Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Igen! Nem szükséges lebontani, és kiépíteni a végálláskapcsolókat.

Ha még jó a motor, a rámenő 2 vezetéket kell megszakítani, egy kis testet adni a modulnak.

Az időzítéssel, kb 1,5-2 mp időre kap feszültséget a motor. Utána kikapcsol. A motor nem erőlködik, nem ég be.

Nem töri el a zsalut, vagy a szárat.

Igen, azt az elektronikát tervezem megépíteni, köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy G astra kombi 1.6 twinportot.174 ezer km van benne.Megnéztem a szervízkönyvet is.Az lenne a kérdésem,hogy abba csak a kötelező szervízt vezetik be?(olajcsere,szíjak,szűrők) Fékbetét,kuplung stb. javításokat nem találtam benne.Di-Ferben szervizelték a pecsétek szerint.Gondoltam,hogy felhívom őket,és rendszám szerint megkérdezem miket cseréltek,javítottak benne.Esetleg tudtok valami tanácsot adni,miket nézzek meg rajta?Most is Opelom van,csak kellene egy kombi.

Üdv.Gyuri

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ehhez mit szóltok? Ismeri esetleg valaki? Ami így elsőre problémás, hogy a hirdetésben nincs megadva a futásteljesítmény, emellett kihangosító is van a kocsiban, méghozzá fixen installált, szóval biztosan volt használva rendesen a gép.

http://www.hasznalta..._optima-5671202

Olyan vagy , mint apám! Csak ő 73 éves. Ti tartjátok el az órapörgetőket. Műszaki állapotot kell vizslatni nem futásteljesítményt. Ez a számláló csak arra jó, hogy tudjál menetlevelet vezetni, átlagfogyasztást számolni és hogy tudjad mikor kell olajat, szűrőket, szíjat, láncot, stb. cserélni. "Jó kezekben" pár ezer kilométer is bőven elég az amúgy több százezres állapot elérésere.

Képek alapján lehet ez még elég korrekt állapotú. Ami nagyon nem tetszik az a mindössze két légzsák.

És jé! A lengyel változatból még az akkutakarót is kispórolták!? :w00t:

Link to comment
Megosztás:

Nem számomra fontos a kilométer, hanem Anyósomnak! ;) Nála mindössze néhány preferencia létezik: szín, évjárat, futásteljesítmény. Abban teljes mértékben igazad van, hogy néhány ezer kilométer alatt is bőven lehet maradandó kárt tenni egy autóban, de ezt elmagyarázni olyasvalakinek, aki még abban az érában nőtt fel, amikor az autók jó, ha 100 ezer kilométert kibírtak motorgenerál előtt, nagyon nem egyszerű feladat.

Az én B Vectrámban is 240 ezer van, de beülve senki nem mondaná meg, egyszerűen azért, mert ésszel használom.

Link to comment
Megosztás:

Nem számomra fontos a kilométer, hanem Anyósomnak! ;) Nála mindössze néhány preferencia létezik: szín, évjárat, futásteljesítmény. Abban teljes mértékben igazad van, hogy néhány ezer kilométer alatt is bőven lehet maradandó kárt tenni egy autóban, de ezt elmagyarázni olyasvalakinek, aki még abban az érában nőtt fel, amikor az autók jó, ha 100 ezer kilométert kibírtak motorgenerál előtt, nagyon nem egyszerű feladat.

Az én B Vectrámban is 240 ezer van, de beülve senki nem mondaná meg, egyszerűen azért, mert ésszel használom.

:hiya:

Látom egy csónakban evezünk.

Apám 3 év alatt 80e km-t hajtott az előző autójába. Ehhez képest álmokat kerget: 10 évnél legyen fiatalabb, 100e km alatti, lehetőleg dízel és 1,5 misibe férjen bele. :omg: Mondom: Aixam. :D

Link to comment
Megosztás:

Másik kedvencem: ne kelljen rá egyhamar költeni. Gyakorlatilag már a vétel után szükségszerű beleölni plusz egy százast a nagy szervizbe, olaj / szűrők cseréjére, no és a gumikról még nem is beszéltünk. Meglehetősen kicsi rá az esély, hogy ép, jó minőségű abroncsokkal válik meg az autótól a korábbi gazdája, különösképpen, ha kereskedő.

