Jump to content
Sign in to follow this  
gsi.tamás

Karosszéria

Recommended Posts

On 2018. 10. 09. at 20:31, Róóóbi írta:

Azt nem is fogsz találni, ilyen mélységben nem dolgozik az aftermarket piac. Olyat láttam, hogy a megmaradt körmöket kötegelővel összehúzatták de hogy az most mennyire tartós...

Még azon agyalok, hogy pl a tyc lámpák üvegei esetleg cserélhető e pl a valeo lámpáéra?  Mert ugye a bura fényszórása nem a legjobb az után gyártott lámpáknál! De a foncsor talán ugyanaz!

11 órája, free0228 írta:

Még azon agyalok, hogy pl a tyc lámpák üvegei esetleg cserélhető e pl a valeo lámpáéra?  Mert ugye a bura fényszórása nem a legjobb az után gyártott lámpáknál! De a foncsor talán ugyanaz!

Én nem mixelném, az biztos.

Dehogy ugyanaz, bár az lenne!

On 2018. 10. 03. at 10:17, Róóóbi írta:

Ha nem sajnálod rá (20+ éves autóra ennyiért alapon), vedd meg az újat, azzal egy jó darabig biztosan nem lesz gond. :icon13:

Még csak 19 éves!!! :-) Egyébként eljön az a pont, ahol már nem számít. Annyi pénz ráment már, hogy tök mindegy szinte hogyan tovább. Ha eladnám, ( nemáll szándékomban ) akkor töredékét sem kapnám meg, amit ráköltöttem. 

On 2018. 10. 09. at 19:53, Petya9 írta:

Depo-ra nehogy rábeszéltesd magad az egy fos :)

Nem tettem, pedig próbálkozott a kolléga rendesen.... :devlish:

4 órája, tuskes írta:

Még csak 19 éves!!! :-) Egyébként eljön az a pont, ahol már nem számít. Annyi pénz ráment már, hogy tök mindegy szinte hogyan tovább. Ha eladnám, ( nemáll szándékomban ) akkor töredékét sem kapnám meg, amit ráköltöttem. 

Ó, az még csak süldő. Bezzeg a 22 évesem, az máá vén f0s :icon6:

Nem is azért vetted, hogy eladd, nyilván. :)

• Haha 1

3 órája, Róóóbi írta:

Ó, az még csak süldő. Bezzeg a 22 évesem, az máá vén f0s :icon6:

Nem is azért vetted, hogy eladd, nyilván. :)

Igen, még helyenként találok rajta kis pehely tollakat, ilyenkor nagyon örülök. :icon6: :icon6: 

Sziasztok! 

F astra első lökhárító leszedéséhez kérnék segítséget! Mind a két oldala már lejött de valami középen még tartja .

19 órája, Asdfkombi írta:

Sziasztok! 

F astra első lökhárító leszedéséhez kérnék segítséget! Mind a két oldala már lejött de valami középen még tartja .

Üdv! Két csavar van ott amihez lentről a motortérből lehet hozzáférni. 

2964805-20181104-U1w3DZ.jpg

Az alsó ( a képen behajlott) keresztmerevítőre van felcsavarozva a két hosszúkás kivágástól kicsit lejjebb és jobbra-balra vannak a lyukak. A vízhűtő lábai környékén keresd .

13 órája, zotya975 írta:

Üdv! Két csavar van ott amihez lentről a motortérből lehet hozzáférni. 

2964805-20181104-U1w3DZ.jpg

Az alsó ( a képen behajlott) keresztmerevítőre van felcsavarozva a két hosszúkás kivágástól kicsit lejjebb és jobbra-balra vannak a lyukak. A vízhűtő lábai környékén keresd .

Köszönöm szépen ! 

Sziasztok!

Az ügyben érdeklődenék, hogy egy kombi F Astra 1.7 tds isuzu motoros alól kiszedett hátsó sárfogó gumi, jó-e egy 1998-as F Astra ferdehátúra?

Köszi előre is a válaszokat!

Edited by Paulyk

3 órája, Paulyk írta:

Sziasztok!

Az ügyben érdeklődenék, hogy egy kombi F Astra 1.7 tds isuzu motoros alól kiszedett hátsó sárfogó gumi, jó-e egy 1998-as F Astra ferdehátúra?

Köszi előre is a válaszokat!

Sajnos nem.

Sziasztok,

valakinek nincs esetleg egy elfekvő astra f cabrio (fekete?) csomagtérfedele (facelift), nem baj ha kicsit hibás, vagy akár jégvert, csak ne legyen összetörve

Sziasztok!

F Astra caravan hátsó lökhárítója leszedésében kérnék segítset. Hol tarják csavarok és mennyi? 

16 perce, Asdfkombi írta:

Sziasztok!

F Astra caravan hátsó lökhárítója leszedésében kérnék segítset. Hol tarják csavarok és mennyi? 

2-2-csavar a kerékjáratból oldalról, ( 8-as hatlapfej)hátul 1 az autó alól, és 1 ( 13-as ha jól rémlik)a pótkeréktartályból a csomagtérből érhető el. 

2 órája, zotya975 írta:

2-2-csavar a kerékjáratból oldalról, ( 8-as hatlapfej)hátul 1 az autó alól, és 1 ( 13-as ha jól rémlik)a pótkeréktartályból a csomagtérből érhető el. 

Köszönöm szépen ! 

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a három ajtós ablakemelő olyan mint a sima ötajtósé,vagy van méret eltérés?

40 perce, Petya9 írta:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a három ajtós ablakemelő olyan mint a sima ötajtósé,vagy van méret eltérés?

Más a mérete, nem passzol egyik a másikba. 

10 perce, zotya975 írta:

Más a mérete, nem passzol egyik a másikba. 

Köszi,miért is passzolna :)

1 perc, Petya9 írta:

Köszi,miért is passzolna :)

Neked milyen is kell?

1 perc, zotya975 írta:

Neked milyen is kell?

Azért kérdeztem,mert a fekete F Van-omat rommá törtem 2 napja és az sima normál ajtó méretű,viszont a kabrióm ajtaja nagyobb és Van ablakemelőt szerettem volna a kabrióba átszerelni,mert abban nem komfort elektronika van. Remélem értetted,picit bonyolult vagyok :)

2 órája, Petya9 írta:

Azért kérdeztem,mert a fekete F Van-omat rommá törtem 2 napja és az sima normál ajtó méretű,viszont a kabrióm ajtaja nagyobb és Van ablakemelőt szerettem volna a kabrióba átszerelni,mert abban nem komfort elektronika van. Remélem értetted,picit bonyolult vagyok :)

Értem, ha minden igaz, 5 ajtót mechanikus van a pincében, elvileg ugyanaz mint az elektronikus maga a mechanika, holnap meg tudom nézni a méretét.

22 órája, zotya975 írta:

Értem, ha minden igaz, 5 ajtót mechanikus van a pincében, elvileg ugyanaz mint az elektronikus maga a mechanika, holnap meg tudom nézni a méretét.

Köszönöm!

Sziasztok.tudna valaki segíteni nekem. Opel astra f 1.6.  Lakatoltuk a hátulját mind a két oldalon .Azt szeretném kérdezni,hogy ami belűl van mind két oldalon az a hungarocel féle távtartó azt mivel tudnám helyettesíteni mert nagyon zörög így a lemez.Sajnos ami eredetileg benne volt az a lakatolásnál mind a kettő elégett.Köszi.