Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

8 órája, kacs írta:

Ez a háromszög bevágás jó ötlet, így valóban lehet folytonosan vezetni a tömítőt! :-) A búrákat én is kimosom, mert a 21 év alatt szerintem még nem volt leszedve és annyi dzsuva gyűlt össze, hogy abból dombot lehetne rakni :-) 

Köszönöm a tanácsokat, remélem Te is megtalálod az általad említett beázás okát! :icon13: 

Nincs mit, hát egyenlőre annyit csinálok hogy teljesen felhúzom az ablakot, mert résnyire le szoktam engedni hogy kicsit levegőzön, de elvileg a szélterelő miatt akkor sem ázhatna be-.Elvileg.

Link to comment
Megosztás:

Végül is így sikerült a régi tömítést kiváltanom. A "D" profilt választottam, mert kellő mértékben felette van a búrán található távtartóknak, amelyek a kasztni felületére ülnek fel (ki is kezdték a festéket, amit azóta lekezeltem), így biztos, hogy a tömítés is bőven nekifeszül a kasztninak. Vágni nem vágtam a kanyarokban, mert elég tűrhetően lehetett "kanyarodni" az anyaggal. Osztán majd elválik mennyire hatásos a víz ellen...picit szkeptikus vagyok, de egy próbát megér :-) Viszont most, hogy a lámpák nincsenek a helyükön, remekül telibe tudtam szórni az üregeket a sarkoknál alvázvédővel. 

//static.kepfeltolto.com/big/2018/08/27/02e073e07c4512fced0171fa2d50d0fe.jpg

Link to comment
Megosztás:

1 óra, kacs írta:

Végül is így sikerült a régi tömítést kiváltanom. A "D" profilt választottam, mert kellő mértékben felette van a búrán található távtartóknak, amelyek a kasztni felületére ülnek fel (ki is kezdték a festéket, amit azóta lekezeltem), így biztos, hogy a tömítés is bőven nekifeszül a kasztninak. Vágni nem vágtam a kanyarokban, mert elég tűrhetően lehetett "kanyarodni" az anyaggal. Osztán majd elválik mennyire hatásos a víz ellen...picit szkeptikus vagyok, de egy próbát megér :-) Viszont most, hogy a lámpák nincsenek a helyükön, remekül telibe tudtam szórni az üregeket a sarkoknál alvázvédővel. 

//static.kepfeltolto.com/big/2018/08/27/02e073e07c4512fced0171fa2d50d0fe.jpg

Egész gyárinak néz ki. Én is úgy szoktam az üregekkel foglalkozni hogy a lámpát, meg a belső kis ajtókat kiszedem. Sőt volt hogy a csomagtér műanyag burkolatát is, mert azon kisebb a nyílás mint magának az oldallemezen. 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2018. 09. 14. at 18:29, free0228 írta:

Nah a múlt hétvégén rászántam magam és megcsináltam asszonyka tetőkárpitját! Majd egyúttal bekötöttem a világítós kapaszkodókat, meg kicseréltem  a középkonzolban a rizsszem izzókat is mert egy kiégett. 236DSC_0195.jpg498DSC_0197.jpg370DSC_0202.jpg

Király vagy! Milyen anyagot és ragasztót vettél hozzá? Nekem is meg kell már csinálni a kombin, az talán kicsit nagyobb falat.

Link to comment
Megosztás:

Nálunk a kombiról leszedték, aztán most csak úgy nélküle ott a szivacs. Az nem tűnik fel hogy foszlik e, mert amúgy is olyan por van bent :hehe:  (keramikus édesanyám élettársa)

Nem tudom, hogy csak ha simán le lenne kittelve kicsit. meg festve akkor milyen lenne, mert akkor legalább több gond nem lenne vele.

Link to comment
Megosztás:

16 órája, tuskes írta:

Király vagy! Milyen anyagot és ragasztót vettél hozzá? Nekem is meg kell már csinálni a kombin, az talán kicsit nagyobb falat.

Azért vannak kisebb hibák, mivel egyedül csináltam! Az a oszlop lefele menő résznél gyűrődött meg kicsit, meg a napellenzőnél lett egy két léghólyag szerű! De nem észre vehető! Tetőkárpít anyagot vettem, méterárú boltban, szivacsost, mint a gyári! Annyi hogy ennek az alján is van szövetháló! Meg pálmatexxel ragasztottam fel! Jah, a kombi kicsit nagyobb, az még várat magára! Meg olyan elb.... méretben van ez a tetőkárpit anyag, 180cm a tekercs magassága, sedan meg csapothoz jó, de kombinál marha sok a hulladék mert oda rövid a 180cm! Mért nem tudták 120cm tekercset csinálni, az elég lenne a szélességhez kényelmesen!

