Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

"Vastagabb" olajról nem célszerű "vékonyabbra" átállni...

Jaja, hacsak mondjuk az előző tulaj feleslegesen nem váltott sűrűbbre, ekkor érdemes megadni neki a jobb fullszint-olajat.

(Egyébként meg tényleg hasznos néha fellapozni a Kezelési útmutatót... Na, de itt vagy nekünk Te, aki figyelmezteti az elkanászodott nyájat, hogy olvassa a Szentírást... :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Jaja, hacsak mondjuk az előző tulaj feleslegesen nem váltott sűrűbbre, ekkor érdemes megadni neki a jobb fullszint-olajat.

(Egyébként meg tényleg hasznos néha fellapozni a Kezelési útmutatót... Na, de itt vagy nekünk Te, aki figyelmezteti az elkanászodott nyájat, hogy olvassa a Szentírást... :lol: :P :D )

tiszta marketing ez a 0w

biztosan nem árt, sőt, ha 30000 km lenne az autóban, én is beletenném :lol:

de nem annyi van :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Ma volt olajcsere a masinán! Én Mobil Formula S-t raktam bele! Mi a véleményetek erről az olajról? Ja és nekem GM olaj volt benne előzőleg és hát nekem csipegette rendesen. 1L/12000 km

Szia!

Ez egy 10W40 félszint olaj és a biztosan rendben van: a Mobil jó "mézeket" ad ki. Az olajfogyasztásod is szerintem teljesen elfogadható (bár azt nem írod, hogy hány km van a gépben).

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Januárban idő és olaj hiányában szervíz cserélte le az olajat gyári 10W40 olajra és gyári szűrőre.

Financiális okokból, s mert jó áron jutottam szervízanyagokhoz SK csinálok mindent a verdán.

Így múlt hétvégén lecseréltem az olajat a kocsiban (Z14XE, 2001) Shell Helix Ultra 5w40 - típusú olajra és gyári szűrőre 11e km megtétele után.

A szervízes olajcsere után az olajszint kb a nívó közepén volt, most mikor cseréltem pedig a minimumon.

(nem tudom ez deciliterben mennyi, de szerintem nem vészes)

A következő kérdésem lenne: valóban ennyire érzékelhető a más fajta olaj??

Én azt hittem csak haluzok :rolleyes: de úgy érzem, hogy jobban megy a kocsi, könnyebben veszi a fordulatot, dinamikusabb.

Ma aztán a Bnőm is kérdezte mit csináltam a kocsival , mert szerinte jobban megy mint legutóbb..

(Meg kell említenem, a teljesség miatt, hogy a levegőszűrőt is cseréltem - az előző olajcser alkalmával is csak azért nem fizettem külön..-, valamint kb 5e kilóméterrel ezelőtt gyári új gyertyákat kapott a motor)

Az olajfogyasztást majd nézem, mert gondolom lesz.. <_< , de kíváncsi vagyok mennyi lesz az valójában.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Januárban idő és olaj hiányában szervíz cserélte le az olajat gyári 10W40 olajra és gyári szűrőre.

Financiális okokból, s mert jó áron jutottam szervízanyagokhoz SK csinálok mindent a verdán.

Így múlt hétvégén lecseréltem az olajat a kocsiban (Z14XE, 2001) Shell Helix Ultra 5w40 - típusú olajra és gyári szűrőre 11e km megtétele után.

A szervízes olajcsere után az olajszint kb a nívó közepén volt, most mikor cseréltem pedig a minimumon.

(nem tudom ez deciliterben mennyi, de szerintem nem vészes)

A következő kérdésem lenne: valóban ennyire érzékelhető a más fajta olaj??

Én azt hittem csak haluzok :rolleyes: de úgy érzem, hogy jobban megy a kocsi, könnyebben veszi a fordulatot, dinamikusabb.

Ma aztán a Bnőm is kérdezte mit csináltam a kocsival , mert szerinte jobban megy mint legutóbb..

(Meg kell említenem, a teljesség miatt, hogy a levegőszűrőt is cseréltem - az előző olajcser alkalmával is csak azért nem fizettem külön..-, valamint kb 5e kilóméterrel ezelőtt gyári új gyertyákat kapott a motor)

Az olajfogyasztást majd nézem, mert gondolom lesz.. <_< , de kíváncsi vagyok mennyi lesz az valójában.

