Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

On 2017. 09. 12. at 6:55, Busman írta:

Sziasztok! 

Dízel Passatom szeretném lecserélni egy benzines G Astrára, meguntam a dízel nyűgjeit és költséges szervizeit, hiába a jó fogyasztás. Mindenképp szíjasat szeretnék venni, igazából mindegy hogy 1.2, 1.4, 1.6, melyiket érdemesebb? Hány lóerős motorok a jók? Mert sajnos a hirdetésekből nem tudom meg mi a motorkód. Van valami típushibája ezeknek amire mindenképp figyelni kell vásárláskor?

Egyetlen aggályom van ezzel az autóval kapcsolatban, akinek Astrája van, szinte mind hengerfejes lett néhány éven belül, ez puszta véletlen, vagy ezek tényleg hajlamosabbak erre?

Astra G

Astra G II

Köszönettel: Zsolt

Benne van a pakliban. Talán az XEP motorkóddal rendelkezők kevésbé hajlaposak az ilyemire. 2005-től...

On 2017. 09. 12. at 15:01, Cs. Zoltán írta:

Nem csoda, ha sok astra hengerfejes lesz. A műanyag vízcsonkok időzített bombák. A legtöbb tulajdonos nem néz utána ilyeneknek, így egy 3-4 ezer ft-os beavatkozásból lesz 130-140 ezer ft-os kiadás.

Nem gondolnám hogy sok köze lenne. Azért mert az ott szivárog (már ha ugyanarról vízcsonkról beszélünk), attól még keringés van. Azt meg csak észreveszi a paraszt ha fogy a víz. és elfőzi a motort...

On 2017. 09. 13. at 15:03, gezoli írta:

Válts szerelőt első körön!

Jó gondolat.

On 2017. 09. 13. at 14:33, Torresbandi írta:

Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy Opel Astra G-t! Nem tudom, hogy egy 1,4-est vagy 1,6-ost vegyek. Főleg városban használnám, ezért nem kellene, hogy sokat egyen! A szerelőm azt mondja, hogy semmmiképpen ne vegyek 1,6-ost, mert sokat eszik. Viszont van aki azt mondja, hogy mivel az 1,6-os erősebb motor, könnyebben viszi ugyanazt a karosszériát! Érdekelne az 1,2 motorral szerelt Astra G is! Legyetek szívesek segíteni, kinek mennyit eszik, mit tanácsoltok! Köszönöm előre is!

Semmivel sem fog többet enni az 1.6-os. Sőt adott esetben az 1.4 ugyanannyit, vagy mégtöbbet (főleg városban). Cserébe nem megy...

Link to comment
Megosztás:

10 órája, Cs. Zoltán írta:

Nagyon sokan nem vették észre időben és bizony már késő volt, amikor igen.

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Tehát akkor nem alaptalan ez a félelmem, mindegy még körbejárom egy kicsit ezt a témát. Egyre inkább az 1.6 a szimpatikus, azért jó ha van egy kis tartalék benn. :)

Link to comment
Megosztás:

1 perc, Busman írta:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Tehát akkor nem alaptalan ez a félelmem, mindegy még körbejárom egy kicsit ezt a témát. Egyre inkább az 1.6 a szimpatikus, azért jó ha van egy kis tartalék benn. :)

Nem kell ezért félni a G Astráktól. Könnyen kiküszöbölhető hiányosságok ezek! Ettől függetlenül - a maga kategóriájában- még nagyon jó autók!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Felkerült.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.4_16v-12057419

Körbenéztem ebben az évjáratban ezzel a motorral milyen a kínálat, és ennek megfelelően állapítottam meg az irányárat.

Egy kereskedőt kérdeztem, 400-at adott volna érte, megköszöntem és eljöttem :) 

Megnéztem annyiért mi van a Hahun, hát elég elszomorító példányok voltak csak...

De többért se láttam túl bizalomgerjesztő példányokat, kereskedésekben is 7-800E Ft körül vannak ugyanebben a konfigban.

Így lőttem be az árat, ami természetesen irányár. Opel fórumosoknak további kedvezmény :)

Aki követi a fórumot, tudja, hogy jól bántam vele...

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 10. 01. at 15:32, outsider írta:

Sziasztok!

