Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Köszönet Opel Vader-nek a választ. Mostanra sikerült egy Opelt vásárolni. Az előző 1.6-os tőlem független okok miatt nem jött össze.

Amit most végül is a magaménak tudhatok egy 1.4 16v Astra G

fehér, 5 ajtós '99-es, 54 e km-rel. Az alku során engedtek az árból (1.98M); pici lyuk a kipufogón, első hátsó lökhárítón apróbb sérülések ill. újra festések nyomai, és a csomagtér hátulja is újra festve. A tulajdonos (egy idős hölgy) állítása szerint nem tudott vele rendesen tolatni, ennek tudhatók be a sérulések, hogy az festékhiányok az első rendszámtábla környékén mitől vannak az homály fedi. Végül is 1.8 M é ért hoztam el az autót. Nem zörög nem csörög, motor- fék- futómű-megmindenamikell úgy néz ki rendben van. DE!

Azóta találtam még néhány idegesítő hibát: a kocsi jobb oldalaán az első és a hátsó ajtó üvegeén egészen apró festékcseppek vannak ugyanígy az oldalvédő csíkon is, a hátsó ajtó gumitömítése le van ugorva és nem is tudoma helyére visszatenni - 2db 5cm-es szakasz ill a tömítés folytatásaként alig-alig észrevehető javítás van; aztán: közepes bukkanóknál bal oldalt hátulról egy halk koppanás ill. a motortérben a motor hátsó részén (talán ahol a légszűrő csöve van rögzítve és az alatt) olajfolyás van. Ennyi. Ki mit tud mondani erre? Elkezdhetek kétségbe esni, vagy azért van még remény? Ja igen, a maj'nem 2százezres árcsökkenésbe az is besegített, hogy már a kereskedésben volt a hölgy új autója és kellett a pénz.

Elnézést mindenkitől a hoszú hozzászólásért!!

Link to comment
Megosztás:

1. a kocsi jobb oldalaán az első és a hátsó ajtó üvegeén egészen apró festékcseppek vannak ugyanígy az oldalvédő csíkon is.......

2. a hátsó ajtó gumitömítése le van ugorva és nem is tudoma helyére visszatenni - 2db 5cm-es szakasz ill a tömítés folytatásaként alig-alig észrevehető javítás van

3. közepes bukkanóknál bal oldalt hátulról egy halk koppanás

4. a motortérben a motor hátsó részén (talán ahol a légszűrő csöve van rögzítve és az alatt) olajfolyás van.

Ennyi. Ki mit tud mondani erre?

1 és 2-es nagy valószínűséggel a jobb oldala sérűlt volt..javítva lett festés után szerelés közben megsérűlt a tömítés...ezért javították azt is..

3. teleszkóp..amíg egyébként megfelelő a hatása nincs gond, de lehet szilent, amit szemrevételezéssel Te is meg tudsz ítélni!

4. ezt a meghatározést nem egészen értem! PONTOSÍTS! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Akkor a 4-es pont mégegyszer: ha felnyitom a motorháztetőt akkor előttem van egy e c o t e c feliratú műanyag, motort takaró burkolat. E mögé csatlakozik be egy fekete műanyag cső, ami a motortér jobb oldaláról indul (szerintem ez a levegőszűrő). A csatlakozás alatt közvetlenül van egy fém lapka ami az utastér felé all ki. Ez és az ez alatt lévő további alaktrészeken látszik egy piszkos, lerakódás.

Lehet, hogy ha levenném a motor burkolatát még többet látnék?

Tod

Link to comment
Megosztás:

felnyitom a motorháztetőt akkor előttem van egy e c o t e c feliratú műanyag, motort takaró burkolat.

E mögé csatlakozik be egy fekete műanyag cső, ami a motortér jobb oldaláról indul (szerintem ez a levegőszűrő).

Tod

az idézett utolsó mondatban még mindíg szemben állsz a géppel vagy már a menetirány szerinti jobb oldalra gondolsz?

Nem tudnál akár mailben küldeni róla vmi képet?

Ha letudod bontsd le a motor műanyagburkolatot, de ahhoz Torx kulcs kell!

