Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Napsugarast!

Kicsit vakarom a fejemet. Nem akarok senkit megbántani,de most akkor válság van vagy nincs? Nem az első műhelybnél futok bele a jelenségbe: vasárnap ki kéne nyitni 30 percre, amíg az engem elkísérő szerelősrác átnézi gyorsan a kiszemelt Astrát. Természetesen nem ingyen venném igénybe a műhely szolgáltatását, de eddig csak hímezéssel-hámozással, "majd hívjam vissza pénteken, addigra kiderül, mit tervez a család hétvégére"-válasszal találkozom. Vagy én látom rosszul a dolgokat és nagyon sokat szeretnék? Nem tudom...

Üdv!

Trau

Erre nekem annyi a véleményem, hogy valószínű senki nem fogja odaadni a műhelyét, hogy külsős ott csináljon is vmit. Ha azt mondtad volna neki, hogy figy. vasárnap át kéne nézni egy kocsit és ezt a műhelytulaj csinálja, akkor biztos kinyit. Itt nem a semmiért ajánlott pénzen van a hangsúly, hanem a bizalmon. Mindenki félti a sajátját és nem adja oda akkor sem, ha fizetsz.

Link to comment
Megosztás:

Ez sajnos így van. Úgy tudom nálunk nem bizonyult életképesnek az, ami máshol virágzó üzlet: szerelőállás bérlés. Tipikusan hobbi szerelőknek és leginkább hozzájuk alkalmazkodva hétvégén tartanak nyitva. A legváltozatosabb formákban - gyakran csak előjegyzésre - lehet bérelni állást. Megfizethető tarifáért általában min. 30 percre szerelőaknát, csápos emelőt, alap illetve helyenként bizonyos korlátok közt még spec szerszámokat is igénybe lehet venni szakember felügyelete mellett.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Erre nekem annyi a véleményem, hogy valószínű senki nem fogja odaadni a műhelyét, hogy külsős ott csináljon is vmit. Ha azt mondtad volna neki, hogy figy. vasárnap át kéne nézni egy kocsit és ezt a műhelytulaj csinálja, akkor biztos kinyit. Itt nem a semmiért ajánlott pénzen van a hangsúly, hanem a bizalmon. Mindenki félti a sajátját és nem adja oda akkor sem, ha fizetsz.

Nem arról van szó, hogy nyissa ki a műhelyét és húzzon el. Tőlem akár Ő is csinálhatja az állapotfelmérést, az én emberem csak mellette ácsorogna, maximum kérdezne. Nem nyúlnánk az emelőhöz (kezelje a helyi szaki nyugodtan), sem a szerszámokhoz: egyszerűen _szolgáltatást_ szeretnék vásárolni, akár hétvégi felárral is. Szerintem ez se nem kizsákmányolás, se nem belepiszkítás a műhelybe... Szerintem.

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nem arról van szó, hogy nyissa ki a műhelyét és húzzon el. Tőlem akár Ő is csinálhatja az állapotfelmérést, az én emberem csak mellette ácsorogna, maximum kérdezne. Nem nyúlnánk az emelőhöz (kezelje a helyi szaki nyugodtan), sem a szerszámokhoz: egyszerűen _szolgáltatást_ szeretnék vásárolni, akár hétvégi felárral is. Szerintem ez se nem kizsákmányolás, se nem belepiszkítás a műhelybe... Szerintem.

Üdv!

Trau

Szerintem ez azért nem így működik... Ideiglenesen tényleg egy aknás garázs lenne legjobb. Ha esetleg nagyon bejövős lesz az autó, hétköznap vissza lehet térni vele valahova.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nem arról van szó, hogy nyissa ki a műhelyét és húzzon el. Tőlem akár Ő is csinálhatja az állapotfelmérést, az én emberem csak mellette ácsorogna, maximum kérdezne. Nem nyúlnánk az emelőhöz (kezelje a helyi szaki nyugodtan), sem a szerszámokhoz: egyszerűen _szolgáltatást_ szeretnék vásárolni, akár hétvégi felárral is. Szerintem ez se nem kizsákmányolás, se nem belepiszkítás a műhelybe... Szerintem.

Üdv!

Trau

Így elmagyarázva már másképp hangzik, mint ahogy elsőnek leírtad. Mert abból csak annyi derült ki, hogy viszed a szakid és adjon egy műhelyt vki ahol át lehet nézni. Ezt nem sokan díjazzák.

