Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Insignia - csevegés


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 352
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Látom azonos az ízlésünk! :) Nekem is ez az "osztott" belső tetszik.Gondolom ezzel a motorral meg már szedi is a lábát rendesen!

Szép.Elcserélném az enyémre,persze csak egy az egyben. :lol:

Na jó csak vicc volt.

Ja és a felni is szép.Azért mondom,mert elég kevés fajta tetszik nekem személy szerint.

köszönöm szépen...

áát igen szedi rendesen a lábát,és most fogja megkapni az ECU-zást,háát még akkor ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!

Insignia arcpirítóan gyenge 130LE-s verziójához keresnék egy tuning box-ot/pbox-ot. Már találtam 100e forintért, csak az egy kicsit sok, így gondoltam megkérdezlek Titeket, jobban tudjátok/értetek hozzá, hogy hol nézzek szét. Ha ilyen "univerzális" box-ot nézek, akkor milyen csatlakozó/elektronika típust kell keresnem? Bármilyen ötletért/ajánlatért hálás lennék!

Előre is köszönöm!

Azt a tanácsot kaptam, hogy itt is kérdezzem meg, mert Ti biztosan jobban tudjátok. :)

(kerestem eddig, de csak komolytalan oldalakat találtam, és összesen egy vkit tudok, aki 100e-ért megcsinálná...)

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
Azt a tanácsot kaptam, hogy itt is kérdezzem meg, mert Ti biztosan jobban tudjátok. :devlish:

(kerestem eddig, de csak komolytalan oldalakat találtam, és összesen egy vkit tudok, aki 100e-ért megcsinálná...)

Bocs, csak most olvastam. Az ebayen van egy csomó féle PBOX az Insigniahoz.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy nagyon rosszul sikerült kép egy nagyon szép autóról! :lol: Nézd, hogy torzítja a méreteit, milyen aránytalannak mutatja (pl. tengelytáv)! :devlish:

Nyilván azért mert virtual tuning... :-)

Nem valós fotó!!! :lol: :lol: :lol: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyilván azért mert virtual tuning... :-)

Nem valós fotó!!! :devlish: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ki beszélt itt fotóról?

Insignia orr, Smartnál alig nagyobb tengelytáv, továbbá Saab Aero adaptáció csúf kerékjáratokkal. Rendes tengelytávval és kerékjárati ívekkel, domborításokkal azt mondanám, hogy jó kép egy szép autóról.

Link to comment
Megosztás:

Ki beszélt itt fotóról?

Insignia orr, Smartnál alig nagyobb tengelytáv, továbbá Saab Aero adaptáció csúf kerékjáratokkal. Rendes tengelytávval és kerékjárati ívekkel, domborításokkal azt mondanám, hogy jó kép egy szép autóról.

Az Insignia cabrio - gondolom arról beszélsz - nem létezik, a belinkelt kép virtual tuning, azaz számítógéppel készült!!! :lol: :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki beszélt itt fotóról?

Insignia orr, Smartnál alig nagyobb tengelytáv, továbbá Saab Aero adaptáció csúf kerékjáratokkal. Rendes tengelytávval és kerékjárati ívekkel, domborításokkal azt mondanám, hogy jó kép egy szép autóról.

Az Insignia cabrio - gondolom arról beszélsz - nem létezik, a belinkelt kép virtual tuning, azaz számítógéppel készült!!! :lol: :lol: ;) :lol:

Hogy neked milyen jó szemed van! :devlish: Még a végén hülyén haltam volna meg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.