Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Majd szójjatok, ha lesz valami történedés, lehet hogy én is be tudok szállni... :lol:

Agressor!

Akkor lehet hogy ma este kinézek. Majd hívlak.

Úgy néz ki, hogy ha az égiek is úgy akarják akkor csinálunk egy fehér astrás csapatást:) valahol újpesten vagy a környékén. Illetve ha valaki akar még jönni más szinüvel egye fene, ugyis fehér lesz :) :lol: :D

elötte körtelefon

Link to comment
Megosztás:

néézzzmáááá leesik egy hangya######nyi hó a sok benzinhuszár hogy megelevendett tőle :) :lol: :D

hóra vékony gumi kell, nekem meg olyan van a kocsin :wink:

ezekkel a csuszkálásokkal az a gáz hogy napközben kéne nyomni este para, hogy beleesel vmi gödörbe - láttam már ilyet :?

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, hogy ha az égiek is úgy akarják akkor csinálunk egy fehér astrás csapatást:)
és hogyan találjátok meg egymást a hóban? :) :lol: :D :lol: :lol:

valahol újpesten vagy a környékén. Illetve ha valaki akar még jönni más szinüvel egye fene, ugyis fehér lesz :lol: :lol: :lol:

elötte körtelefon

vki dobjon már majd elötte egy sms-t vagy mailt ha mentek :wink:

(a szerda erősen kérdéses, mert másnap vizsga ÉS MOST SEM TANULOK HANEM EZT A KIBASZOTT FÓRUMOT OLVASOM :evil: :evil: :evil: :evil: )

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös úgy néz ki a dolog, hogy van egy egyenes aszfaltozott út EU padkákkal vag inkább futómű barát padkával és erre az útra 3 4 bekötő út. Tehát nem körpálya hanem lehet szépen gyakorolni a jobra balra és persze az egyenesben a kersztben menést! Tavaj még le volt zárva az egyenes mindkét vége és a bekötő utak is! Kutyát sétáltató embereken kívül senki nem jön arra. Egyébként Újpest és Káposztásmegyer között van!

érdekes, mert én is sokat vagyok arrafele és én se vágom mire gondol...

pedig ott van 1-2 alkalmatosság versenyekre :roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyébként az a szimpi hely, amit Agressor mondott

a Campona mellett! Amit mesélt róla, maga az ígéret földje! :)

Azzal az a baj, hogy a helyi vagányok pillanatok alatt lezúzzák róla a havat és utána már csak a jég marad az meg már ratyi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

és hogyan találjátok meg egymást a hóban? :) :lol: :D :lol: :lol:

vki dobjon már majd elötte egy sms-t vagy mailt ha mentek :wink:

(a szerda erősen kérdéses, mert másnap vizsga ÉS MOST SEM TANULOK HANEM EZT A KIBASZOTT FÓRUMOT OLVASOM :evil: :evil: :evil: :evil: )

Redline!

Te ne szívozz velem, mert különben elintézem, hogy 5-ös legyen a vizsgád! :lol:

Megtaláljuk egymást a hóban, ne izgulj, főleg ha hozol szirénát:)

Link to comment
Megosztás:

érdekes, mert én is sokat vagyok arrafele és én se vágom mire gondol...

pedig ott van 1-2 alkalmatosság versenyekre :roll: :wink:

Én Newpesti vok, de vhogy én se vágom...bár van egy 5letem....de ott megy a forgalom:))

agresszor: te nem newpesten egy pénzintézetnél szoktál parkolni? már többször megsassoltam ott egy szép fehér astrát....

Link to comment
Megosztás:

Én Newpesti vok, de vhogy én se vágom...bár van egy 5letem....de ott megy a forgalom:))

agresszor: te nem newpesten egy pénzintézetnél szoktál parkolni? már többször megsassoltam ott egy szép fehér astrát....

én is csesztettem Agr kollegát,h sokat látom np-n, de nem naon izgatta...

sőt eccer mág a sztmiályin is megláttam, nyomába eredtem, de re-akció nepá :) pedig astra fan rlz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kevertek ti össze valakivel? :)

[Próbáljatok a pirosnál mellém állni arra harapok. :lol: :D :lol:

Nahh mondom, h nem keverlek össze baszki, nem sok ember rohangál ilyen felnivel+90es véggel astrával... én a viztorony mellett láttalak mindig egy évuig talán....

a lámpás dologra kiváncsi lennnék én is :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.