Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy más is tapasztalta e már azt amit én.

1.4-s Turbo-s Astra J-m van , 2011-s évjárat. Az elmúlt napokban 2-4-6-os fokozatokba néha nagyon nehezen lehet be tenni a váltót. Olyan mintha hiányozna a kenés, furcsa 'nyüszögő' hangot hallatt.

Valami tipp?

Előre köszönöm a válaszokat.

üdv Péter

Link to comment
Megosztás:

3 órája, hagymasipet írta:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy más is tapasztalta e már azt amit én.

1.4-s Turbo-s Astra J-m van , 2011-s évjárat. Az elmúlt napokban 2-4-6-os fokozatokba néha nagyon nehezen lehet be tenni a váltót. Olyan mintha hiányozna a kenés, furcsa 'nyüszögő' hangot hallatt.

Valami tipp?

Előre köszönöm a válaszokat.

üdv Péter

Szia, Nem tudom mennyi km van a vasban, de ajánlott a váltóolajat cserélni minél előbb, mert a 6 sebességes váltó elég kényes ezekben. Jah és miután leerereszted érdemes feltolteni a gyári 2,2 liter helyett legalább 2,7 literrel, mert az alacsonyabb szint gondot okoz... 75w80 azt hiszem az ajánlott olaj. Én Fuchs olajat vettem bele... 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

2012-es évjáratú 1.4 turbos Opel Astra J tulajdonosa vagyok. Sajnos a napokban elkezdett világítani a motordiagnosztika lámpa. Szerelőnk kiolvasta a hibakódot: P0171. Többféle probléma jelentkezhet ezalatt a hibakód alatt. Esetleg tudnátok segíteni, hogy első körben mit ellenőriztessek le?! Köszönöm a segítséget! 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 12. 05. at 22:31, kajla83 írta:

Sziasztok.

2012-es évjáratú 1.4 turbos Opel Astra J tulajdonosa vagyok. Sajnos a napokban elkezdett világítani a motordiagnosztika lámpa. Szerelőnk kiolvasta a hibakódot: P0171. Többféle probléma jelentkezhet ezalatt a hibakód alatt. Esetleg tudnátok segíteni, hogy első körben  mit ellenőriztessek le ?! Köszönöm a segítséget! 

Lambdaszondát... 

Módosítva : Cs. Zoltán
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre tettem e ki ezért mertem 2 helyre is!

Lenne néhány problémám a kocsimmal 2010évi 1.4Turbó  A14NET:

1, a vezetőoldali ülésfűtés pontosan 2 perccel a bekapcsolás után kikapcsol, bármilyen teljesítményre állítom.

2, a nagyobb problémám, hogy alkalmanként kivilágít a check engine lámpa és azt olvastuk ki, hogy szakaszos MAP/MAf hiba (P1101) a szerelőm szerint nem megy jól az autó neki van ilyen és 1800tól megindul ez meg nem, sőt azt mondja majdnem sz*rabbul megy mint egy szívó. Nekem eddig dízelem volt az meg ment rendesen.Gondoltam azért nem érzem azt, hogy húz mivel nincs benne annyi nyomaték.

igaz 2 hónapja van meg de 10-12L eszik városban. Most tankoltsm ismét tele 53L 451 km-re volt elég azaz 12.2L átlag és nem taposva és sajnos csak kis távokon van használva max 2km utána újra 6ó pihenés és2km haza. Gondolom ezért eszik ennyit ezért nem mérvadó adat.

Bárki segítségét megköszönöm, ha tud megoldást a fentebbi problémákra

Módosítva : kerezsijoc
Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok! Nem rég lettem egy új Astra J sedan tulaja.

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem a tolató lámpa fényereje nagyon kevés. Canbus-szos LED izzóban gondolkozok, de az is megfordult a gondolataimban, hogy az üresen maradt rekeszekbe is teszek izzókat. Van valakinek tapasztalata, valami jó ötlete?

Volna még egy kérdésem. Nem volna valakinek kapcsolási rajza (hátsó világítás, fék-, tolató- irányjelző)? A csomagtér bal oldalában, a vezetékkötegnél találtam egy használaton kívüli csatalakozót is. Az is érdekelne, ha tudnátok segíteni.

Válaszokat előre is köszönöm!