Felkerült.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.4_16v-12057419

Körbenéztem ebben az évjáratban ezzel a motorral milyen a kínálat, és ennek megfelelően állapítottam meg az irányárat.

Egy kereskedőt kérdeztem, 400-at adott volna érte, megköszöntem és eljöttem :) 

Megnéztem annyiért mi van a Hahun, hát elég elszomorító példányok voltak csak...

De többért se láttam túl bizalomgerjesztő példányokat, kereskedésekben is 7-800E Ft körül vannak ugyanebben a konfigban.

Így lőttem be az árat, ami természetesen irányár. Opel fórumosoknak további kedvezmény :)

Aki követi a fórumot, tudja, hogy jól bántam vele...

Jó hír: Leakcióztam!

Rossz hír: Így kevesebbet lehet alkudni :)

https://goo.gl/photos/SvUjzuykPbDbHwLR8

Rengeteg számlával követhető előélettel...

Fórumosoknak olcsóbban!

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 09. 17. at 8:28, Busman írta:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Tehát akkor nem alaptalan ez a félelmem, mindegy még körbejárom egy kicsit ezt a témát. Egyre inkább az 1.6 a szimpatikus, azért jó ha van egy kis tartalék benn. :)

Hali.

Nekem 2007es Z14XEP, 2012 óta van nálam. 68Evel vettem, most van benne 136e. Olajcserén kívül elől a két toronygumit cseréltettem(habár nem kellett volna), egy első fékbetét csere, meg a generátor szíj és gyertya csere volt. Szoktam pályázni vele, 6,7 átlag fogyi pályán. Városban 7-8 között eszik (pesti dugóban mérve).

Azon kívül semmi gond, napi használatban van, átlag 40 km ha nem motorral megyek melóba.

Csőcsonkot nem néztem, hogy milyen, pici víz fogyasztás van, kb fél évre 1-1,5 deci.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

17 órája, panizzi írta:

Az első embernek, aki 450-et igér érte, add oda.

 

Helló! Inkább megtartom.

Ilyen a kínálat ebből a motorból és kivitelből 500E Ft-ig.

Egy értékelhető van benne innen 450 km-re nyugatra Sopronban. A többi pusztulat...

Ha kibővítem a keresést 1.6-ig, akkor sem sokat javul a helyzet...

Itt kereskedésekben 500E Ft fölött találsz csak, lelakva. Ami összehasonlítható az 7-800E Ft.

Nálam 550 a vége, ellenkező eseben lesz az asszonyé...

De köszönöm, hogy hozzászóltál :)

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

7 perce, panizzi írta:

Sajnos első kézből való infok ezek.

16-18 éves autókra nagyon kicsi a kereslet.

Főleg mióta a H is elérhetőbb.

Fele ennyi km, njoy  1.4, 2003-as az én vasam,  legjobb ajánlat az 5 kiló.

Én már beltörődtem.

Nem lehet általánosítani... Mármint nem mindegy hogy mit-hol-mennyiért akarsz eladni. Mert ugye Te a NAGY városban élsz, a fővárosunkban a legjobbak a jövedelmi viszonyok, ott lehet hogy a H Astra jobban tud pörögni a maga 1,2-1,4milliós árával (ez alatt nem feltétlenül vannak épkézláb darabok). De ott ahol az emberek lényegesen szerényebb szinten kell hogy kijöjjenek, ott épp elég összerakni 5-700 ezret autóra, ott nem a H Astra-ra vadásznak, inkább keresik ebben az árszegmensben a legjobb ajánlatot, és állapotot fog keresni nem pedig évjáratot... Anno én is ezért mentem el 120km-re autóért, mert ott nem pörgött úgy a piac (nem kapkodták el egy nap alatt a szebb példányokat), és az árak is másképp voltak pozicionálva mint felénk... 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

37 perce, panizzi írta:

Duzzogni is felesleges. Minden annyit ér amennyit adnak érte.

Duzzogni?! Én meg már azt hittem egy pillanatra, hogy mindenki elmondhatja az álláspontját ha már fórumról van szó. De köszönöm építő hozzászólásod, sok ész-érv volt benne, sikerült alátámasztani értelmesen az álláspontodat, tanulságos...  