Egy osztás a szintmérőn kb. 2 dl. Ha 11.000 km alatt ment le középszintről a minimumra, az teljesen rendben van (kb. fél litert ehetett meg, ez nincs fél dl/1000 km), számomra ez pl. már elérhetetlen álom. Olajcsere után általában mindig érezhető, hogy kulturáltabb lesz a motor járása, a Te esetedben meg pláne, hiszen jobb minőségű olajra váltottál, ez bizony nagyon is érezhető. Egyébként Neked ilyen kedvező olajfogyasztásnál nem is érdemes forszírozni a 10W40-et, maradj a hígabb hidegoldali olajnál (ráadásul úgyis jönnek majd a mínuszok). :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Egy 2005-ös Astra II 1.6 Twinport (Z16XEP) boldog tulajdonosa vagyok 7 hónap és 17.000km óta. Az utolsó, áprilisban végrehajtott éves szervíz óta belepakoltam kb 12.000km-t, és ez várhatón hamarosan eléri a 15.000-et is, úgyhogy lassan felmerül az olajcsere fogalma. Felcsapom a szervízkönyvet, erre látom, hogy 30.000km-es olajcserét ajánlanak, ami nekem kicsit soknak tünik.

Ez tényleg reális, vagy csak egy "túlméretezett" szervízelöírás. Gyakorlati tapasztalatokon alapuló válaszra lennék kíváncsi. Jelenleg Helix AG 5W30-al futok.

Illetve egy kérdés. Mennyi a normál olajfogyasztása a gépemnek a nevezett olajnál?

Link to comment
Megosztás:

Egy valvoline párti

Tisztelt Olajdoki!

Opel Astra 1.4 Twinport autómhoz a Valvoline Sin-Power 5W30 vagy az 5W40-es olaj ajánlatosabb? Eddig nagyobb előnyben részesítettem az 5W40-et.

Válaszát előre is köszönöm,

Levélíró

Kedves Levélíró!

Mindenképp az 5W30-at javaslom, mert annak van meg a szükséges GM-jóváhagyása. Ehhez a jóváhagyáshoz az olajnak még – az ACEA-n kívül – további Opel-specifikus teszteknek kell megfelelnie, így garantált, hogy a termék jól fog teljesíteni.

Üdv,

Olajdoki

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

0W40 Mobil1 motorolaj van a Z16XEP G Astrámban, újkora (5000 km) óta.

Most 75e van benne. 3 egymástól független autószerelő nézte meg, mindegyik azt mondta, hogy azért van egy kis szelephangja az autónak, mert nem igazán jó bele a 0W-s olaj. Túl vékony, azért kerettyel. Mondjuk a fogyasztása összeségében nem nőtt (azaz nőtt, de annak más oka volt - ki kellett égetni autópályán, már visszaállt).

Kérdéseim:

Van vkinek XEP motor 0W40-el üzemeltetve hosszabb távon? Milyen tapasztalatokkal?

5W-s olajokkal mi a tapasztalat? Aral? Castrol? Melyik milyen?

Ha 15e-ként cserélem foglalkoznom kell a GMLL tanusítvánnyal?

A verda szinte semmi olajat nem eszik (2dl/10ekm)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémbe 96600 km-nél még Aral 0w40 került egy Köln melletti Opel szervizben. Még valahol meg van az igazolócimke.

Aztán itthon már Fuchs 5w40 került bele és a mai napig sem eszi (túl a 200e km-en).

És kettyegett? Hangos volt?

Mondjuk a Tied 2003-as német gyártmány, nem Twinport 2006-ból...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

0W40 Mobil1 motorolaj van a Z16XEP G Astrámban, újkora (5000 km) óta.

Most 75e van benne. 3 egymástól független autószerelő nézte meg, mindegyik azt mondta, hogy azért van egy kis szelephangja az autónak, mert nem igazán jó bele a 0W-s olaj. Túl vékony, azért kerettyel. Mondjuk a fogyasztása összeségében nem nőtt (azaz nőtt, de annak más oka volt - ki kellett égetni autópályán, már visszaállt).

Kérdéseim:

Van vkinek XEP motor 0W40-el üzemeltetve hosszabb távon? Milyen tapasztalatokkal?

5W-s olajokkal mi a tapasztalat? Aral? Castrol? Melyik milyen?

Ha 15e-ként cserélem foglalkoznom kell a GMLL tanusítvánnyal?

A verda szinte semmi olajat nem eszik (2dl/10ekm)

Amennyire tudom 5W40 az előírás, és Castrolt a helyedben nem vennék, nincsenek vele jó tapasztalataim. (ugyanúgy megmaradt tőle a szelephang)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.