 

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 01. 05. at 11:19, kerezsijoc írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre tettem e ki ezért mertem 2 helyre is!

Lenne néhány problémám a kocsimmal 2010évi 1.4Turbó  A14NET:

1, a vezetőoldali ülésfűtés pontosan 2 perccel a bekapcsolás után kikapcsol, bármilyen teljesítményre állítom.

2, a nagyobb problémám, hogy alkalmanként kivilágít a check engine lámpa és azt olvastuk ki, hogy szakaszos MAP/MAf hiba (P1101) a szerelőm szerint nem megy jól az autó neki van ilyen és 1800tól megindul ez meg nem, sőt azt mondja majdnem sz*rabbul megy mint egy szívó. Nekem eddig dízelem volt az meg ment rendesen.Gondoltam azért nem érzem azt, hogy húz mivel nincs benne annyi nyomaték.

igaz 2 hónapja van meg de 10-12L eszik városban. Most tankoltsm ismét tele 53L 451 km-re volt elég azaz 12.2L átlag és nem taposva és sajnos csak kis távokon van használva max 2km utána újra 6ó pihenés és2km haza. Gondolom ezért eszik ennyit ezért nem mérvadó adat.

Bárki segítségét megköszönöm, ha tud megoldást a fentebbi problémákra

Hello!

Először is a diag lámpa ha világít az nem jó. Ugyanis amiatt simán lehet hogy nem hozza a teljesítményt azt kéne konkrétan behatarolni hogy a légtömegmerö ad e rendesen jelet. Élő adatokból kiderül. Sajna 2 km es uton simán lehet a 12 L fogyi normális. Meg sem melegszik rendesen a motor. Ez az a távolság amiért kár a kocsit kivenni a garázsból és elindítani. Egy villanyrobogó/sima bicikli sokkal jobb lenne és az utóbbi ráadásul egészséges is. Ha forgalmas helyen laksz még időben is lehet kevesebb lenne biciklivel. Én anno a g astrámmal 6.5 kmre kényszerültem dolgozni járni saját kontómra ráadasul a 6.5 km tömény város 100 lámpával nekem a szívó 1.4 kis túlzással leette a hajamat (12L volt az is).Sajna nekem az biciklivel sok lett volna emiatt került a bejárásom egy vagyonba.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Nemrég került hozzám használatra egy Astra J, CD600 fejegységgel. Ami problémát találtam, hogy ha beszélgetés közben a kihangosított hívást visszaveszem a telefonra, akkor a fejegység nem marad néma, hanem megszólal a zene/rádió. Eddigi tapasztalatom során bármilyen gyári, vagy utólagos kihangosító esetében a beszélgetés alatt némítva maradt a rádió akkor is, ha a telefonon beszéltem. Természetesen párosítva van a két készülék.

Van esetleg valamilyen beállítás erre, vagy egyszerűen ez a fejegység nem tudja ezt a funkciót.

 

Köszi szépen előre is

Zsolti

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Egy olyan problémával állok szemben a 2011-es 1.7Cdti Astrával amiben a klíma digitális 2 zónás, hogy a télen szépen motorbemelegedés után elkezd fűteni elég erőteljesen (túlságosan is meleget fúj full ventillátor fokozaton, gondolom a gyors utastér befűtése végett) majd egyszercsak szépen visszaveszi és kizárólag hideg levegő fúj a kocsi, az utastér pedig teljesen visszahűl kb 10-15 fokra. 22C°-ra van állítva mind 2 oldal, és automata üzemmódra. Ha a hőmérsékletet felrakom HI üzemmódra csak akkor fúj ismét meleget. Nem Automata üzemmódban is hideg levegőt fúj hiába van 22-24C° álítva, ott is csak HI állásban hajlandó meleget (Forró) levegőt fújni. Nyáron még nem volt alkalmam kitapasztalni a "fordított" hibát hisz még csak most jön :) A kocsi hibakód kiolvasása semmilyen hibát nem hoz ki (Opcom).

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! 

1.6os J astram van, 4 hónapja vettem 0km-el. Megvolt az első olajcsere 8e km körül, de az olajcsere(opel wallis) óta elkezdett búgni ha 2e fordulatnál ha gázt adok és mintha teljesítmény csökkenést is éreznék. 

