Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

4 órája, bandinnc írta:

 

Köszönöm végtére találtam egyfajtát és pöpecül megfogta

 

Nem tudom ide illik-e legjobban a kérdés, de kezd szétmenni az ülésem, anyós is és vezető is, és pont most láttam egy GSI Recaro ülést, ránézésre tök jó állapotban van, mennyit érhet egy ilyen? Mert sín nélkül hirdeti 40k-ért az első kettőt, a régi gyári nem gsi ülés helyére be lehetne szerelni nem a sínek nélkül is ? 

Illetve ennek megvétele, vagy a régi felújítása lehetne jobb/hosszan tartóbb/olcsóbb megoldás?

Át lehet tenni a régi sínre az ülést, az övfeszítő patronnal kell vigyázni nehogy eldurranjon, van egy biztosító pöcök azt be kell tenni a szerelés megkezdésekor, a burkolat leszedése után látni fogod. Drágák ezek a dolgok, mert nincs túl sok belőlük viszont állítólag nagyon jók. A másik megoldás, hogy bontóban keresel olyan ülést ami nincs kiülve, ( akár két anyósoldalit, mert neked csak az ülőlap és az ülőpárna kell) És ráhúzod a saját kárpitot, ha az még nincs kiszakadva.

4859e30e650c98b4d5c6f72235fcf3f3.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.