De ezt a második verziót már meg lehetne érteni és jó pénzért ki is lehetne nyitni.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Így elmagyarázva már másképp hangzik, mint ahogy elsőnek leírtad. Mert abból csak annyi derült ki, hogy viszed a szakid és adjon egy műhelyt vki ahol át lehet nézni. Ezt nem sokan díjazzák.

De ezt a második verziót már meg lehetne érteni és jó pénzért ki is lehetne nyitni.

Akkor viszont én kérek elnézést, nem jól fogalmaztam elsőre. Itt nincs korrektor, aki kijavítson, mint a szerkesztőségben... ;)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nos, megvolt a találkozás. A jobb elejétől ért ütés miatt (az eladó szerint GTK-s volt) az eleje javított, a motortéren belül közepesen rondán megoldva, későbbi kisebb javítást igényel a szerelő barátom szerint, de semmi komoly. A kílma nincs gázzal feltöltve. A kilométer környékén is voltak érdekességek (khm...), meg forgalmi és matrica sem volt, csak vizsgalap. A kocsi amúgy egyben van (némi szépséghibákkal, mint néhol már jelentkező, rozsdamentes apróbb festékhiány, törött jobb hátsó lámpabúra és jobb első ködlámpabúra), motor hidegen várt, szépen morgott, a futómű és a fék rendben van. Ellenajánlatot tettem, eladó nem volt boldog, de pénteken felhívom, hátha meggondolta magát... :)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nos, megvolt a találkozás. A jobb elejétől ért ütés miatt (az eladó szerint GTK-s volt) az eleje javított, a motortéren belül közepesen rondán megoldva, későbbi kisebb javítást igényel a szerelő barátom szerint, de semmi komoly. A kílma nincs gázzal feltöltve. A kilométer környékén is voltak érdekességek (khm...), meg forgalmi és matrica sem volt, csak vizsgalap. A kocsi amúgy egyben van (némi szépséghibákkal, mint néhol már jelentkező, rozsdamentes apróbb festékhiány, törött jobb hátsó lámpabúra és jobb első ködlámpabúra), motor hidegen várt, szépen morgott, a futómű és a fék rendben van. Ellenajánlatot tettem, eladó nem volt boldog, de pénteken felhívom, hátha meggondolta magát... :)

Üdv!

Trau

Akkora kínálat van a piacon! Mit sz@rakodsz ezzel? Max. aprópénzért alkatrésznek.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nos, megvolt a találkozás. A jobb elejétől ért ütés miatt (az eladó szerint GTK-s volt) az eleje javított, a motortéren belül közepesen rondán megoldva, későbbi kisebb javítást igényel a szerelő barátom szerint, de semmi komoly. A kílma nincs gázzal feltöltve. A kilométer környékén is voltak érdekességek (khm...), meg forgalmi és matrica sem volt, csak vizsgalap. A kocsi amúgy egyben van (némi szépséghibákkal, mint néhol már jelentkező, rozsdamentes apróbb festékhiány, törött jobb hátsó lámpabúra és jobb első ködlámpabúra), motor hidegen várt, szépen morgott, a futómű és a fék rendben van. Ellenajánlatot tettem, eladó nem volt boldog, de pénteken felhívom, hátha meggondolta magát... :)

Üdv!

Trau

Egy pár éve a kollégám F Astra Caravant akart venni. Kb. 40db autót néztünk meg mire a mostanit megtaláltuk. Azóta sincs vele semmi baja. Viszont láttunk olyan sz@rokat, hogy a hányinger elkapott. Rengeteg autó van ne sz@rakodj vele. Ha már felmerül egy minimális kétség is az állapottal vagy kilóméteróra-állással kapcsolatban, akkor hagyni kell a francba és nézni a következőt.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Egy pár éve a kollégám F Astra Caravant akart venni. Kb. 40db autót néztünk meg mire a mostanit megtaláltuk. Azóta sincs vele semmi baja. Viszont láttunk olyan sz@rokat, hogy a hányinger elkapott. Rengeteg autó van ne sz@rakodj vele. Ha már felmerül egy minimális kétség is az állapottal vagy kilóméteróra-állással kapcsolatban, akkor hagyni kell a francba és nézni a következőt.

Khm, ha még csak kétség lett volna a kilométerórával. Január óta rákerül a km óraállás is a vizsgalapra. Nos, 211 ezerrel ment át... ;)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Khm, ha még csak kétség lett volna a kilométerórával. Január óta rákerül a km óraállás is a vizsgalapra. Nos, 211 ezerrel ment át... ;)

Üdv!