Link to comment
Megosztás:

6 órája, outsider írta:

Helló! Inkább megtartom.

Ilyen a kínálat ebből a motorból és kivitelből 500E Ft-ig.

Egy értékelhető van benne innen 450 km-re nyugatra Sopronban. A többi pusztulat...

Ha kibővítem a keresést 1.6-ig, akkor sem sokat javul a helyzet...

Itt kereskedésekben 500E Ft fölött találsz csak, lelakva. Ami összehasonlítható az 7-800E Ft.

Nálam 550 a vége, ellenkező eseben lesz az asszonyé...

De köszönöm, hogy hozzászóltál :)

 

1 órával ezelőtt, PGA írta:

Szia, igen, annyit ér. Ha megadják érte az 550-et, akkor annyit. Nem irreális ár, szerintem.

 

Reális ár, szerintem is. Lehet, hogy idővel, de úgy gondolom, hogy el fog az kelni.

Outsider társnak egy konstruktív kritika: a belsejét azért igényesebb állapotban tenném a hirdetésbe! Számomra egy autó beltere (kormány, üléstisztaság, autógumi -,szőnyeg tisztaság, váltószoknya állapota, rend, tisztaság) meghatározó benyomást alakít, ha autót nézek. Én a helyedben ezekre jobban ráfeküdnék, ha szükséges befektetnék.

57 perce, Janó32 írta:

Duzzogni?! Én meg már azt hittem egy pillanatra, hogy mindenki elmondhatja az álláspontját ha már fórumról van szó. De köszönöm építő hozzászólásod, sok ész-érv volt benne, sikerült alátámasztani értelmesen az álláspontodat, tanulságos...  

Én másképpen értelmeztem panizzi írását. Az eladó duzzoghat(na) hiába azon, hogy nem ér annyit az autója a piacon, mint ahogyan ő elvárná. A tényeken nem fog változtatni.

Ettől függetlenül: ne essetek már ilyen könnyen egymás torkának! Szerintem ez egy igényes autós fórum. De, mi alakítjuk!

Módosítva : Cs. Zoltán
  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

13 órája, PGA írta:

Szia, igen, annyit ér. Ha megadják érte az 550-et, akkor annyit. Nem irreális ár, szerintem.

 

Duzzogni is felesleges. Minden annyit ér amennyit adnak érte.

11 órája, Cs. Zoltán írta:

Én másképpen értelmeztem panizzi írását. Az eladó duzzoghat(na) hiába azon, hogy nem ér annyit az autója a piacon, mint ahogyan ő elvárná. A tényeken nem fog változtatni.

Ettől függetlenül: ne essetek már ilyen könnyen egymás torkának! Szerintem ez egy igényes autós fórum. De, mi alakítjuk!

Ha valóban így van, elnézést kérek!...

Módosítva : Janó32
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

13 órája, Cs. Zoltán írta:

 

Reális ár, szerintem is. Lehet, hogy idővel, de úgy gondolom, hogy el fog az kelni.

Outsider társnak egy konstruktív kritika: a belsejét azért igényesebb állapotban tenném a hirdetésbe! Számomra egy autó beltere (kormány, üléstisztaság, autógumi -,szőnyeg tisztaság, váltószoknya állapota, rend, tisztaság) meghatározó benyomást alakít, ha autót nézek. Én a helyedben ezekre jobban ráfeküdnék, ha szükséges befektetnék.

Én másképpen értelmeztem panizzi írását. Az eladó duzzoghat(na) hiába azon, hogy nem ér annyit az autója a piacon, mint ahogyan ő elvárná. A tényeken nem fog változtatni.

Ettől függetlenül: ne essetek már ilyen könnyen egymás torkának! Szerintem ez egy igényes autós fórum. De, mi alakítjuk!

Tiszta az az ülés, hidd el. Lehet a kép nem adja vissza, vagy kicsit csal, az üléshuzat elől kicsit gyűrött, lehet jobb lenne azt le is kapnám inkább róla.
A kormányon sem látok problémát.

A gumiszőnyeg jogos, azt nem mostam le. Lehet azt át is rakom az új autóba :D

Jövő héten beviszem egy kereskedésbe, ha értelmes árat mondanak rá, bizományba otthagyom.