Link to comment
Megosztás:

Másik kedvencem: ne kelljen rá egyhamar költeni. Gyakorlatilag már a vétel után szükségszerű beleölni plusz egy százast a nagy szervizbe, olaj / szűrők cseréjére, no és a gumikról még nem is beszéltünk. Meglehetősen kicsi rá az esély, hogy ép, jó minőségű abroncsokkal válik meg az autótól a korábbi gazdája, különösképpen, ha kereskedő.

Amit én néztem az kereskedésben van és 2010-es Bridgestone gumik vannak rajta.Nem mindenki szedi le a jó gumikat:)

Link to comment
Megosztás:

A szürke caravan?Az tettszik nekem is,nézzétek át azért alaposan.Nincs meg a gyári dísztárcsája ,de az is lehet ,hogy alufelnis

volt gyárilag?

Nem hiszem,hogy alufelnis volt.Szerintem inkább lelopták a gyári dísztárcsákat.Céges autó volt.A lökhárító fényezve volt,meg az egyik lámpa füle javított a másik cserélve lett.Szervízkönyve megvan.Azért néztem meg ezt,mert ismerős a cég aki árulja.Kalkuláltattam ott hitelt.de az euroleasing nem a legjobb.Majdnem 30 ezer 3 évre.30% önerővel.Néztem a hitelkalkulátorokat de mindehol 25 ezer körül van.Elmegyeg azért a Di-ferbe és megkérdezem mikt csináltak rajta.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem,hogy alufelnis volt.Szerintem inkább lelopták a gyári dísztárcsákat.Céges autó volt.A lökhárító fényezve volt,meg az egyik lámpa füle javított a másik cserélve lett.Szervízkönyve megvan.Azért néztem meg ezt,mert ismerős a cég aki árulja.Kalkuláltattam ott hitelt.de az euroleasing nem a legjobb.Majdnem 30 ezer 3 évre.30% önerővel.Néztem a hitelkalkulátorokat de mindehol 25 ezer körül van.Elmegyeg azért a Di-ferbe és megkérdezem mikt csináltak rajta.

Fogyasztási hitelekkel úgy általában nem árt vigyázni... A takaró hosszát ajánlott lemérni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Miért van az, hogy a hasznaltauton nezem a G astra kombikat és a classic-nal 370l-es a sima caravan-nal meg 480l ? Válaszokat Köszi.

Mert elírták és te pont azt találtad meg. Most néztem 5-6 Classic II Caravan hirdetést és mind 480 litert írt a csomagtérre.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Autót szeretnék vásárolni, pár hónapja nézelődök a piacon, de a G-s Astráknál sokkal jobb, kis családdal élhető/használható autó nem nagyon találtam, ezért (is) esett erre a típusra a választás.

Nézelődtünk már kereskedésekben, de még keresem az igazit.

Tegnap leltem erre: http://www.hasznalta...jszeru_-5878775 a hirdetésre.

A héten sógorom (elvileg) eltud ugrani munka után megnézni, ha jó lesz az első benyomás, valószínű, hogy pénteken mi is felmegyünk Pestre megnézni és ha rendben lenne minden, talán megvennénk az autót.

Tudok a Behr/Delphi problémákról, az 1.6-os motor olaj fogyasztásáról (bár ennek nem túlzottan örülök) más tipikus betegségek (még kormány/váltó szoknya kopás esetleg) nem jutnak hirtelen eszembe. Mire kellene még figyelnem?

Így látatlanban a véleményeteket szeretném kérni az autóról. :icon1:

Esetleg beszéljetek le róla, miért ne ezt, vagy miért ne ilyet vegyek (esetleg gyengébb 1.4-est?). :unsure:

Köszöntem szépen előre is! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autót szeretnék vásárolni, pár hónapja nézelődök a piacon, de a G-s Astráknál sokkal jobb, kis családdal élhető/használható autó nem nagyon találtam, ezért (is) esett erre a típusra a választás.

Nézelődtünk már kereskedésekben, de még keresem az igazit.

