Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Törvények, jogszabályok, rendeletek


Tápiószecső

Recommended Posts

Kösz , megcsillant egy reménysugár. :D

akkor nem vagy reménytelen eset! :lol: :D :D :D

engem büntetett meg szlovák(seggfej volt a pali)rendőr,mert szerinte nekem nem lehet elöl halogén lámpám gyárilag.

79-ben még nem csináltak olyat szerinte.ez pedig eng.nélküli átalakítás.150 sk-ba fájt,de panaszt tettem ellene.aztán mi lett nem tudom. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 162
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

ha engedély nélkül másik motort raknék be (teljesen elméleti szinten <_<) a kocsiba és mondjuk ez egy közúti ellenőrzésnél kibukik, mert mondjuk nkh-val közös ellenőrzés van, akkor milyen büntetési tétel van erre?

gondolom műszakit helyben bevonják és szigorított műszakira kell elvinni

ezen felül van valami szabálysértési vagy egyébb büntetés?

Link to comment
Megosztás:

ha engedély nélkül másik motort raknék be (teljesen elméleti szinten <_< ) a kocsiba és mondjuk ez egy közúti ellenőrzésnél kibukik, mert mondjuk nkh-val közös ellenőrzés van, akkor milyen büntetési tétel van erre?

gondolom műszakit helyben bevonják és szigorított műszakira kell elvinni

ezen felül van valami szabálysértési vagy egyébb büntetés?

hát gondolom, ha tudod a motor származását valamivel igazolni, akkor talán csak szabálysértés de nem bűncselekmény.. bár a mai világba, bár itt súlyos átépítési szabályok vannak, dokumentálással..stbstb

Link to comment
Megosztás:

Ha akarják, rádhúzhatják az okmányhamisítást is, úgy tudom. Gyakorlati példát erről nem tudok mutatni.

De az biztos hogy a szabálysértési bírság sem lenne kevés.

Mindenre van megoldás,AF-es autót kell venni,aztán mehet a cserebere.Úgy tudom ilyen lebukásnál az autót egy időre a forgalomból is kivonják.Találkoztam már olyan C20NE Omegával amiben C30NE volt házilag.Az első rendőrig.Biztos nem szúrta ki a szemét a 3.0injection felirat <_<

Link to comment
Megosztás:

Mindenre van megoldás,AF-es autót kell venni,aztán mehet a cserebere.Úgy tudom ilyen lebukásnál az autót egy időre a forgalomból is kivonják.Találkoztam már olyan C20NE Omegával amiben C30NE volt házilag.Az első rendőrig.Biztos nem szúrta ki a szemét a 3.0injection felirat <_<

astra-ba pl szerintem nem volt AF-es és most már ha jól tudom nem is adnak AF-et

Link to comment
Megosztás:

astra-ba pl szerintem nem volt AF-es és most már ha jól tudom nem is adnak AF-et

AF már nincs,de valami utódja van ha jól tudom.Végül is csak az elnevezése más,asszem KF(Közlekedésfelügyelet) van helyette.Egy kis ismeretséggel,kenőpénzzel,meg utánajárással meg lehet játszani.

Link to comment
Megosztás:

ha engedély nélkül másik motort raknék be (teljesen elméleti szinten <_<) a kocsiba és mondjuk ez egy közúti ellenőrzésnél kibukik, mert mondjuk nkh-val közös ellenőrzés van, akkor milyen büntetési tétel van erre?

gondolom műszakit helyben bevonják és szigorított műszakira kell elvinni

ezen felül van valami szabálysértési vagy egyébb büntetés?

Ha nem csak unalomból írtad be és tényleg érdekel érdemes lenne megereszteni egy levelet az nkh-nak és/vagy a totalcar-os autójogásznak. :huh:

Link to comment
Megosztás:

AF nincs. Ha a mociszámmal van baj, motorkód-ot kap.

Ilyen volt az astrám. Nem volt szám, csak a kód (X16XEL) beírva a forgalmiba.

Ez annyiból előnyös, hogy ha besz@rik a moci, ugyanolyat simán lehet berakni, nem kell semmit sem papírozni, hisz már a forgalmiban "le van rendezve".

Másik mocit viszont necces. Talán X18XE vs X20XEV és amik hasonlítanak egymásra, mint 2 tojás (ergo kívülről semmi ismertető sincs rajtuk, amiből lehetne tudni hogy mennyi az annyi. (a fenti 2 moci pl. csak furatban különbözik, azon kívül minden teljesen egyforma... <_< szal majd egyszer :huh: )

Link to comment
Megosztás:

AF nincs. Ha a mociszámmal van baj, motorkód-ot kap.

Ilyen volt az astrám. Nem volt szám, csak a kód (X16XEL) beírva a forgalmiba.