1. 2 torx csavart kicsavarsz

2. ha szemben állsz jobb oldalon egy "galléros" gumicső(aksi felől) és egy sima gumicső(a tűzfal felé) rá van rögzítve, ezeket el kell szabadítani

3. leveszed az olajbetöltő sapkát

4. le emeled a motort takaró burkolatot úgy hogy az utastér felőli végét enyhén megemeled,(vigyázva, hogy a kicsavart két csavar be ne pottyannyon a levett olajbetöltő helyén) majd az egészet meghúzod a hűtő irányába (ekkor engedi el a 2 gumiba ágyazott fülecskét is különben vagy szakad vagy törik!)

Ha ezt levetted szerintem vedd le a rezonátorral együtt a szivótorokról az említett "műanyag csövet":

1. kartrgázcső levétele (kombináltfogóval összenyomod a bilincset és leszeded róla (vastag cső rácsatlakozik a szívó torokra felül)

2. a "műanyagcső" a torokra egy "bilinccsel" van rögzítve (csavarhúzóval fellazítod)

3. a légszűrőház fedelét elszabadítod (szemben állva bal oldalon nagy doboz - a rugós lemezeket leveszed róla)

4. a levételt még akadályozó csöveket és a szívótt levegő hőmérsékletét mérő jeladóról a vezetéket lehúzod

5. leemeled a "műanyagcsövet"

Az így jobban látott helyről ha tudsz csinálj képeket és küld el légyszíves akár mailben!

Link to comment
Megosztás:

Qpack, köszönöm a válaszokat. Igazad van, valóban megváltoztattam a nézőpontot avval a fekete műanyag csővel kapcsolatban; szóval ha szemben állok a kocsival, akkor bal oldalról indul. Nem hiszem, hogy nekifogok annak a burkolatnak a levételéhez, elég bonyolultnak látszik, és nincs kedvem elrontani valamit, az előző autómat elbütykölgettem (aleko), de ez azért más. Úgy gondolom el kellene vinni egy szakszervízbe átnézetni, meg hát ugye használt autó megvétele után ezt egyébként is illik megcsinálni. Azért így burkolattal megpróbálok fotót csinálni és elküldeni, hátha...

Más. Friss hiba: elment a kilóméterszámlálóm, mátminthogy ott van a helyén de nem teszi a dolgát, azaz lehet, hogy teszi de nem világít. Mielőtt leállítottam a motort még jó volt, aztán a következő indításnál semmi. Ugye csak egy biztosíték?

megint más: az normális ha gázadáskor egy kis halk "csilingelő" hang hallatszika motortérből? Csak lehúzott ablaknál hallatszik álló helyben ,(menetközben gondolom lenyomhatja a menetzaj). :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Qpack, köszönöm a válaszokat. Igazad van, valóban megváltoztattam a nézőpontot avval a fekete műanyag csővel kapcsolatban; szóval ha szemben állok a kocsival, akkor bal oldalról indul. Nem hiszem, hogy nekifogok annak a burkolatnak a levételéhez, elég bonyolultnak látszik, és nincs kedvem elrontani valamit, az előző autómat elbütykölgettem (aleko), de ez azért más. Úgy gondolom el kellene vinni egy szakszervízbe átnézetni, meg hát ugye használt autó megvétele után ezt egyébként is illik megcsinálni. Azért így burkolattal megpróbálok fotót csinálni és elküldeni, hátha...

Más. Friss hiba: elment a kilóméterszámlálóm, mátminthogy ott van a helyén de nem teszi a dolgát, azaz lehet, hogy teszi de nem világít. Mielőtt leállítottam a motort még jó volt, aztán a következő indításnál semmi. Ugye csak egy biztosíték?

megint más: az normális ha gázadáskor egy kis halk "csilingelő" hang hallatszika motortérből? Csak lehúzott ablaknál hallatszik álló helyben ,(menetközben gondolom lenyomhatja a menetzaj). :) :) :)

Ez a burkolat leszedés sem ördöngösség...a szerintem inkább nézd meg magad, mert a szervízben ezt úgy sem fogják..ha meg megkérdezed azt fogják mondani semmi különös csak egy kicsit koszos és nem leszel okosabb.....elárulom nekem anno a teljes nagyszervíz, mivel inkább először megcsináltattam (igaz olcsóbban 8) )85 pénz! pedig házilag is meg tudtam volna csinálni, de a kis ügyesek persze mindenhol TORX csavart használnak..hol külső hol belső..csak hogy a földi halandó ne tudjon vele mit kezdeni, Én azóta vettem egy TORX kulcs készletet és Én magam próbálok megcsinálni rajta mindent! Ez sem bonyolúltabb kivéve a computere, amibe nem tudsz házilag bele ügyeskedni...