Módosítva : free0228
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Stevy írta:

Nálunk a kombiról leszedték, aztán most csak úgy nélküle ott a szivacs. Az nem tűnik fel hogy foszlik e, mert amúgy is olyan por van bent :hehe:  (keramikus édesanyám élettársa)

Nem tudom, hogy csak ha simán le lenne kittelve kicsit. meg festve akkor milyen lenne, mert akkor legalább több gond nem lenne vele.

Hát szerintem attól rideg lenne maga az anyag, elrepedne a rázkodástól, nem?

Link to comment
Megosztás:

15 órája, Stevy írta:

Nálunk a kombiról leszedték, aztán most csak úgy nélküle ott a szivacs. Az nem tűnik fel hogy foszlik e, mert amúgy is olyan por van bent :hehe:  (keramikus édesanyám élettársa)

Nem tudom, hogy csak ha simán le lenne kittelve kicsit. meg festve akkor milyen lenne, mert akkor legalább több gond nem lenne vele.

Valószínűleg meglehetősen rusztikus képet látnál. :hehe: :devlish:

  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

8 órája, free0228 írta:

Azért vannak kisebb hibák, mivel egyedül csináltam! Az a oszlop lefele menő résznél gyűrődött meg kicsit, meg a napellenzőnél lett egy két léghólyag szerű! De nem észre vehető! Tetőkárpít anyagot vettem, méterárú boltban, szivacsost, mint a gyári! Annyi hogy ennek az alján is van szövetháló! Meg pálmatexxel ragasztottam fel! Jah, a kombi kicsit nagyobb, az még várat magára! Meg olyan elb.... méretben van ez a tetőkárpit anyag, 180cm a tekercs magassága, sedan meg csapothoz jó, de kombinál marha sok a hulladék mert oda rövid a 180cm! Mért nem tudták 120cm tekercset csinálni, az elég lenne a szélességhez kényelmesen!

No ennek utánajárok!!! Azon agyaltam még, hogy az ajtók kárpitjait is cserélem, valami bézs, vagy hasonló, vaj színűre. A feladat onnantól van, hogy a kárpit be van építve az ajtó burkolatba. ( remélem érthető így ) Belül látom, hogy a műanyag elmelegítésével, és szétlapításával oldották meg. A kérdés az, hogy veszem ki a keretből, és hogy rakom vissza stabilan, mert az olyan fixnek tűnik.???? :) 

Módosítva : tuskes
Link to comment
Megosztás:

12 órája, tuskes írta:

No ennek utánajárok!!! Azon agyaltam még, hogy az ajtók kárpitjait is cserélem, valami bézs, vagy hasonló, vaj színűre. A feladat onnantól van, hogy a kárpit be van építve az ajtó burkolatba. ( remélem érthető így ) Belül látom, hogy a műanyag elmelegítésével, és szétlapításával oldották meg. A kérdés az, hogy veszem ki a keretből, és hogy rakom vissza stabilan, mert az olyan fixnek tűnik.???? :) 

Az ellapított műanyag végeket le kell fúrni, ezután önmetsző csavar mehet a helyére szinte mindenhol, egy-két résznél nincs annyi anyagvastagság, hogy be lehessen hajtani a csavart, itt valami egyedi megoldás kell, vagy egyszerűen ki kell hagyni azt a rögzítési pontot.

2922720-20180922-yBK3h8.jpg

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, zotya975 írta:

Az ellapított műanyag végeket le kell fúrni, ezután önmetsző csavar mehet a helyére szinte mindenhol, egy-két résznél nincs annyi anyagvastagság, hogy be lehessen hajtani a csavart, itt valami egyedi megoldás kell, vagy egyszerűen ki kell hagyni azt a rögzítési pontot.

2922720-20180922-yBK3h8.jpg

WOW!!!! Na pont ilyenre gondoltam!!! Köszi Zotya! 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 08. 20. at 12:26, zotya975 írta:

Hát igazából passz, mert próbáltam pálmatexel is,meg kifejezetten kárpit ragasztóval, de egyik sem volt tartós a pálmatexes verzió 2-3 év után vált le a tetőkárpit ragasztós fél év után. Mondjuk én nem kárpitanyagot hanem műbőrt tettem fel, lehet ezzel volt a baj nem is a ragasztóval. A kárpit ragasztó ilyen volt:

2899883-20180820-2LjgBk.jpg

Hali 

 

Köszi szépen. Már megoldottam pálmatexel,annyi hogy én szövetet tetem rá. Nagyon jó lett, remélem hogy sokáig fent marad. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

30 perce, Jojoka írta:

Hali 

 

Köszi szépen. Már megoldottam pálmatexel,annyi hogy én szövetet tetem rá. Nagyon jó lett, remélem hogy sokáig fent marad. 

