Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Insignia - csevegés


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 352
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nálunk ezzel pl. rendszeresen gondok vannak, hogy napjába többször megszakad a kapcsolat...A tanfolyamon is olyan fél-1 óránként megszakadt a net. Namost próbálj így pl. egy motorvezérlőt felprogramozni...

Ez mondjuk a ti műhelyetek szégyene inkább. :blush: Nem véletlenül a fibernet a szolgáltatótok? :)

A mai világban alapelvárás mindenhol, hogy jól működő netkapcsolat legyen :D

Örülök ha ez a legnagyobb hibája az új diag rendszernek :lol: Mondjuk az elég nagy gond lesz

így, hogy a garancia lejárta után is valszeg csak a márkaszervízhez lehet hordani diagnosztikára :D

Link to comment
Megosztás:

Ez mondjuk a ti műhelyetek szégyene inkább. :blush: Nem véletlenül a fibernet a szolgáltatótok? :)

A mai világban alapelvárás mindenhol, hogy jól működő netkapcsolat legyen :D

Örülök ha ez a legnagyobb hibája az új diag rendszernek :lol: Mondjuk az elég nagy gond lesz

így, hogy a garancia lejárta után is valszeg csak a márkaszervízhez lehet hordani diagnosztikára :D

Majd idővel ehhez is lesz kalózszoftver. :D

Leleményes a magyar nép :D

Link to comment
Megosztás:

Majd idővel ehhez is lesz kalózszoftver. :D

Leleményes a magyar nép :D

Valószínű a netes kapcsolódás szükségessége pont azért van, mert authentikált kapcsolatot lehet

csak létesíteni az autóval. Márpedig a mai lehetőségek ezen a téren elég szélesek, amit nem lehet

megkalózkodni :blush: Én már csak tudom, chipkártya technológiával foglalkozom :lol:

Namost ha ez tényleg így működik csak, akkor leshetnek a fusi opel műhelyek, mert erre nem lesz

kalózmegoldás... max ha magát az autót lehet úgy meghekkelni, hogy ne authentikáljon :) De majd

meglátjuk, az idő majd megadja a kérdésekre a választ :D

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nem látom kint a tesztautótokat,pedig akartam tekerni egy kört vele :lol:

Pedig kint van, egy ezüst dízel, közvetlen a szalon előtt.

Ez mondjuk a ti műhelyetek szégyene inkább. smile.gif Nem véletlenül a fibernet a szolgáltatótok? biggrin.gif

A mai világban alapelvárás mindenhol, hogy jól működő netkapcsolat legyen wink.gif

Örülök ha ez a legnagyobb hibája az új diag rendszernek smile.gif Mondjuk az elég nagy gond lesz

így, hogy a garancia lejárta után is valszeg csak a márkaszervízhez lehet hordani diagnosztikára wink.gif

Tudomásom szerint nincs errefelé ilyen szolgáltató. :blush:

Nagyon mélyre még nem ástam bele ebbe a rendszerbe, szerintem lesz itt még gond.

Valószínű a netes kapcsolódás szükségessége pont azért van, mert authentikált kapcsolatot lehet

csak létesíteni az autóval. Márpedig a mai lehetőségek ezen a téren elég szélesek, amit nem lehet

megkalózkodni....Namost ha ez tényleg így működik csak, akkor leshetnek a fusi opel műhelyek, mert erre nem lesz

kalózmegoldás...

Lehet hogy a hibakódkiolvasás az még megy net nélkül, ezt pontosan nem tudom...Ugyanis, ahogy bejelentkezek a TIS2WEB-re, két menüből lehet kapcsolatot létesíteni az autóval. Az egyik a GDS (globális diagnosztikai rendszer), amit ha megnyitok, letölti magát a számítógépre, szóval elvileg onnan is inditható diagnosztika. Én így még nem használtam, belépek a TIS-re, GDS, aztán go...De itt tényleg csak hibakódkiolvasás/törlés van, adatlista, meg asszem a beavatkozó szerkezet teszt is innen megy.

Aztán van egy olyan, hogy Szerviz Programozó Rendszer (SPS), amit már a TECH2nél és a TIS2000nél megszoktunk. Ez már tényleg csak internetről megy. Itt lehet ugye programozni, vezérlőket, kulcsot, szervizperiódust, mindent...

De a Tech2 frissítés sem CD formájában jön, hanem azt is innen lehet elvégezni.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű a netes kapcsolódás szükségessége pont azért van, mert authentikált kapcsolatot lehet

csak létesíteni az autóval. Márpedig a mai lehetőségek ezen a téren elég szélesek, amit nem lehet

megkalózkodni :lol: Én már csak tudom, chipkártya technológiával foglalkozom :)

Namost ha ez tényleg így működik csak, akkor leshetnek a fusi opel műhelyek, mert erre nem lesz

kalózmegoldás... max ha magát az autót lehet úgy meghekkelni, hogy ne authentikáljon :D De majd

meglátjuk, az idő majd megadja a kérdésekre a választ :D

Majd Everyone-ba rakjuk. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy a hibakódkiolvasás az még megy net nélkül, ezt pontosan nem tudom...Ugyanis, ahogy bejelentkezek a TIS2WEB-re, két menüből lehet kapcsolatot létesíteni az autóval. Az egyik a GDS (globális diagnosztikai rendszer), amit ha megnyitok, letölti magát a számítógépre, szóval elvileg onnan is inditható diagnosztika. Én így még nem használtam, belépek a TIS-re, GDS, aztán go...De itt tényleg csak hibakódkiolvasás/törlés van, adatlista, meg asszem a beavatkozó szerkezet teszt is innen megy.

Aztán van egy olyan, hogy Szerviz Programozó Rendszer (SPS), amit már a TECH2nél és a TIS2000nél megszoktunk. Ez már tényleg csak internetről megy. Itt lehet ugye programozni, vezérlőket, kulcsot, szervizperiódust, mindent...

De a Tech2 frissítés sem CD formájában jön, hanem azt is innen lehet elvégezni.

Akkor valszeg csak ahhoz az SPS-hez végez authentikációt a weben, ami jó hír lehet a fusi műhelyek számára :blush:

Bár lehet hogy a GDS-hez is szükségeltetik valami nem egyszerű hekkelés, hogy működjön más gépen is, mint

ahova letöltődött.

Egyébként ez az authentikációs eljárás arra is jó, hogy hitelesen lehet bizonyítani, ki és mikor kért le adatokat

kulcsmásoláshoz... valószínű kevesebbet lopnak majd ebből a típusból, mint pl egy C vectrából. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly - felnyitod a kombi csomagtérajtaját és van egy másik lámpasor, hogy ne üssenek el, lássanak... :lol:

Tényleg, ezt eddig észre se vettem. ;) Bár én inkább arra gyanakszom, hogy az ajtón csak a búra van, és maga a lámpa az izzókkal látszik a kasztnin felnyitott állapotban. A KRESZ szerint felnyitott csomagtérajtóval nem mehetsz kombival, így az indexnek nem lenne sok értelme az ajtó alatt is plusszban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, ezt eddig észre se vettem. :lol: Bár én inkább arra gyanakszom, hogy az ajtón csak a búra van, és maga a lámpa az izzókkal látszik a kasztnin felnyitott állapotban. A KRESZ szerint felnyitott csomagtérajtóval nem mehetsz kombival, így az indexnek nem lenne sok értelme az ajtó alatt is plusszban. :)

És mi van akkor, ha éjszaka defektet kell javítania ? A vészvillogó akkor hogyan látszana? :(

Ki van ez találva kérem! ;) Tudnak ezek a fiatal orosz mérnökök ! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.