Jump to content

Recommended Posts

On 2018. 10. 09. at 20:31, Róóóbi írta:

Azt nem is fogsz találni, ilyen mélységben nem dolgozik az aftermarket piac. Olyat láttam, hogy a megmaradt körmöket kötegelővel összehúzatták de hogy az most mennyire tartós...

Még azon agyalok, hogy pl a tyc lámpák üvegei esetleg cserélhető e pl a valeo lámpáéra?  Mert ugye a bura fényszórása nem a legjobb az után gyártott lámpáknál! De a foncsor talán ugyanaz!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
11 órája, free0228 írta:

Még azon agyalok, hogy pl a tyc lámpák üvegei esetleg cserélhető e pl a valeo lámpáéra?  Mert ugye a bura fényszórása nem a legjobb az után gyártott lámpáknál! De a foncsor talán ugyanaz!

Én nem mixelném, az biztos.

Dehogy ugyanaz, bár az lenne!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2018. 10. 03. at 10:17, Róóóbi írta:

Ha nem sajnálod rá (20+ éves autóra ennyiért alapon), vedd meg az újat, azzal egy jó darabig biztosan nem lesz gond. :icon13:

Még csak 19 éves!!! :-) Egyébként eljön az a pont, ahol már nem számít. Annyi pénz ráment már, hogy tök mindegy szinte hogyan tovább. Ha eladnám, ( nemáll szándékomban ) akkor töredékét sem kapnám meg, amit ráköltöttem. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2018. 10. 09. at 19:53, Petya9 írta:

Depo-ra nehogy rábeszéltesd magad az egy fos :)

Nem tettem, pedig próbálkozott a kolléga rendesen.... :devlish:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
4 órája, tuskes írta:

Még csak 19 éves!!! :-) Egyébként eljön az a pont, ahol már nem számít. Annyi pénz ráment már, hogy tök mindegy szinte hogyan tovább. Ha eladnám, ( nemáll szándékomban ) akkor töredékét sem kapnám meg, amit ráköltöttem. 

Ó, az még csak süldő. Bezzeg a 22 évesem, az máá vén f0s :icon6:

Nem is azért vetted, hogy eladd, nyilván. :)

• Haha 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 órája, Róóóbi írta:

Ó, az még csak süldő. Bezzeg a 22 évesem, az máá vén f0s :icon6:

Nem is azért vetted, hogy eladd, nyilván. :)

Igen, még helyenként találok rajta kis pehely tollakat, ilyenkor nagyon örülök. :icon6: :icon6: 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! 

F astra első lökhárító leszedéséhez kérnék segítséget! Mind a két oldala már lejött de valami középen még tartja .

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
19 órája, Asdfkombi írta:

Sziasztok! 

F astra első lökhárító leszedéséhez kérnék segítséget! Mind a két oldala már lejött de valami középen még tartja .

Üdv! Két csavar van ott amihez lentről a motortérből lehet hozzáférni. 

2964805-20181104-U1w3DZ.jpg

Az alsó ( a képen behajlott) keresztmerevítőre van felcsavarozva a két hosszúkás kivágástól kicsit lejjebb és jobbra-balra vannak a lyukak. A vízhűtő lábai környékén keresd .

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
13 órája, zotya975 írta:

Üdv! Két csavar van ott amihez lentről a motortérből lehet hozzáférni. 

2964805-20181104-U1w3DZ.jpg

Az alsó ( a képen behajlott) keresztmerevítőre van felcsavarozva a két hosszúkás kivágástól kicsit lejjebb és jobbra-balra vannak a lyukak. A vízhűtő lábai környékén keresd .

Köszönöm szépen ! 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Az ügyben érdeklődenék, hogy egy kombi F Astra 1.7 tds isuzu motoros alól kiszedett hátsó sárfogó gumi, jó-e egy 1998-as F Astra ferdehátúra?

Köszi előre is a válaszokat!

Módosítva : Paulyk

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 órája, Paulyk írta:

Sziasztok!

Az ügyben érdeklődenék, hogy egy kombi F Astra 1.7 tds isuzu motoros alól kiszedett hátsó sárfogó gumi, jó-e egy 1998-as F Astra ferdehátúra?

Köszi előre is a válaszokat!

Sajnos nem.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok,

valakinek nincs esetleg egy elfekvő astra f cabrio (fekete?) csomagtérfedele (facelift), nem baj ha kicsit hibás, vagy akár jégvert, csak ne legyen összetörve

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

F Astra caravan hátsó lökhárítója leszedésében kérnék segítset. Hol tarják csavarok és mennyi? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
16 perce, Asdfkombi írta:

Sziasztok!

F Astra caravan hátsó lökhárítója leszedésében kérnék segítset. Hol tarják csavarok és mennyi? 

2-2-csavar a kerékjáratból oldalról, ( 8-as hatlapfej)hátul 1 az autó alól, és 1 ( 13-as ha jól rémlik)a pótkeréktartályból a csomagtérből érhető el. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
2 órája, zotya975 írta:

2-2-csavar a kerékjáratból oldalról, ( 8-as hatlapfej)hátul 1 az autó alól, és 1 ( 13-as ha jól rémlik)a pótkeréktartályból a csomagtérből érhető el. 

Köszönöm szépen ! 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a három ajtós ablakemelő olyan mint a sima ötajtósé,vagy van méret eltérés?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
40 perce, Petya9 írta:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a három ajtós ablakemelő olyan mint a sima ötajtósé,vagy van méret eltérés?

Más a mérete, nem passzol egyik a másikba. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
10 perce, zotya975 írta:

Más a mérete, nem passzol egyik a másikba. 

Köszi,miért is passzolna :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 perc, Petya9 írta:

Köszi,miért is passzolna :)

Neked milyen is kell?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 perc, zotya975 írta:

Neked milyen is kell?

Azért kérdeztem,mert a fekete F Van-omat rommá törtem 2 napja és az sima normál ajtó méretű,viszont a kabrióm ajtaja nagyobb és Van ablakemelőt szerettem volna a kabrióba átszerelni,mert abban nem komfort elektronika van. Remélem értetted,picit bonyolult vagyok :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
2 órája, Petya9 írta:

Azért kérdeztem,mert a fekete F Van-omat rommá törtem 2 napja és az sima normál ajtó méretű,viszont a kabrióm ajtaja nagyobb és Van ablakemelőt szerettem volna a kabrióba átszerelni,mert abban nem komfort elektronika van. Remélem értetted,picit bonyolult vagyok :)

Értem, ha minden igaz, 5 ajtót mechanikus van a pincében, elvileg ugyanaz mint az elektronikus maga a mechanika, holnap meg tudom nézni a méretét.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
22 órája, zotya975 írta:

Értem, ha minden igaz, 5 ajtót mechanikus van a pincében, elvileg ugyanaz mint az elektronikus maga a mechanika, holnap meg tudom nézni a méretét.

Köszönöm!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Just now, Petya9 írta:

Köszönöm!

Szóval akkor vasárnap...:-D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.