Elég sokára kaptam csak időpontot és tartok tőle, hogy nehogy kárt tegyek az autoban azzal hogy használom. Van valakinek tippje, hogy mi összefüggés lehet az olajcsere és a búgás közt? 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok! Nemrégiben vettem egy 2011es évjáratú, 2.0 cdti, sports tourert. Nem volt semmi probléma vele, viszont a napokban megjelent egy hibakód, miszerint a bal oldali menetfény meghibásodott. (ledes nappalifény, bixenon.) Viszont látszatra nincs kiégve, működik. A kérdésem az hogy a probléma esetleg lehet egy vezeték/szenzor? Esetleg szoftveres hiba? 

Módosítva : puitamas
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy 2011-es Opel Astra Sport Tourer autóm és a pollen szűrő felett valahol, valahogyan egy tartósabb eső után  bejut a víz. Valaki tapasztalt esetleg hasonló problémát? Mi okozhatja és mit lehet ellene tenni?

Előre is köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 08. 22. at 16:24, András07 írta:

Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy 2011-es Opel Astra Sport Tourer autóm és a pollen szűrő felett valahol, valahogyan egy tartósabb eső után  bejut a víz. Valaki tapasztalt esetleg hasonló problémát? Mi okozhatja és mit lehet ellene tenni?

Előre is köszönöm a választ!

Szia.

Valószínűleg a csapadékvíz elvezető van eldugulva, így nem tud az autó alatt kifolyni a víz, hanem "utat talál visszafelé" magának és az utastérbe jut (pl. szellőző rendszeren).

Berohadt falevelek, kosz, stb. el tudja tömíteni az elvezetőt. Ki kellene pucolni alaposan, hogy az esővizet elvezethesse.

Rosszabb esetben a műszerfal mögött, tűzfalnál, valamilyen kábel bevezetőnél, bowdennél jut be (régi G Astrámnál így volt, a szőnyegeim minden nagyobb eső után vizesek voltak). Ennek a megoldása már nem olyan egyszerű, kissé munkaigényesebb, de szervizben megoldható.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

Opel Astra J Sport Tourer vásárlás előtt állok, használt 2014-es, fix 40.000 km-rel, 1.4 benzin turbó. Első Opelem lesz... Tisztába vagyok vele, hogy a motor nem a legerősebb ehhez a súlyhoz, nem fogok vele száguldozni, de nem is az a típusú sofőr vagyok. Alapvetően a család bővülése miatt döntöttem mellette. Kérdésem-böngészve a "motor" fórumot- a szokásos. Mire kell figyelni a motornál? Mely alkatrészek cseréje válik esedékessé (40e km van benne eddig, ahogy fent írtam)? Milyen olajat használjak, illetve milyen időközönként cseréljem azt? Bármi olyan dolgot szívesen fogadok, amit tudni illik ehhez a típushoz. Amennyiben már ezek a kérdések ki lettek tárgyalva-nagy rá az esély- akkor elnézést, csak több ezer hsz-t nincs időm visszaolvasni. :)

Köszönöm!

 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
8 órája, Bujnyik Enikő írta:

Sziasztok Most vettem egy J astrát 2011 es évjáratú .Egy nagy baj van h minden adott lenne a Bluetoothhoz a gombok meg minden kivèvev a program ahogy belépek a confirm menübe se telefon almenü nincs se Bluetooth ilyenkor mi a folyamat v miért nincs ?van ilyenkor szerviz és beleprogramozzák ?

Kell bele bluetooth modul,mert nincs benne.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni.
Van valakinek budapesti- vagy környéki Opel szervizben ajánlott szerelője, aki átnézné alaposan a kocsimat a garancia lejárta előtt?
Természetesen extra díjazásért cserébe.
Nagyon köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Használtan vettem egy 1.6 benzines J Astrat. Az első 100 om tapasztalata, hogy a tempomat nem mindig kapcsol be illetve, hogy az anyósülés melletti ajtó valahol zörög. Van másnak is tempomat vagy ajtózörgéses gondja?

Legjobban igazából a tempomat zavar. Van mikor simán megy és van amikor nem hajlandó bekapcsolni. Olvastam, hogy több embernél probléma ez. Talált rá valaki megoldást? Gariban javítják esetleg?

Ezeken kívül minden rendben van.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.