Ez annyiból előnyös, hogy ha besz@rik a moci, ugyanolyat simán lehet berakni, nem kell semmit sem papírozni, hisz már a forgalmiban "le van rendezve".

Másik mocit viszont necces. Talán X18XE vs X20XEV és amik hasonlítanak egymásra, mint 2 tojás (ergo kívülről semmi ismertető sincs rajtuk, amiből lehetne tudni hogy mennyi az annyi. (a fenti 2 moci pl. csak furatban különbözik, azon kívül minden teljesen egyforma... <_< szal majd egyszer :huh: )

Mint a C30SE és C40SE páros.Csak 40-est égen-földön nem találni.Ha mégis,annak ára is van :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Engedélyező hatóság: jármű átalakítása esetén az NKH területileg illetékes regionális igazgatóságai.

http://www.nkh.hu/kozuti_jarmu/content/view/5/9/lang,hu/

Ebben a topikban folytatom, ha nem gond:

Azt tudom, hogy az okmányirodának csak a regisztrációs díjat kell kifizetni (mintha külföldről hoznád), de ők is csak akkor vezetik be a forgalmiba (a díj befizetése után), ha megkaptad az átalakítási engedélyt, amit ha jól vettem ki, a NKH ad ki.

Nézegettem az oldalt, de nem nagyon részletezik, hogy mi kell ehhez. Átalakítom, aztán elviszem tréleren, hogy nézzék át?

Kicsit hülyén hangzik. Nem írják, hogy kellenek mérnökkel készíttetett tervek az átalakításról vagy ilyesmi. Erre lennék kíváncsi, hogy ez hogyan működik, meg főleg, hogy mennyibe kerülhet (a reg. adóval nagyjából tisztában vagyok).

Szerintem más is kíváncsi lenne rá. Tudtok erről valamit?

Link to comment
Megosztás:

Ebben a topikban folytatom, ha nem gond:

Azt tudom, hogy az okmányirodának csak a regisztrációs díjat kell kifizetni (mintha külföldről hoznád), de ők is csak akkor vezetik be a forgalmiba (a díj befizetése után), ha megkaptad az átalakítási engedélyt, amit ha jól vettem ki, a NKH ad ki.

Nézegettem az oldalt, de nem nagyon részletezik, hogy mi kell ehhez. Átalakítom, aztán elviszem tréleren, hogy nézzék át?

Kicsit hülyén hangzik. Nem írják, hogy kellenek mérnökkel készíttetett tervek az átalakításról vagy ilyesmi. Erre lennék kíváncsi, hogy ez hogyan működik, meg főleg, hogy mennyibe kerülhet (a reg. adóval nagyjából tisztában vagyok).

Szerintem más is kíváncsi lenne rá. Tudtok erről valamit?

Erős a gyanúm hogy senkinek nincs biztos információja. Bár engem ez a motoráthelyezés téma nem különösebben érdekel mindjárt írok egy mailt az nkh-nak. Ha már más nem képes rá. <_< Aztán vagy válaszolnak vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

Amennyit én tudok a dolgokról pár év utánajárás után az astra miatt:

Amíg 10%-on belül marad az erőtöbblet a nem azonos motorkódúra cserélt motor esetén, addig elég csak simán

megkérni rá az átalakítási engedélyt (12000ft volt pár éve), származási papírok kellenek, aztán kb "szemrevételezéssel"

eldöntik a vizsgán, hogy jó lesz-e (csak megyei főfelügyelethet lehet ilyenkor vinni).

Ha kicsúszik a 10%-ból, akkor már műszaki tervdokumentációkat kérnek az átalakításról, beleértve az autó egyéb

átalakításait is (erősebb fékek, megerősítések, stb, ami ilyenkor szükséges). Tudtommal ezeknek a terveknek

teljesen hivatalosan kell készülniük, olyan ember által, akinek erre van engedélye. Ez alapján adják ki az átépítési

engedélyt, a továbbiakban a fenti példa érvényes.

Ez a legális útja a dolgoknak. Persze lehet fű alatt is megoldani engedélyt, csak annak nem sok nyoma lesz a

továbbiakban a nkh-nál, és egyszer kell így szigorított műszakit nyerni, akkor szívás van.

Azt, hogy mindent meg lehet oldani legálisan is, bizonyítja a főnök csővázas pálya evo-ja, amire kapott rendszámot <_<

Igaz hogy nem kevés pénzében lehetett, de megkapta :huh: Annak a műszaki dokumentációja egy egész vastag dossziét takar :D

Link to comment
Megosztás:

Erős a gyanúm hogy senkinek nincs biztos információja. Bár engem ez a motoráthelyezés téma nem különösebben érdekel mindjárt írok egy mailt az nkh-nak. Ha már más nem képes rá. <_< Aztán vagy válaszolnak vagy nem.

Egyszer régebben már volt beidézve ide ilyen levelezés, de most nincs időm visszakeresni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.