Normálisak, márkaszerviz (Su...i, nem Opel), ida hordom műszakira az autót, itt szoktam eredetvizsgát csinálni, meg átiratni...

Tök korrektek.

Lehet visszarakom a Car300-at, és kicsit engedek még belőle.

15 órája, panizzi írta:

Sajnos első kézből való infok ezek.

16-18 éves autókra nagyon kicsi a kereslet.

Főleg mióta a H is elérhetőbb.

Fele ennyi km, njoy  1.4, 2003-as az én vasam,  legjobb ajánlat az 5 kiló.

Én már beltörődtem.

 

15 órája, Janó32 írta:

Nem lehet általánosítani... Mármint nem mindegy hogy mit-hol-mennyiért akarsz eladni. Mert ugye Te a NAGY városban élsz, a fővárosunkban a legjobbak a jövedelmi viszonyok, ott lehet hogy a H Astra jobban tud pörögni a maga 1,2-1,4milliós árával (ez alatt nem feltétlenül vannak épkézláb darabok). De ott ahol az emberek lényegesen szerényebb szinten kell hogy kijöjjenek, ott épp elég összerakni 5-700 ezret autóra, ott nem a H Astra-ra vadásznak, inkább keresik ebben az árszegmensben a legjobb ajánlatot, és állapotot fog keresni nem pedig évjáratot... Anno én is ezért mentem el 120km-re autóért, mert ott nem pörgött úgy a piac (nem kapkodták el egy nap alatt a szebb példányokat), és az árak is másképp voltak pozicionálva mint felénk... 

Bizony. Bp. az teljesen más világ. Ott a jó autók 1-2 napon belül (sokesetben aznap) elkelnek (még akár drágábban is), míg ugyanaz az autó vidéken 2-3 hetet is állhat.

Az új autómat szerda reggel hirdették meg, csütörtök délben már az enyém volt. De már szerda este is vitték volna kereskedők...

Aztán meg van amiből sok van, ilyen pl a G Astra is. Annak meg leviszi az árát a túlkínálat.

Itt körülnézve simán olcsóbb vagyok, mint bármelyik keredkedésben található hasonló korú (nem állapotú, és futású) autó.
Lehet benne elektromos ablak, klíma, tempomat stb. ha 2 év múlva elporlad. Ez az autó még 5 év múlva is egyben lesz.
Nálam vásárláskor is ez volt a szempont.

Én utaztam 4x250 km-t egy 2,25M Ft-os autóért, de egy G Astráért szerintem senki nem fog. Sajnos mire ideér az ember, sokszor kiderül, hogy a képek csalókák.

Ez szerintem nem az a kategória amiért megéri utazni sokszáz km-t. Persze lehet van, akinek megéri. De csalódni drága.
Én is voltam Budapesten párszor potyára... Ez mind pénz. Egy 2 milliós autó esetében %-ban nem sok, de egy 500E Ft-nál már a vételár egy része...

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

4 perce, outsider írta:

 

Én utaztam 4x250 km-t egy 2,25M Ft-os autóért, de egy G Astráért szerintem senki nem fog. Sajnos mire ideér az ember, sokszor kiderül, hogy a képek csalókák.

 

Amikor felraktam az astrát Április elsején a hahura, az ország legtávolabbi pontjáról is kerestek, igaz az nem derült ki ezekből mennyi volt a klubtársak szivatása. De amúgy simán szoktak több 100kilométert is mászkálni egy jobb autóért, még alacsonyabb árkategóriában is. Szerencse is kell hozzá, ha valakinek hirtelen kell egy autó simán megad érte többet mint amennyiért általában elkelnek. 

Link to comment
Megosztás:

3 perce, zotya975 írta:

Amikor felraktam az astrát Április elsején a hahura, az ország legtávolabbi pontjáról is kerestek, igaz az nem derült ki ezekből mennyi volt a klubtársak szivatása. De amúgy simán szoktak több 100kilométert is mászkálni egy jobb autóért, még alacsonyabb árkategóriában is. Szerencse is kell hozzá, ha valakinek hirtelen kell egy autó simán megad érte többet mint amennyiért általában elkelnek. 

