Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

4 órája, cryboy21 írta:

Sziasztok.

1999-es Astra G 1.6 8v  230.000 KM (X16SZR)-be milyen olaj kell?

Most GM 5w30 van benne de országúton , nagyobb fordulaton csipegeti.(ezt meg az előző tulaj tette bele)

Valami 5w40-ben gondolkoznék a helyedben... Az, hogy az most dexos2 jóváhagyással rendelkezik-e, ez nem biztos hogy kardinális kérdés kell legyen egy lassan 20 éves autó esetében (mégiscsak működött valamilyen kenőanyaggal az élete első 11 évében 2010-ig, amikor is képbe lépett a dexos2). Meg aztán vigyázni kell, mert ugye más az ha a gyártó jelenti ki a saját termékéről hogy az megfelel a GM dexos2 követelményeknek, és más az amikor valóban megfelel annak és license számmal rendelkezik. Tehát nem feltétlenül minden kenőanyag dexos2 csak mert alá azt írták egy honlapon, érdemes a gyártó oldalán a termék adatlapján megnézni ha valóban olyat keresel majd... 

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat.

Most akadt a kezembe a szervizkönyve amit 7 éves koráig vezettek , ami szerint végig 10w40-et kapott. 

Gondolom ha addig elment gond nélkül avval , akkor felesleges túlkomplikálnom a dolgot :)

 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, cryboy21 írta:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat.

Most akadt a kezembe a szervizkönyve amit 7 éves koráig vezettek , ami szerint végig 10w40-et kapott. 

Gondolom ha addig elment gond nélkül avval , akkor felesleges túlkomplikálnom a dolgot :)

 

Saját is azt kapta végig. De miután megvettem és eljött az olajcsere ideje 5w-40et tettem bele amitől észrevételem szerint finomabban járt meg csendesebben. Drágának sem mondanám mert 5860Ft volt az 5 literes kanna. A következő viszont már 5w-30 lesz mert érdekel mi lesz belőle. 

Link to comment
Megosztás:

18 órája, Janó32 írta:

Valami 5w40-ben gondolkoznék a helyedben... Az, hogy az most dexos2 jóváhagyással rendelkezik-e, ez nem biztos hogy kardinális kérdés kell legyen egy lassan 20 éves autó esetében (mégiscsak működött valamilyen kenőanyaggal az élete első 11 évében 2010-ig, amikor is képbe lépett a dexos2). Meg aztán vigyázni kell, mert ugye más az ha a gyártó jelenti ki a saját termékéről hogy az megfelel a GM dexos2 követelményeknek, és más az amikor valóban megfelel annak és license számmal rendelkezik. Tehát nem feltétlenül minden kenőanyag dexos2 csak mert alá azt írták egy honlapon, érdemes a gyártó oldalán a termék adatlapján megnézni ha valóban olyat keresel majd... 

Maga a motor amúgy is még régebbi konstrukció, egészen pontosan 94-es. Akkor kevés motornak írták elő a 5W40-et. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
12 órája, kelly írta:

2001-es 1.4 16v benzineshez milyen olajat nézzek? Ami tudja a GM dexos2-őt  5w-40, vagy Opel GM LL-A/B-025 ?

Akkor tippem szerint ez egy Z14XE. Ahhoz valóban jó lenne (lehetne) egy GM LL-A/B minősítésű is, csakhogy a dexos2 megjelenése óta ilyen nincs a piacon. A GM a dexos2-vel váltotta az előző specifikációt, tehát ha jól tévedek, 2009 óta nem ad ki ilyen jóváhagyást egyetlen kenőanyaggyártónak sem, a GM csak dexos2 minősítést/megfelelést (ha van hozzá liszensz szám). tehát ha találsz is bárhol olyan kenőanyagot ahol feltüntetik a jóváhagyások közt a GM LL-t, akkor azt csak és kizárólag a gyártó jelenti ki a termékéről (miszerint megfelel neki/teljesíti azt), a GM ezt egy szóval sem mondta és adott rá jóváhagyást. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Janó32 írta:

Akkor tippem szerint ez egy Z14XE. Ahhoz valóban jó lenne (lehetne) egy GM LL-A/B minősítésű is, csakhogy a dexos2 megjelenése óta ilyen nincs a piacon. A GM a dexos2-vel váltotta az előző specifikációt, tehát ha jól tévedek, 2009 óta nem ad ki ilyen jóváhagyást egyetlen kenőanyaggyártónak sem, a GM csak dexos2 minősítést/megfelelést (ha van hozzá liszensz szám). tehát ha találsz is bárhol olyan kenőanyagot ahol feltüntetik a jóváhagyások közt a GM LL-t, akkor azt csak és kizárólag a gyártó jelenti ki a termékéről (miszerint megfelel neki/teljesíti azt), a GM ezt egy szóval sem mondta és adott rá jóváhagyást. 

