Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

teljes mértékben osztom a véleményed Anti, megpróbálunk eljönni, garantálni sajna nem tudom, mivel nem éppen a legmegfelelőbb az időpont, de a remény hal utoljára :lol: . Nincs éppenséggel közel, nekem 300 km ha a szar 4-esen megyek, ha a jobbik utat választom akkor 350 körül. 2 tank benzin az astrának oda-vissza :D Na majd addig még eldől szabadulok e.

2 tank benzin meg 2 nap az utad mire azon a sz.r úton csak odaérsz.Nagyon kíváncsi leszek h a hasonló alacsony autók honnan közelítik meg.Pestieknek jó mert pálya van.A 4 minősége az borzalmas.Normál gyári autóval is élvezetes nagyon.

Link to comment
Megosztás:

2 tank benzin meg 2 nap az utad mire azon a sz.r úton csak odaérsz.Nagyon kíváncsi leszek h a hasonló alacsony autók honnan közelítik meg.Pestieknek jó mert pálya van.A 4 minősége az borzalmas.Normál gyári autóval is élvezetes nagyon.

1 dolgot mondok , én is utálom a szar utakat , de hidd el aki oda akar érni megtalálja a módját! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg lessz egy lagzim + legény bucsum is ebbena hónapban szal....

Én meg rá pár hétre nősülök mégse nyöszörgök rajta pedig nem mondhatnám, hogy hosszú az a bizonyos takaró.. sőt, elég rövid... :lol:

Ha bármiben tudunk segiteni, csak szóljatok bátran! plakátozás, plakát elhelyezés nagyobb helyeken, ha gondoljátok van ismerősöm benzinkuton, meg a corában is...

Apropó, Mackó! Ha majd lesznek plakátok akkor szólj már légyszi és a környékemen is szétterítek párat, esetleg autómatrica... :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg rá pár hétre nősülök mégse nyöszörgök rajta pedig nem mondhatnám, hogy hosszú az a bizonyos takaró.. sőt, elég rövid... :lol:

Gratula! A mi nászútunk a két évvel ezelőtti Blitzen volt :lol: szóval...

Én se, én se!

Sanyi! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.