken kívül senki nem jön arra. Egyébként Újpest és Káposztásmegyer között van!

Link to comment
Megosztás:

Okoska több mint három órás és nem csak én vagyok rajta hanem az összes haverom (aki nem csak az egyenesben tudja nyomni a gázt)

99-óta veszegetem fel ezeket a kis okosságokat! Nem állok most úgy, hogy vegyek egy kamerát meg még várok egy kicsit had fejlődjön ez a technika is még egy kicsit!

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös úgy néz ki a dolog, hogy van egy egyenes aszfaltozott út EU padkákkal vag inkább futómű barát padkával és erre az útra 3 4 bekötő út. Tehát nem körpálya hanem lehet szépen gyakorolni a jobra balra és persze az egyenesben a kersztben menést! Tavaj még le volt zárva az egyenes mindkét vége és a bekötő utak is! Kutyát sétáltató embereken kívül senki nem jön arra. Egyébként Újpest és Káposztásmegyer között van!

Köszi a pontos meghatározást most már biztosan tudom, hogy pontosan hol is van!!! macskajancsi :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.