Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

2 órája, kacs írta:

Köszi! Az a baj, hogy a sárvédő legalsó csavarjait már nem tudom bontani, mert annyira gyengusz állapotban van a lemez, hogy félek az életben nem rakom vissza :sowwy: Őszintén szólva trehány voltam ezt a területet illetően, így már csak a tűz utáni tűzoltás marad.:confused:

Az a szivacs-szerű valami mi célt szolgál az említett területen?

Mivel kb olyan anyag mint ami a szőnyeg alatt van, sztem csak zajszigetelés. Ki tudod venni ha már a betét mögé nyúltál. Nem kell nagyon szétszedni. Én tettem a belső oldalára egy csík kétoldalú ragasztót, mert hiába tuszkoltam már többször a helyére, minden újabb felnyúláskor ott lötyögött a kifolyó nyílásnál. 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, pasla09 írta:

Mivel kb olyan anyag mint ami a szőnyeg alatt van, sztem csak zajszigetelés. Ki tudod venni ha már a betét mögé nyúltál. Nem kell nagyon szétszedni. Én tettem a belső oldalára egy csík kétoldalú ragasztót, mert hiába tuszkoltam már többször a helyére, minden újabb felnyúláskor ott lötyögött a kifolyó nyílásnál. 

"Ki tudod venni ha már a betét mögé nyúltál." - Ezt nem pontosan értem, mit jelent. Én csak a kifolyó nyílásnál érem el - ahogy Te is említed -, máshogy nem férek hozzá. A betét alatt a kerékjárati dobbetétet érted? Mert azt nem bontottam. 

Link to comment
Megosztás:

Hat elakadtam ezzel a lökhárító levètellel. Addig megvoltam hogy dobbetèt ki, kèt oldalt 2-2 csavart kiszedtem. Alul volt vagy 3-4 műanyag patentes. Az szintèn kijött. De valami mèg nagyon fogta. Nembirtam rájönni. Elég rossz helyen van az a klíma venti. Lehet kevés leszek én ide. :(

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Palca01 írta:

Hat elakadtam ezzel a lökhárító levètellel. Addig megvoltam hogy dobbetèt ki, kèt oldalt 2-2 csavart kiszedtem. Alul volt vagy 3-4 műanyag patentes. Az szintèn kijött. De valami mèg nagyon fogta. Nembirtam rájönni. Elég rossz helyen van az a klíma venti. Lehet kevés leszek én ide. :(

Van még két M8 anya, az autó hossztengelyére párhuzamosan, ahhoz a kerékjárat felől férsz hozzá bár nem tudom, mennyire van neki útban a klímahütő.

 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
13 perce, zotya975 írta:

Hát ezen az oldalon ís oda-van írva egy-kettőhöz hogy küszöbdíszléchez, de hogy pontosan neked melyik kell, azt nem tudom. Itt szoktam rákeresni az alkatrészekre, de valamiért hibás az oldal: https://opel.7zap.com/hu/car/t92/

Az a bajom,hogy én sem tudom hogyan néz ki a cucc,mert amikor megvettem a GSI küszöböt természetesen nem volt hozzá patent.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 09. 08. at 13:10, zotya975 írta:

Hát ezen az oldalon ís oda-van írva egy-kettőhöz hogy küszöbdíszléchez, de hogy pontosan neked melyik kell, azt nem tudom. Itt szoktam rákeresni az alkatrészekre, de valamiért hibás az oldal: https://opel.7zap.com/hu/car/t92/

Betöltötte az oldalt,meg is találtam amit kerestem,de hogyan tudom megrendelni??

Link to comment
Megosztás:

59 perce, Petya9 írta:

Betöltötte az oldalt,meg is találtam amit kerestem,de hogyan tudom megrendelni??

Én rá szoktam gugglizni a cikkszámra, akkor általában behoz magyar oldalt is, ahol már meg tudom nézni a pontos megnevezést, és név alapján már több webáruházban meg tudom keresni. 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2019. 08. 09. at 4:59, Róóóbi írta:

Van még két M8 anya, az autó hossztengelyére párhuzamosan, ahhoz a kerékjárat felől férsz hozzá bár nem tudom, mennyire van neki útban a klímahütő.

 

Semennyire. Kerék felől remekül hozzáférni, még csak nem is kell az autó alá feküdni. Kézzel benyúlva “könnyedén” elérhető, szerelhető. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.