Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ahogy nézegetem, ez az esetemben nem lenne megoldás, mert a pincénél nincs légnyomás különbség (magasság), mint a kéménynél, meg a padlásnál, meg a belmagasság is elég szűkös. Annyi "szerencsém" van a rossz helyzetben, hogy tudok kereszthuzatot csinálni a szemben lévő ablakokkal, meg éjszaka bukóra tudom rakni őket, ami valamelyest javít a helyzeten, ha van légmozgás, de ha nincs, akkor van "baj" és akkor működnek a ventilátorok. Nyilván egy felszíni garázs lenne az ideális, de arra sajnos nincs lehetőség helyszűke miatt.

Azért köszönöm az ötletet! :) 

Módosítva : kacs
Link to comment
Megosztás:

9 órája, kacs írta:

Hát ahogy nézegetem, ez az esetemben nem lenne megoldás, mert a pincénél nincs légnyomás különbség (magasság), mint a kéménynél, meg a padlásnál, meg a belmagasság is elég szűkös. Annyi "szerencsém" van a rossz helyzetben, hogy tudok kereszthuzatot csinálni a szemben lévő ablakokkal, meg éjszaka bukóra tudom rakni őket, ami valamelyest javít a helyzeten, ha van légmozgás, de ha nincs, akkor van "baj" és akkor működnek a ventilátorok. Nyilván egy felszíni garázs lenne az ideális, de arra sajnos nincs lehetőség helyszűke miatt.

Azért köszönöm az ötletet! :) 

Ablakot nem tudod valami komolyabb ráccsal felszerelni hogy éjszakára teljesen nyitva lehessen hagyni? Bár nálam két kutya van, de nyáron amikor nyitva vannak a pinceablakot én is rácsot és szúnyoghálót rakok fel. 

Link to comment
Megosztás:

Egyfelől a rács megoldás lehetne, de akkor nagyon "sűrű" rácsot kellene gyártatni, mert hívatlan nyestek/menyétek garázdálkodnak a ház körül :huh:, másfelől nem jó a rács, mert egy hirtelen jött zápor/ zivatar beáztatja a pincét nyitott ablaknál  :( Szóval marad a bukó megoldás, meg a légkeverés este/éjjel, ha olyanok a körülmények :) 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, kacs írta:

Egyfelől a rács megoldás lehetne, de akkor nagyon "sűrű" rácsot kellene gyártatni, mert hívatlan nyestek/menyétek garázdálkodnak a ház körül :huh:, másfelől nem jó a rács, mert egy hirtelen jött zápor/ zivatar beáztatja a pincét nyitott ablaknál  :( Szóval marad a bukó megoldás, meg a légkeverés este/éjjel, ha olyanok a körülmények :) 

Igen sajna ez ilyen. Nekem ugye a szúnyogháló a bogarak miatt van, de ettől még a rágcsáló lejöhet. Létezik fém szúnyogháló is, de drága. Egy nagyobb viharnál én is csukogatom az ablakokat, ritkán, de volt hogy bevert az eső. 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Zoi81 írta:

Sziasztok. Opel astra 1.6si van 94-es. Egr és fojtószelep túl alacsony feszültség ha kivillogtatom. Egr-t elvileg kitakarítottam de nem segített. 22 és 33as hibakód. Van ötlet mitől lehet?

Szerintem közös a testelésük, nézd meg a hengerfej végén a testpont bekötését. Mi a motorkód? X16SZR? 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok,

Vettem tegnap egy új jobb első fényszórót, manuális állítású.

Azt nézem, hogy lötyög a bele, viszont a fényszóró egyik sarkában van egy lyuk, ahová mintha jönne valami, mert amikor a bele a foncsorral középen van, akkor ott a lyuk mögé beáll egy másik lyuk vonalba.

Mintha azon át kellene dugni valamit.

A kocsin sajnos nem tudom leellenőrizni, mert nincs még nálam.

Ez így jó lesz?

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Driven írta:

Sziasztok,

Vettem tegnap egy új jobb első fényszórót, manuális állítású.

Azt nézem, hogy lötyög a bele, viszont a fényszóró egyik sarkában van egy lyuk, ahová mintha jönne valami, mert amikor a bele a foncsorral középen van, akkor ott a lyuk mögé beáll egy másik lyuk vonalba.

Mintha azon át kellene dugni valamit.

A kocsin sajnos nem tudom leellenőrizni, mert nincs még nálam.

Ez így jó lesz?

Márkától függően van olyan kézi állítású fényszóró amiből ki lehet venni a kézi tekerőt, és kicserélni motorosra. Benne van a kézi tekerő? 

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Driven írta:

Volt aki azt mondta, valami bowden megy bele, mondjuk azt nem látom hova kellene rögzíteni.

Mindenesetre fura, es meg a kocsin se tudom leellenőrizni.

Nem lötyögne az egesz bele, le is tojnám.

Nem tudok róla hogy bowden menne a fényszóróhoz. A tompított-refi izzóhoz megy egy csati, a helyzetjelzőhöz, és az állító motorhoz, ha ugye motoros állítású. Sajna nem tudom már megnézni az enyémen, ugye közben eladtam.

Link to comment
Megosztás:

13 órája, Driven írta:

Na megnéztem a kocsit, én magam fosok kiszedni a fényszórót, de kiszedtem az indexet és onnan befotóztam.

Ez látszik. Ez is GM-Valeo.

https://kepkuldes.com/image/Z5m7Jm

Szia!

Az a lyuk igazából nem lyuk, hanem a lámpa belsejében lévő tartó gömbfej külső felületi kiképzése. Amit látsz kívül az belül egy nyúlványon lévő gömbfejben végződik, ami illeszkedik a foncsoron lévő ellen oldalhoz a foncsor pozícióban tartásához. Nekem is motoros állítású gyári GM (Valeo) fényszóró van. Ahogy írod, szerintem a Te lámpádban az a nyúlvány letört, ezért látsz át a külső házon (egyébként nem lehetne) 

https://kepkuldes.com/image/Z5nCVe

https://kepkuldes.com/image/Z5nGc0

Link to comment
Megosztás:

23 órája, nistvan98 írta:

Sziasztok ! 

Motronic, GM 90 354 094 (0 261 200 538, 26RT3933) számú ECU-hoz tudna valaki lábkiosztás küldeni ? nem tudom eltalálni ez melyik fajtája. köszönöm. 

Ez Motronic M1.5.2 igaz? Sima M1.5-höz van lábkiosztásom, ha az is jó akkor azt beszúrom ide ha gondolod. Az M1.5.2 nem tudom miben különbözik ettől.

Link to comment
Megosztás:

10 hours ago, tgabika76 said:

Ez Motronic M1.5.2 igaz? Sima M1.5-höz van lábkiosztásom, ha az is jó akkor azt beszúrom ide ha gondolod. Az M1.5.2 nem tudom miben különbözik ettől.

Szerintem az jó lehet. Én úgy tudom , hogy a légtömegmérő lett újabb, aztán lehet rosszul tudom.

Link to comment
Megosztás:

13 órája, nistvan98 írta:

Szerintem az jó lehet. Én úgy tudom , hogy a légtömegmérő lett újabb, aztán lehet rosszul tudom.

Akkor itt van sorban. 55 érintkező van a csatlakozóban, az első oszlopban látod a pin számát, a másodikban hogy mi az, és a harmadikban hogy mit kéne mérned ott:1-13.jpg

14-26.jpg

27-46.jpg

46-55.jpg

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.