Javaslom vedd meg a könyvet hozzá, igaz kb 4500Ft! http://www.partsnet.hu/item.php?item=0000000005024

A km számláló...érdekes jelenség, de szerintem ellenőrizd nem e égett ki benne az égő...mármint ami ezt megvilágítja hátlról!

Link to comment
Megosztás:

Tetszik ez az átvágósdi elmélet... :)

Hát az igaz, hogy az újabb évjáratokban a hangsúly az ekotek

motorokon volt, nem is tudom van-e még a Z-s motorok között

8v-s. De mintha még láttam volna a G Astráknál a kínálatban az

1.6-os 8 szelepest (X16SZR utódlás lehet).

Kicsit megkésve...én úgy tudom, hogy az 1.6 SE/SI utódja. 8 szelepes és hengerenkénti bef. (85LE@5400 és 138Nm@2600, sűr.arány:9,6:1)

(Adatok : www.opel.hu -> AstraG->műsz.adatok->pdf letölt)

Eleinte leginkább Astra Van-ban láttam ilyen mocit, később az árlistákban már 5 személyes Astrákat is láttam. Mindez az Astra Clasic II megjelenéséig igaz. Bár a Danubia HUNlapján még akad... :-) ( http://www.opeldanubia.hu/arak.php )

Üdv, Gábor

Link to comment
Megosztás:

Megtudná valaki mondani mit takar a Sportive kifejezés? Tavaly hozattam be a kocsit Németországból. Eddig még a márkaszervízekben sem tudtak mondani róla semmit. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Itt találtam egy leirást, nem tudom mikori az autó, talán passzol rá (bocs, de németül van):

http://www.ahl-chemnitz.de/n_astra.html

Eszerint az alapkivitelen (ami ott 4 légzsák, ABS, 4 tárcsafék, a többi ld. magyar verzió) felül van:

fehér műszerfalbetét, bőrkormány, ködlámpa, sportfutómű, sportülések, TC-Plusz (motorelektronikával és fékekkel is működő kipörgésgátló) plusz néhány extra karavánnál.

Kb. mint a sport nálunk, nem?

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most szeretnék vásárolni egy használt G Astrát. Ki is néztem magamnak a hírdetések között a neten. 14 16v motor Club felszereltség (fordulatszámmérő, légkondicionáló, kétoldali légzsák, elektromos ablak, szervokormány, központi zár távirányítóval, állítható magasságú vezetőülés, ködlámpa, gyári rádió, metálfényezés, színezett üveg, gyári indításblokkolás.) sedan 1999-es 60ekm van benne 2.150.000,- Ft. Szerintetek megéri az árátr kitünő esztétikai állapotban és a motor is tökéetes!

Mit szoltok hozzá megéri vajon?

Szerintem egy kicsit sok érte!

A 90Le motor nem tul kevés? Nem vezetek túl nagy lábbal, de szeretem ha nem kell félni az előzésekben a gyorsulástól!

Mennyi a fogyasztása kb?

Köszönöm előre is a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most szeretnék vásárolni egy használt G Astrát. Ki is néztem magamnak a hírdetések között a neten. 14 16v motor Club felszereltség (fordulatszámmérő, légkondicionáló, kétoldali légzsák, elektromos ablak, szervokormány, központi zár távirányítóval, állítható magasságú vezetőülés, ködlámpa, gyári rádió, metálfényezés, színezett üveg, gyári indításblokkolás.) sedan 1999-es 60ekm van benne 2.150.000,- Ft. Szerintetek megéri az árátr kitünő esztétikai állapotban és a motor is tökéetes!

Mit szoltok hozzá megéri vajon?

Szerintem egy kicsit sok érte!

A 90Le motor nem tul kevés? Nem vezetek túl nagy lábbal, de szeretem ha nem kell félni az előzésekben a gyorsulástól!

Mennyi a fogyasztása kb?

Köszönöm előre is a válaszokat

az enyém 1.6-os 8) és tavaly vettem azonos felszereltésggel (98.09.havi), de ötajtós és van benne riasztó is...elvileg akkor volt óra szerint 65ekm benne és akkor anno 2 milla alatt hozzájutottam..

-szóval kicsit sokallom az árát...

-a menetdinamika..jó az az 1.4-es is, de majd vki megerősíti a véleményem

- fogyi valahol 7.3 környékére gondolom vegyesben...az enyém városban 8.5 országúton 6.5....ezért gondolom...