Nyilván mindekinek mások az igényei. Ha csak arra kell, hogy guruljon, kőműves/zöldéges Merci vagy stb, akkor csak az ár számít, vagy bízunk a szerencsében is.
@kobracode kolléga nézett nekem egy autót Kaposváron, amiért a képek alapján elidultam volna, de a valóság tükrében kár lett volna. 
Van akinek 10-30E ft nem tétel, nem szívja a fogát miatta, ha elúszott, én szoktam... :)
Tehát alapvetően különbözőek az emberek, és a sajét meglátásomat tudom csak leírni.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Amikor felraktam az astrát Április elsején a hahura, az ország legtávolabbi pontjáról is kerestek, igaz az nem derült ki ezekből mennyi volt a klubtársak szivatása. De amúgy simán szoktak több 100kilométert is mászkálni egy jobb autóért, még alacsonyabb árkategóriában is. Szerencse is kell hozzá, ha valakinek hirtelen kell egy autó simán megad érte többet mint amennyiért általában elkelnek. 

az enyémért 350km-t utaztak tavaly,de biztos nem bánták meg:)

Link to comment
Megosztás:

6 órája, zotya975 írta:

Amikor felraktam az astrát Április elsején a hahura, az ország legtávolabbi pontjáról is kerestek, igaz az nem derült ki ezekből mennyi volt a klubtársak szivatása. De amúgy simán szoktak több 100kilométert is mászkálni egy jobb autóért, még alacsonyabb árkategóriában is. Szerencse is kell hozzá, ha valakinek hirtelen kell egy autó simán megad érte többet mint amennyiért általában elkelnek. 

Egyetértek. Nekem az öregem szokott úgy autót venni, hogy max. 30km-es körzetből, hiába mondom neki hogy így elszalasztja a jó ajánlatokat. Én veszprémi vagyok, de a mostani Coupémat Kecskemétről vettem, az előző Calibrát meg Budapestről. Az autó "értékmegmaradásának" meg van egy olyan aspektusa is, hogy a ritka vagy különleges típusaokat kell keresni, azok mindig magasabb áron fognak elkelni mint a snassz társaik. Pl. a 2001-es G Astrák talán 500e körül érnek, de a Coupéból ugyanez az évjárat 1M Ft. Ettől függetlenül azt gondolom hogy autóeladáson nyerni csak a nepperek tudnak... 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, tgabika76 írta:

Egyetértek. Nekem az öregem szokott úgy autót venni, hogy max. 30km-es körzetből, hiába mondom neki hogy így elszalasztja a jó ajánlatokat. Én veszprémi vagyok, de a mostani Coupémat Kecskemétről vettem, az előző Calibrát meg Budapestről. Az autó "értékmegmaradásának" meg van egy olyan aspektusa is, hogy a ritka vagy különleges típusaokat kell keresni, azok mindig magasabb áron fognak elkelni mint a snassz társaik. Pl. a 2001-es G Astrák talán 500e körül érnek, de a Coupéból ugyanez az évjárat 1M Ft. Ettől függetlenül azt gondolom hogy autóeladáson nyerni csak a nepperek tudnak... 

Nem vagyunk egyformák. De egyébként nem azt mondtam, hogy bizonyos autókért nem éri meg utazni. Sőt bizonyos típusokért kell is, másként nem tudsz venni. Főleg ha még jó áron is szeretnéd venni, itt keleten a futó típusokat jóval drágábban kapod meg, így szintén szükséges utazni érte. Sajnos hahus képekre leírásokra hivatkozva, de akár még az eladó elmondására hagyatkozva is ez két esélyes.

De arra azért kíváncsi lennék, hányszor utaztál többszáz kilométert feleslegesen egy autóért?
Szerencsés vagy, ha egyszer sem, vagy ha ez anyagilag nem számított.

Én meg ezt a részét nem tudom megérteni (kiemelés 2), én valahol racionális módon kötődök egy autóhoz. Nyilván ebben is különbözünk.
Én nem adnék soha egy G cabrioért, coupé-ért annyit, amíg a többi feleannyiba kerül. :)

Különbözők vagyunk (ez egyébként így van jól). Mindenki más kritériumokat támaszt egy autóval kapcsolatban, mindenkinek mások a használati szokásai, igényei stb.