Trau

Az a hülye, aki akár valós, akár manipulált futott km alapján vesz autót. Ez egy olyan mutató, ami semmit sem mond az autó állapotáról. Max. az eladót jellemzi.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Az a hülye, aki akár valós, akár manipulált futott km alapján vesz autót. Ez agy olyan mutató, ami semmit sem mond az autó állapotáról. Max. az eladót jellemzi.

Tudom, csak nem értem: amikor telefonon beszéltem az eladóval, direkt jeleztem, nem a km érdekel, hanem az állapot. S hozzátenném, hogy a probléma kiderülte után is ugyanazt az árat mondtam megint, mint előtte... :) A kocsi tényleg eléggé egyben van, a szerelőm szerint is.

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Tudom, csak nem értem: amikor telefonon beszéltem az eladóval, direkt jeleztem, nem a km érdekel, hanem az állapot. S hozzátenném, hogy a probléma kiderülte után is ugyanazt az árat mondtam megint, mint előtte... :) A kocsi tényleg eléggé egyben van, a szerelőm szerint is.

Üdv!

Trau

Autót tisztességgel csak hosszútávú saját használatra javítanak/javíttatnak.

Tisztelet a kivételnek!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Napsugarast!

Nem adtam fel... :) Tegnap kedvenc szerelőmhöz gurult be egy 2004. decemberi szedán, ezüstszínben. A srác korrekt volt, bár nm volt boldog, mikor megtudta: az előző tulaj elöl egy kicsit lekoccolta a gépet, így egy bontott és egy utángyártott lámpa van elöl, átfújt lökhárítóval. Ezt - mint kiderült - velük nem közölték, amikor a családja megvette az autót. 140 ezer hihető km, normális műszaki állapot, enyhe szilenthangok bal hátul, jobb első lengéscsillapító kezd egy kicsit elfáradni, de nem vészes. Papírok rendben, Z16XE motor, klíma feltöltve. jelenleg 50 ezer forint távolságban vagyunk, de még szombaton nézek egy érdi rövid 2007-est... ;)

Közben elkezdtem elölről végigolvasni az általános műszaki problémás topicot, jegyzetelek szorgalmasan.

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

...és a kertben pihen az új szerzemény,aki egyelőre az amerikaiasan ejtett JC bevenévre hallgat - a rendszám alapján. Korrekt tulaj, szervizkönyv, carpass és minden más gyári irat a szürke, műbőr táskácskában. Két kulcs, forgalmi és törzskönyv, jó állapotú Z16XE motor, két év műszaki, téli-nyári gumik, csak apróbb hibák a karosszérián és a spoilereken, de ősszel azok is javítva lesznek. Öröm, bolodgság.

Most megy majd olaj-, szíj-, szűrő és minden szükségesek cseréjére, plusz a bal tükör kicsit törött, az is csere.

Köszönet az eddigi segítségért mindenkinek!

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

...és a kertben pihen az új szerzemény,aki egyelőre az amerikaiasan ejtett JC bevenévre hallgat - a rendszám alapján. Korrekt tulaj, szervizkönyv, carpass és minden más gyári irat a szürke, műbőr táskácskában. Két kulcs, forgalmi és törzskönyv, jó állapotú Z16XE motor, két év műszaki, téli-nyári gumik, csak apróbb hibák a karosszérián és a spoilereken, de ősszel azok is javítva lesznek. Öröm, bolodgság.

Most megy majd olaj-, szíj-, szűrő és minden szükségesek cseréjére, plusz a bal tükör kicsit törött, az is csere.

Köszönet az eddigi segítségért mindenkinek!

Üdv!

Trau

Képet, vazzeeee! Kééépeeet!

Ja és grat! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

...és a kertben pihen az új szerzemény,aki egyelőre az amerikaiasan ejtett JC bevenévre hallgat - a rendszám alapján. Korrekt tulaj, szervizkönyv, carpass és minden más gyári irat a szürke, műbőr táskácskában. Két kulcs, forgalmi és törzskönyv, jó állapotú Z16XE motor, két év műszaki, téli-nyári gumik, csak apróbb hibák a karosszérián és a spoilereken, de ősszel azok is javítva lesznek. Öröm, bolodgság.