:wink:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó az 1.4-es!

Én két hónapja vettem. 1.4-16V Caravan. 2000.08.-havi. 2M FT.

Viszont nem eszik sokat, ha az ember normálisan megy vele.

Nekem 4.2 pályán, 4.8 városban. Átlag 4.7 ! :)

Gyorsulással sincsen gond, megy rendesen. Mondjuk biztos ami biztos nekem már beleugrott 1 db STEINMETZ Chip, így már a paripám normálisan megy.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm eddigi hozzászólásaitokat meggyőző volt lehet hogy inkább opelt veszek nem pedig Peugeot 307-et!

Azért a 2.150.000 még sokallom majd látjuk 2mFt megér az biztos ha igaz az ora állása!

Hogy tudok erről meggyzőződni mert sajnos az ország másik felében van és ha megyek megnézni autószerelőt nem vihetek magammal mert nem kifizetődő.

STEINMETZ Chipet hol mennyiért tették bele?

Kösz

Link to comment
Megosztás:

Hi All!

Chip előtt nem néztem, úgygogy nem válaszolok.

Chip után meg ennyit amit írtam.

A Chip Pontosan 107 LE-t csinált a 90-ből.

viszont picit, de csak picit megy jobban mint az 1.6-os. :) Ja és azt sem kell elfelejteni, hogy kombi.

Én kéz alatt vettem egy ugyanilyen autóból ami TK lett.

úgyhogy olcsó volt 35e Ft :)

Akkor ha már írok kérdezek is:

Hol a bánatban lehet venni Steinmetz váltógombot, meg spoilereket kishazánkban?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó az 1.4-es!

Én két hónapja vettem. 1.4-16V Caravan. 2000.08.-havi. 2M FT.

Viszont nem eszik sokat, ha az ember normálisan megy vele.

Nekem 4.2 pályán, 4.8 városban. Átlag 4.7 ! :)

Gyorsulással sincsen gond, megy rendesen. Mondjuk biztos ami biztos nekem már beleugrott 1 db STEINMETZ Chip, így már a paripám normálisan megy.

Üdv.

Jót nevettünk vidéki versenyzőnk humorán :) :roll: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem hívd fel az ottani márkaszervízt (vagy ha megmondod merre van, lehet, hogy vki itt a fórumon ajánl egy jó szerelőt), és jelentsd be arra a napra a gépet állapotfelmérésre. Vagy az AUTOKLUB-nál is csinálnak ilyet. Az meg mindenhol van. :)

De sokkal okosabb, ha viszel ismerős, a típust is ismerő szerelőt. Kifizetődő. Mermodjuksímán tud itt vki mutatni neked egy szelepet, vagy vmit, ami pillanatok alatt 50-100 ezerbe van, és akkora, mint a nagyujjam... :twisted: :twisted: :twisted:

Egyébként szerintem nem a km a legfontosabb paraméter, hanem az állapot.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem hívd fel az ottani márkaszervízt (vagy ha megmondod merre van, lehet, hogy vki itt a fórumon ajánl egy jó szerelőt), és jelentsd be arra a napra a gépet állapotfelmérésre. Vagy az AUTOKLUB-nál is csinálnak ilyet. Az meg mindenhol van. :)

De sokkal okosabb, ha viszel ismerős, a típust is ismerő szerelőt. Kifizetődő. Mermodjuksímán tud itt vki mutatni neked egy szelepet, vagy vmit, ami pillanatok alatt 50-100 ezerbe van, és akkora, mint a nagyujjam... :twisted: :twisted: :twisted:

Egyébként szerintem nem a km a legfontosabb paraméter, hanem az állapot.

1et értek :wink: 8) :)

Link to comment
Megosztás:

...csak picit megy jobban mint az 1.6-os. :) Ja és azt sem kell elfelejteni, hogy kombi.

Mármint a "gyári" 1,6-os nemde? Amibe még 10-20-30 lovacskát bele lehet gyömöszkélni különösebb izzadás nélkül is (mondjuk 30-nál már kicsit nedves lesz a pólóm :) )

Szerintem az az igazi, ha speckósan a te gépedre írnak programot. Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Nekem teszik mind a két autó a 307 és az aAstra G is. Itt most valószínűleg csak a pénztálca fog dönteni meg a a Peugeotrol olvasott rosz vélemények!

Köszönöm segítségeteket!

Holnap meg is dumálom az autó megtekintését!

Majd beszámolok a fejleményekről

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.