Ez így kijelenteni, hogy egy 2001-es Astra 500E-t ér, ettől függetlenül nem reális.
500-at és a szétrohadt meg lelakott belsejű, és ugyanúgy 500-at a megkímélt, karbantartott stb?

Ezt nem tudom elfogadni.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, outsider írta:

Nem vagyunk egyformák. De egyébként nem azt mondtam, hogy bizonyos autókért nem éri meg utazni. Sőt bizonyos típusokért kell is, másként nem tudsz venni. Főleg ha még jó áron is szeretnéd venni, itt keleten a futó típusokat jóval drágábban kapod meg, így szintén szükséges utazni érte. Sajnos hahus képekre leírásokra hivatkozva, de akár még az eladó elmondására hagyatkozva is ez két esélyes.

De arra azért kíváncsi lennék, hányszor utaztál többszáz kilométert feleslegesen egy autóért?
Szerencsés vagy, ha egyszer sem, vagy ha ez anyagilag nem számított.

Én meg ezt a részét nem tudom megérteni (kiemelés 2), én valahol racionális módon kötődök egy autóhoz. Nyilván ebben is különbözünk.
Én nem adnék soha egy G cabrioért, coupé-ért annyit, amíg a többi feleannyiba kerül. :)

Különbözők vagyunk (ez egyébként így van jól). Mindenki más kritériumokat támaszt egy autóval kapcsolatban, mindenkinek mások a használati szokásai, igényei stb.

Ez így kijelenteni, hogy egy 2001-es Astra 500E-t ér, ettől függetlenül nem reális.
500-at és a szétrohadt meg lelakott belsejű, és ugyanúgy 500-at a megkímélt, karbantartott stb?

Ezt nem tudom elfogadni.

Az eladó minél többet akar kérni egy adott autóért a vevő meg minél kevesebbet akar adni érte. A saját autóját mindenki felértékeli ez normális, hiszen általában valamennyire kötődünk hozzá, plusz mi tudjuk mennyi időt-pénzt-energiát fordítottunk rá, a vevő ebből semmit nem tud meg nem is érdekli. Az emberek nem mindíg észérvek alapján választanak autót, meg nem is nagyon értenek hozzá, így lehet hogy az egyik jobb műszakilag, az eladó meg nem szimpatikus hát nem veszi meg tőle, meg még sok-sok változó van ami befolyásolja az árat. Amúgy meg:

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 órája, tgabika76 írta:

Egyetértek. Nekem az öregem szokott úgy autót venni, hogy max. 30km-es körzetből, hiába mondom neki hogy így elszalasztja a jó ajánlatokat. Én veszprémi vagyok, de a mostani Coupémat Kecskemétről vettem, az előző Calibrát meg Budapestről. Az autó "értékmegmaradásának" meg van egy olyan aspektusa is, hogy a ritka vagy különleges típusaokat kell keresni, azok mindig magasabb áron fognak elkelni mint a snassz társaik. Pl. a 2001-es G Astrák talán 500e körül érnek, de a Coupéból ugyanez az évjárat 1M Ft. Ettől függetlenül azt gondolom hogy autóeladáson nyerni csak a nepperek tudnak... 

Én a legelső kocsimon nyertem csak.Az egy 1990 es évjáratú Trabant 601 es volt.40 ezerért vettem 1995 ben és 120 ezerét adtam el 1998 ban. Nem egy nagy összeg,de akkoriban még annak számított. Még a G astra előtt lementem megnézni Pestről Edelénybe egy F astra kombit.Kár volt.Akkor megfogadtam hogy nem utazom át az országot egy kocsiért.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

6 órája, Geopake írta:

Én a legelső kocsimon nyertem csak.Az egy 1990 es évjáratú Trabant 601 es volt.40 ezerért vettem 1995 ben és 120 ezerét adtam el 1998 ban. Nem egy nagy összeg,de akkoriban még annak számított. Még a G astra előtt lementem megnézni Pestről Edelénybe egy F astra kombit.Kár volt.Akkor megfogadtam hogy nem utazom át az országot egy kocsiért.

Már Te is kezded? :-)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.