Akkor pl ez?  

https://alkatreszek.hu/extreme_5l_ko

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A nemsokára esedékes olajcserére megérkezett az új olaj. Maradtam a Mannol-nál, bár jó lett volna kipróbálni a Fuchs GT1 Pro flex-et, de annak a különbözetébe az olajszűrő meg a levegőszűrő  is belefért. No majd legközelebb.

kepatmeretezes_hu_img_20180520_103356.jp

Nem tudom mennyire fog kopni. Az 5w-40-nek is után kellett töltenem az 5 literből ez meg 4 literes kiszerelés, szóval erős a gyanúm, hogy kell majd rendelni egy literes flakonnal még később. Ami nem baj mert akkor rendelek még szűrőket is mellé, a Kauffer-ben jó árak vannak a szállítás is baráti. Az olajszűrő pedig Bosch lett.

kepatmeretezes_hu_img_20180520_103533.jp

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
35 perce, bocs írta:

Sziasztok!

"A.Z.Meisterteile" motorolajról van valakinek infója? Milyen kategóriába sorolható, gyári GM minőséget és a Mannol " szintjét " eléri?

Újrahasznosított vacak, a  leghitványabb cucc amit csak venni lehet, csak jó a marketingje. Nem hogy nem éri el, de meg sem közelíti a gyári olaj szintjét.

  • Köszi! 2
Link to comment
Megosztás:

51 perce, tgabika76 írta:

Újrahasznosított vacak, a  leghitványabb cucc amit csak venni lehet, csak jó a marketingje. Nem hogy nem éri el, de meg sem közelíti a gyári olaj szintjét.

Köszönöm az infót Gábor,akkor maradok a Fuch Titán gt1 proflex-nél,vagy bepróbálom a Mannolt.

Csak azért kérdeztem,mert a U..x-ba nagyon " ráakarják eröltetni" az emberre,de jó,hogy nem vettem meg.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, bocs írta:

Köszönöm az infót Gábor,akkor maradok a Fuch Titán gt1 proflex-nél,vagy bepróbálom a Mannolt.

Csak azért kérdeztem,mert a U..x-ba nagyon " ráakarják eröltetni" az emberre,de jó,hogy nem vettem meg.

Köszi!

Jól teszed, frankó a Titan GT1 Pro Flex is, vagy nyugodtan töltsed bele a Mannol-t. Tőccsed bele simán :-)

Link to comment
Megosztás:

21 órája, AstryG írta:

Hogy védik már :-) Csak az első oldal kommentjei is érdekesek https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__5134610-milyen-olaj-az-a-z-meisterteile

Bírom ezeket a szubjektív véleményeket: "szerintem nagyon jó minőségű olaj, prémium", "szerintem csak normál"... ez olyan mint anno a laktanyai kaja: akinek otthon a vasárnapi ebéd is csak üres zöldségleves volt, annak ízlett, de én pl. 20kg-t fogytam tőle... 

Beszédes amúgy az is, hogy aki azt állítja magáról hogy mérnök, és ilyen minőségben védi az olajat állítva hogy nem újracsomagolt vacak, mégsem hajlandó elárulni hogy melyik olajtársaságtól származik, mert állítólag nincs jelentősége. Pedig szerintem meg van. Egy TÉNYLEG minőségi olajnak nincs takargatnivalója...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

23 órája, tgabika76 írta:

Bírom ezeket a szubjektív véleményeket: "szerintem nagyon jó minőségű olaj, prémium", "szerintem csak normál"... ez olyan mint anno a laktanyai kaja: akinek otthon a vasárnapi ebéd is csak üres zöldségleves volt, annak ízlett, de én pl. 20kg-t fogytam tőle... 