Nincs mit, én meg egyenlőre azt találtam ki, hogy megint felrakok műbőrt pálmatexel, mert az bírta tovább, csak most éppen nincs világos színű ( munkahelyről :lipssealed:) így maradnak a gombostűk. 

Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Nincs mit, én meg egyenlőre azt találtam ki, hogy megint felrakok műbőrt pálmatexel, mert az bírta tovább, csak most éppen nincs világos színű ( munkahelyről :lipssealed:) így maradnak a gombostűk. 

Én is néztem bört, de féltem hogy a súj miat nem fogja bírni. 

Neked van napfénytetőd? Mert nekem van de a kárpitozás közben kiderült hogy nem gyári. keretem az meg szét van törve meg már a nap is megette. Képet tudok küldeni róla. Az a lényeg hogy nem tudom beazonositani hogy melyik szériából van,vagy hogy egyáltalán opel gyártmány-e. 

Link to comment
Megosztás:

27 perce, Jojoka írta:

Én is néztem bört, de féltem hogy a súj miat nem fogja bírni. 

Neked van napfénytetőd? Mert nekem van de a kárpitozás közben kiderült hogy nem gyári. keretem az meg szét van törve meg már a nap is megette. Képet tudok küldeni róla. Az a lényeg hogy nem tudom beazonositani hogy melyik szériából van,vagy hogy egyáltalán opel gyártmány-e. 

Igen a bőr ( műbőr)nehéz, meg mint kiderült zsugorodik, és szépen elhúzódik az iveknél. De még így is ez bírta a legtovább, olyan 4-5 évig jó volt. 

Nincs napfénytetőm, de nem tartom valószinűleg hogy nem gyári, nem kis munka beépíteni egyet. Ha képet felteszel ide , szerintem egyből kiderül, mert több tagnak van, meg fogják ismerni. 

Link to comment
Megosztás:

 

7 órája, zotya975 írta:

 

 

 

7c3674891b7ef44af75f6077845e2ca5.jpgf94d8b82f390c26600c317f63c35c2d2.jpg56bd38c127140b42d10770561024aaec.jpg57929e2f3071854b33c1328ed8f9bc96.jpg

Na szóval én is így csináltam meg. 

 

De nem tudom hogy ez gyári napfénytető-e. 

A kerete miat érdeklődnék, mert tönkre ment. 

Ha valaki felismeri az írja már meg a márkáját. Ez van ráirva. 

7f9976c76429c706a842109e8671a218.jpg

Előre is köszönöm szépen. 

Módosítva : Jojoka
Link to comment
Megosztás:

4 órája, ivanolsen írta:

Sziasztok!

Budapesten vagy környékén ismer valaki olyan embert aki tud megoldást a szétült ülésem cseréjére? Vennék 2 újszerű első ülést (még nem tudom milyet) és azt kéne valahogy beaplikálni a kocsiba. F Astra Caravan.

Nem tudok, de az f astrán kívül az A vecinek volt olyan ülése ami egy az egyben betehető ( kiszeded a csavarokat, ülés ki, ülés be, csavarok vissza) az összes többinél illeszteni kell a sínt az üléshez valamilyen módon.

Link to comment
Megosztás:

21 órája, zotya975 írta:

Nem tudok, de az f astrán kívül az A vecinek volt olyan ülése ami egy az egyben betehető 

A vagy B ? Kombiban nekem is ki kell majd cserélni, mert szét van ülve, meg a magasság állító valahol széthullott aztán ha megmozgatja az ember akkor billeg mint a libikóka. :-)

Link to comment
Megosztás:

44 perce, Stevy írta:

A vagy B ? Kombiban nekem is ki kell majd cserélni, mert szét van ülve, meg a magasság állító valahol széthullott aztán ha megmozgatja az ember akkor billeg mint a libikóka. :-)

Az A Vectra ülései. Meg (valaki eccer aszonta, vagyigaz vagynem), hogy a Bertone G Astráé is jó. Tévedés joga fenntartva! :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Classic kombinál létezik olyan hogy hátsó dobbetét? Mind a 4 kerékjáratba vennék, egyformát.

Ill. első fényszórókat. Olvasom hogy megoszlanak a vélemények arról hogy melyik márka jó ebből, de az óccsó egyhangúan nem jó. Lekérek ajánlatokat az üzletből ahol szoktam vásárolni, csak jó lenne a támpont melyiket válasszam.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.