Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

6-os váltó , osztómű , 4x4


Zorro_16V

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Hozzászólások 111
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, nincs-e valakinek egy osztómű rajza.

Olyan hiba van az enyémmel, hogy ha működik az összkerék, akkor túlnyomás van a rendszerben. Állítólag vannak benne szűrők és azokat kell megpucolni, de ha valakinek van jobb ötlete szívesen meghallgatom.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  1. Sziasztok! Van egy 2006. évjáratú Opel Astra H kombin amelyben 1.9 literes 150 LE motor van. Az elmúlt egy hétben tapasztaltam, hogy az ötödik ill. a hatodik sebességi fokozatba kapcsolásnál, a motortérből valamilyen morajló hangra lettem figyelmes, amely a kuplung kinyomásával megszűnik. Valakinek esetleg volt, vagy van ilyen jellegű problémája, mert én attól félek, hogy a váltóval lesz gond. Egyébként más sebességi fokozatban nem csinálja. Segítségeteket előre is köszönöm.
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Nem nagyon foglalkozik már ilyesmivel, ha jól tudom...

Akkor kihez lehetne fordulni idehaza, ha nem megy a hátsó kerék? Nekem ráadásul nem jelez hibát a computer (és a checklámpa) sem, csak egyszerűen nem hajtja a hátsó kerekeket egy ideje :( Pedig rendszeresen volt cserélve a hidroakku az előírás szerint.

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.