Most megy majd olaj-, szíj-, szűrő és minden szükségesek cseréjére, plusz a bal tükör kicsit törött, az is csere.

Köszönet az eddigi segítségért mindenkinek!

Üdv!

Trau

Gratula!Képek,adatok ilyesmi???? :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

...és a kertben pihen az új szerzemény,aki egyelőre az amerikaiasan ejtett JC bevenévre hallgat - a rendszám alapján. Korrekt tulaj, szervizkönyv, carpass és minden más gyári irat a szürke, műbőr táskácskában. Két kulcs, forgalmi és törzskönyv, jó állapotú Z16XE motor, két év műszaki, téli-nyári gumik, csak apróbb hibák a karosszérián és a spoilereken, de ősszel azok is javítva lesznek. Öröm, bolodgság.

Most megy majd olaj-, szíj-, szűrő és minden szükségesek cseréjére, plusz a bal tükör kicsit törött, az is csere.

Köszönet az eddigi segítségért mindenkinek!

Üdv!

Trau

Balesetmentest hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Köszönöm, fényképeket jövő héten csinalok, amint visszakaptam a gépet a szerelőtől. Amin jót mosolyogtam azért: a becsukhatatlan hamutartó kérdését a tulaj úgy oldotta meg, hogy beraktak egy összegyűrt papírzsebkendőt mögé és rányomták, így benn maradt. Persze csálé volt, én kinyitottam megnézni, miért. Nosza, beesett a zsepi, csipesszel kiszedtem, majd kiderült, miért is volt ott... :)))))

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Köszönöm, fényképeket jövő héten csinalok, amint visszakaptam a gépet a szerelőtől. Amin jót mosolyogtam azért: a becsukhatatlan hamutartó kérdését a tulaj úgy oldotta meg, hogy beraktak egy összegyűrt papírzsebkendőt mögé és rányomták, így benn maradt. Persze csálé volt, én kinyitottam megnézni, miért. Nosza, beesett a zsepi, csipesszel kiszedtem, majd kiderült, miért is volt ott... :)))))

Üdv!

Trau

Tovább tart szétszedni, mint megjavítani! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Köszönöm, fényképeket jövő héten csinalok, amint visszakaptam a gépet a szerelőtől. Amin jót mosolyogtam azért: a becsukhatatlan hamutartó kérdését a tulaj úgy oldotta meg, hogy beraktak egy összegyűrt papírzsebkendőt mögé és rányomták, így benn maradt. Persze csálé volt, én kinyitottam megnézni, miért. Nosza, beesett a zsepi, csipesszel kiszedtem, majd kiderült, miért is volt ott... :)))))

Üdv!

Trau

Ha nem az első (középkonzol aljában) levő hamutartóval van a gond, hanem az első ülések mögött-között. A kézifék mögött.

Akkor http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=717&view=findpost&p=871231 itt leírtam.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

...és a kertben pihen az új szerzemény,aki egyelőre az amerikaiasan ejtett JC bevenévre hallgat - a rendszám alapján. Korrekt tulaj, szervizkönyv, carpass és minden más gyári irat a szürke, műbőr táskácskában. Két kulcs, forgalmi és törzskönyv, jó állapotú Z16XE motor, két év műszaki, téli-nyári gumik, csak apróbb hibák a karosszérián és a spoilereken, de ősszel azok is javítva lesznek. Öröm, bolodgság.

Most megy majd olaj-, szíj-, szűrő és minden szükségesek cseréjére, plusz a bal tükör kicsit törött, az is csere.

Köszönet az eddigi segítségért mindenkinek!

Üdv!

Trau

gratulálok!

sok szerencsét hozzá és sok balesetmentes km-t!

végülis milyen lett a kicsike? sedan?

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

gratulálok!

sok szerencsét hozzá és sok balesetmentes km-t!

végülis milyen lett a kicsike? sedan?

Szürke és rövid. Ezt az állapotot és életkort szedánban csak 320 ezerrel drágábban találtam meg. Ezt az összeget meg inkább karbantartásra, csinosításra költöm... :)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Szürke és rövid. Ezt az állapotot és életkort szedánban csak 320 ezerrel drágábban találtam meg. Ezt az összeget meg inkább karbantartásra, csinosításra költöm... :)

Üdv!

Trau

Jól tetted.Én 5 ajtópárti vagyok,sedant már nem vennék,ha lehet választani(volt már egyébként),akkor inkább Caravant(kombit). :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.