Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Insignia - csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Azt nem értem, hogy miért nem akasztottak egy trélert az Insignia után. Most tekintsünk el a műszaki hibalehetőségektől, akkor sem lenne kedvem a megvétel után élből több ezer km-el egy ilyen autót leterhelni.

Azért ez mekkora reklám az Insigniának, a Merci meg irulhat pirulhat, hogy nem Ők adtak autót a csapatnak.

kitudja...mindenesetre nagyon nagy kaland, így lábon hazajönni a mercivel. ja és sztem csak kölcsön kapták a verdát gmtől :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 352
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Vagy v.melyik hawerkereskedőtől...bejáratni...

Aztán még a Volvo is lemondta a tesztautót, amit kértünk (Era pedig, félek, a mínusz huszonötben nem indulna be, az meg rossz lenne, ha a sarkkörnél derülne ki, mert a havon be sem lehet vontatni), Tibby Mondeója túl van a százötvenezredik kilométerén, és mivel közös nyomócsöves, tartok tőle, hogy a letérdelés küszöbén áll. A Kati 190 D-jének a csomagtartójába épp belefér a négy felni gumival, az sem jó, az nem elég nagy. Őrült telefonálgatás, kiderül, mindenkitől minden tesztautót elvittek a kollégák a genfi szalonra. Pedig nálunk mennyivel érdekesebb dolgok történnek, gondoltam, de ez már voltaképpen cinizmus. Végül, mint mindig, az Opel segített. 4x4-es Insignia kombi. 540 liter csomagtér, négy lábbal kapar, két literes benzinmotor, kis turbó, ha nyomjuk, leeszi a gatyánkat, de ha nem nagyon, akkor egészen takarékos tud lenni. A benzines turbómotorok már csak ilyenek.
Link to comment
Megosztás:

a kocsi 1 GM-es PR-é saját autót adott oda.....

Beszéltem ma a Totalcar-al,és ígérték csinálnak 1 írast az Insignia-ról ha hazajönnek :)

Mondtak valami rosszat az Insigniára valamikoris az egész út alatt? Én nem láttam sehol ilyesmit. Ti?

A szellőzést többször is megemlítették, hogy milyen frankó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szegény fazon, ekkorát szívni?

Bazz... veszel egy hibátlan veterán verdát és összetöri a p..cs kamionos... :) ;) ;)

Miért nem dobták fel a futóra? :lol:

Az Insigniára én sem tudok rosszat mondani - az eddigi 7600km után. (egy hónap és egy hét alatt)

(na jó... leszámítva a műszaki hibát)

De szerintem rettenetesen jó vas!

Illetve egy dolgot mégiscsak találtam. Ma reggel jöttem rá, hogy mi a hibája!

Túl kényelmes... :P

Ebben sokkal többször álmosodok el útközben, mint a korábbiakban. :P

Link to comment
Megosztás:

nos akkor én rakok föl képeket,ha nem baj :lol:

képek...

Húú,nagyon szép,gratula!!

Jó volt nézni a képeken, hogy a nyáron pont ilyen környezetben nyaraltunk Siófokon(meg Zamárdiban)!Idén is megyünk!

Utolsó nap mikor már indultunk haza,pedig pont olyan volt az idő ,mint a tóparti képen,de azért még fürödtünk!

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.