Beszédes amúgy az is, hogy aki azt állítja magáról hogy mérnök, és ilyen minőségben védi az olajat állítva hogy nem újracsomagolt vacak, mégsem hajlandó elárulni hogy melyik olajtársaságtól származik, mert állítólag nincs jelentősége. Pedig szerintem meg van. Egy TÉNYLEG minőségi olajnak nincs takargatnivalója...

A kis naivak :) Vagy csak ezért kapják a fizut :-) De tudod mit? Ha Te azt mondod, hogy egy hulladék én azt feltétel nélkül el is hiszem! :icon13:Azzal a tudással ami már megvan neked az ilyen paprikajancsik nem versenyezhetnek.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Szép napot!

Tegnap megvételi szándékból néztem egy 2005/7 évjáratú Opel Astra G 1.4 16V autót, 130 ezer km futással. Első gazdás, és végig a tulajdonosa cserélte a motorolajat és a szűrőket. A kezdetektől Castrol 10W40 olajat használt. Itt a fórumon olvastam, hogy ez nem egy szerencsés választás, főleg a Z14XEP motorok esetén. Hideg indításnál volt egy kis füstje, de próbaút után már nem volt tapasztalható.

A kérdésem az lenne, hogy az olaj használata miatt számíthatók-e negatív következményekre, esetleges motorhibára, nagyobb javítási költségre?  Érdemes ettől még megvásárolni az autót? A tulajdonos elmondása szerint 15 ezrenként cserélte az olajat.

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.

Módosítva : robert82
Link to comment
Megosztás:

6 órája, robert82 írta:

Szép napot!

Tegnap megvételi szándékból néztem egy 2005/7 évjáratú Opel Astra G 1.4 16V autót, 130 ezer km futással. Első gazdás, és végig a tulajdonosa cserélte a motorolajat és a szűrőket. A kezdetektől Castrol 10W40 olajat használt. Itt a fórumon olvastam, hogy ez nem egy szerencsés választás, főleg a Z14XEP motorok esetén. Hideg indításnál volt egy kis füstje, de próbaút után már nem volt tapasztalható.

A kérdésem az lenne, hogy az olaj használata miatt számíthatók-e negatív következményekre, esetleges motorhibára, nagyobb javítási költségre?  Érdemes ettől még megvásárolni az autót? A tulajdonos elmondása szerint 15 ezrenként cserélte az olajat.

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.

Szia!

Erre senki nem fog tudni egyértelmű/megnyugtató választ adni. Azért nem, mert nem lát bele senki a motorba, legfeljebb mérésekkel lehetne némi konkrétumot megtudni, de arra vásárlás előtt amúgy sem látok sok esélyt (pl nyomás veszteség mérés hengerenként, de ettől egy félásványi kenőanyagtól kokszosodott leragadt dugattyúgyűrű , mintahogy egy kokszosodott szelep sem zár mindig rosszul tehát lehet random jó értéket mérni) . Twinport motornál ráadásul ott a twinport állító zsaluzat, továbbá a láncfeszességet a felépülő olajnyomás szabályozza (ami szintén nem a 10w40-hez lett optimalizálva), szóval a 15000km-kénti csere sem biztos hogy annyira megmenti a helyzetet. Pláne ha az két évi városi futás alatt jött össze esetenként. Nekem Z16XE motorkodú, a 10w40 (és az elhúzott olajcsere intervallumok+szerintem az utántöltés is hanyagolva lehetett) 125000km-es futásra nagyjából hazavágta a motor bizonyos részeit, mikor megvettem lehetett gyűrűzni meg szelepszár szimeringeket cserélni az általad említett füst miatt (mert egyre rosszabb lett a helyzet és egyre több olajat fogyasztott). Kompresszió és egyebebek mérés szerint rendben volt, de füstölt terhelésen és közel 1l/1000km olajat fogyasztott 10w40-ből. Nekem kifizette a márkakereskedés akitől vettem. Neked kifizeti ezt a magán eladó ha úgy alakul esetleg? (De ellenpélda cimborám volt Corsa C 1.2-es láncos autója, évente kapott 10w40-es GM-olajat, 4 évesen vette 40000km-el, 11 évesen 220000km-nél egy busz ütötte ki alóla GTK-val, de pl neki nem füstölt és nem fogyasztotta soha az olajat, a lánc is gyári volt rajta. De ő kíméletesen használta hidegen, garázsban tartotta és mindig bemelegedett mikor ment vele napi szinten min 40-50km-es távokat. Ez sem mindegy.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.