Tegnap leltem erre: http://www.hasznalta...jszeru_-5878775 a hirdetésre.

A héten sógorom (elvileg) eltud ugrani munka után megnézni, ha jó lesz az első benyomás, valószínű, hogy pénteken mi is felmegyünk Pestre megnézni és ha rendben lenne minden, talán megvennénk az autót.

Tudok a Behr/Delphi problémákról, az 1.6-os motor olaj fogyasztásáról (bár ennek nem túlzottan örülök) más tipikus betegségek (még kormány/váltó szoknya kopás esetleg) nem jutnak hirtelen eszembe. Mire kellene még figyelnem?

Így látatlanban a véleményeteket szeretném kérni az autóról. :icon1:

Esetleg beszéljetek le róla, miért ne ezt, vagy miért ne ilyet vegyek (esetleg gyengébb 1.4-est?). :unsure:

Köszöntem szépen előre is! :icon1:

A váltószoknya az nem eredeti...De ez nem hiba,csak 1 észrevétel a részemről,amúgy korrektnek tűnik
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autót szeretnék vásárolni, pár hónapja nézelődök a piacon, de a G-s Astráknál sokkal jobb, kis családdal élhető/használható autó nem nagyon találtam, ezért (is) esett erre a típusra a választás.

Nézelődtünk már kereskedésekben, de még keresem az igazit.

Tegnap leltem erre: http://www.hasznalta...jszeru_-5878775 a hirdetésre.

A héten sógorom (elvileg) eltud ugrani munka után megnézni, ha jó lesz az első benyomás, valószínű, hogy pénteken mi is felmegyünk Pestre megnézni és ha rendben lenne minden, talán megvennénk az autót.

Tudok a Behr/Delphi problémákról, az 1.6-os motor olaj fogyasztásáról (bár ennek nem túlzottan örülök) más tipikus betegségek (még kormány/váltó szoknya kopás esetleg) nem jutnak hirtelen eszembe. Mire kellene még figyelnem?

Így látatlanban a véleményeteket szeretném kérni az autóról. :icon1:

Esetleg beszéljetek le róla, miért ne ezt, vagy miért ne ilyet vegyek (esetleg gyengébb 1.4-est?). :unsure:

Köszöntem szépen előre is! :icon1:

OFF prohardverről vagy? OFF

Link to comment
Megosztás:

OFF prohardverről vagy? OFF

Igen, gondoltam több fórumon is felteszem ezt a kérdést. Több ember, több vélemény vagy meglátás. Nekem pl eddig még nem tűnt fel az új jobb oldali fényszóró és a gumi tartó sem, ezek már rögtön jó kérdések lesznek az átvizsgáláskor. A váltószoknyát viszont láttam, a kormányhoz képest szinte új.

Link to comment
Megosztás:

Így látatlanban a véleményeteket szeretném kérni az autóról. :icon1:

Köszöntem szépen előre is! :icon1:

Ha valós a km, kirívó hibát nem találsz a próbaúton vagy egy esetleges átvizsgáláskor és neked tetszik, nyugodtan vedd meg.

Egy új autóhoz képest, a kollégák által feltárt eltéréseket lehet racionálisan is értékelni meg túldimenzionálni is. Én javaslom, hogy inkább az elsőhöz közelítsd az álláspontodat, hiszen egy tíz éves, a földet már három és félszer megkerülő gépről van szó.

Link to comment
Megosztás:

Ha valós a km, kirívó hibát nem találsz a próbaúton vagy egy esetleges átvizsgáláskor és neked tetszik, nyugodtan vedd meg.

Egy új autóhoz képest, a kollégák által feltárt eltéréseket lehet racionálisan is értékelni meg túldimenzionálni is. Én javaslom, hogy inkább az elsőhöz közelítsd az álláspontodat, hiszen egy tíz éves, a földet már három és félszer megkerülő gépről van szó.

Kifogástalan használt autó meg nem nagyon van, annyi idő alatt mindegyikkel történhet bármi, de az nem azt jelenti, hogy nem lenne jó.

Ismerek olyat, akinek a 8 éves astraG-jében 17e km van. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.