Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Insignia - csevegés


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 352
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ültem én is 3 insigniában B)

Beltér: szép meg minden de azért lehetne még mit finomítani... a kormány anyaga pocsék és a fogása is mert ahol fognám ott túl vastag (D corsa, H astra, Zafira stb... mindbe beültünk és mindnek jobb volt). A duda ellenben hangos... opel szalonban örültek nekem ;)

7,5 millióért mindegyikben csak kis lcd van de navigáció egyikben sem volt, hülyén néz ki a középkonzol tetején egy ilyen autóban a rádió kijelzője alatta mobiltartóval... hasonlóan gagyi pl a xenon nélküli változat.

Az óracsoport élőben nem néz ki olyan szuperül mint képeken ellenben jól látható, a kormányt is jól be lehet állítani és az üléseket is bár ha beállítom magamnak kényelmesen akkor magam mögött már csak úgy férek el, hogy a térdem az első üléshez hozzáért (180 centi vagyok kb...).

Hülye megoldás, hogy a hátsó sorban a két szélső ülés fejtámláját kb 2 centivel jobban be lehet nyomni mint a középsőt... pedig a középső van útban ha hátulra akarok kilátni ugyanakkor belső tükörből nem sokat látni annyira le van húzva a tető és kicsi az ablak is.

Középkonzol valóban elég testes darab sajnos, a kesztyűtartó is kicsi ellenben a vezetőnek is van egy kis kihajtható tárolója a lámpakapcsolók alatt.

A nagy 18-as alufelnik nagyon jól néznek ki, maga az autó is, teljesen más mint az eddigi opelek bár pl az utolsó szériás C vectra is jól néz ki, olyat is találtunk egyet.

Csomagtartója hatalmas, 4-5 ajtóst is néztünk, magasan van a csomagtartó és ha valami becsúszik az ülésekig be kell feküdni érte, nagyrésze sík, alatta egy 16-os 125/80 R16 mankókerék van csak.

Motortérbe is benéztem, érdekes, hogy már csak 1 gázos teleszkópra futotta a motorháztető megtartásához de a célnak megfelel, ez a "semmi különös" része az autónak.

Link to comment
Megosztás:

Én korábban ültem benne, így csak max. az ergonómiáról tudok érdemileg nyilatkozni.A külső számomra tetszetős volt, bár a magas hátsó nem segít igazán pl. a tolatásban.A magas kardánalagút miatt én kicsit szűknek éreztem a vezetői helyet, a fejtér elégséges volt ellenben a kényelmesen beállított ülés mögött is bőséges lábtér maradt.Minden kézre állt, jól eltalált a kormány alakja, bár nekem kicsit idegen volt ellenben a fogása tetszett.Tetszett még, hogy a középkonzol végre nem egyenesen jön le, hanem ívesen.Amolyan Volvósan.Összeségében jó autó, és a kategóriájában egész jó áron jött ki, bár az alapmotorral lehetne sztem olcsóbb is, de ez ugye relatív az extrák miatt.

Majd 8-9 évesen talán elérhető lesz számomra is....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

ma nekem is volt szerencsém a kétezres CDTI-hez, háttt nekem nagyon tetszett.... a kormány valóban vastag de én totál odavoltam a tapintásáért...... olyan szép bőrből van, hogy csak na..... a dízel+automata párosítás kissé lomhává teszi a 160 lovacskát de nyomatéka az van bőven. nem túlkormányzott az autó, és nagyon komfortos. megérte kipróbálni. ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Bár még nem vezettem, de ültem 1 Cosmo-ban és 1 full alap Insigniában. Külső-belső is bomba forma..látszik az igyekezet, hisz fel kellett nőni a Passat CC szintjére..Volvosan kicsi a hátsó üléssor, de sokat fejlődött az Opel, szerintem! ;)

Motorokkal kapcsolatban hallottam több verziót...Schillerben, hogy az 1.6os turbó Bmw eredetű, a dieselek Isuzu...Cegléden: mind saját tervezés...kíváncsi lennék mi is az igazság! B)

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem én is a caravan verziós képeket.

Érdekes a csomagtérajtó kiképzése, ha jól látom a lámpával együtt nyílik ;) Bazi nagy lehet az az ajtó, képet felnyitott állapotban nem találtam róla. Ebbe azért már lehet pakolni rendesen, igazi munkás autó :blush: Bezzeg az alfa kombi változatainak kisebb a csomagtérajtaja, mint egy peugeot 206-nak B)

Lámpa marad, közötte nyílik a csomitér. Kb egy sportszatyor befér de utána bőven elnyeli. Nekem nem jött be annyira a hátsó része, de 2000-es motor 160LE-vel nem volt rossz. Pici a hátsó tér, de 2 felnőtt közepes távon (max 100km) kényelmesen elfér benne. A C oszlop nagyon vastag lett, tolatás egy rémálom lehet néha. Fejtámlák is igen gázosak de a középső főleg. Beültettem egyik haveromat sofőrnek, hááát nem igazán fértem már el mögötte de neki teljesen hátul volt az ülés mert csak úgy fért el a lába. Összességében: a 4ajtós hátul nem az igazi, de nyaralni pl. barátnővel tökéletes. Én nagyobbnak gondoltam a képek alapján és csalódtam. Kanyarokat jól vette, driftelni kiválóan tudtam vele. :D Még mindíg azt vallom hogy a G-astra jobb.

Link to comment
Megosztás:

Konkrétabban? Kívül, vagy bellül? Én még csak képen, meg videón láttam, de nekem tetszett. Főleg az utastérben a lábtér felett az a szép íves kerekített forma.

kívülről....a kereskedés udvarán állt én meg ott sétáltam el mellette az utcán.

A csalódást leginkább a méretei okozták, élőben nem tetszett h össze van húzva a fara. A szine sem volt a legelőnyösebb.

Utána láttam egy GTS Vectrát is, az talán még jobban is tetszik.... :D

Link to comment
Megosztás:

kívülről....a kereskedés udvarán állt én meg ott sétáltam el mellette az utcán.

A csalódást leginkább a méretei okozták, élőben nem tetszett h össze van húzva a fara. A szine sem volt a legelőnyösebb.

Utána láttam egy GTS Vectrát is, az talán még jobban is tetszik.... :D

Jó hát a szine lehet másmilyen is, a farát meg annyira nem néztem, majd elnézek vmelyik márkakereskedőhöz, hátha van már vhol.

Link to comment
Megosztás:

Én nemrég jártam szalonban alkatrész-ügy miatt, és akkor ott láttam egy feketét. Szerintem kívülről is nagyon szép, harmonikus darab...

Szerintem olyan hülyén néz ki, hogy egy-egy projektoros szeme van. Amúgy tetszik, de ezek az első lámpák...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.