Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

El képzelhető. Csak semmi olyan cikk nincs ami erről írna. pedig körbe néztem, minden külföldi oldalon is. Még a Kölni ismerősöm az még nem válaszolt erre a kérdésemre.

Mondjuk egy kemény dieselt talán én is bele tennék. ez lenne a napi autó, a benzines meg a kiállításra vivős. 1 papirkán :omg:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy beleugatok, de a Monzát szeretik némelyek keverni a senatorral, mert technikailag sok a hasonlóság - a motorkínálatban is. Opeleknél egyes tipusok meg kivitelek csak bizonyos piacra lettek eladva, de mondjuk én ezekben a tipusokban nem vagyok szakértő, de a senator szerintem volt diesel motorral is, aztán innen lehet a kavar, hogy a monza alapjaira tették a senatort, vagy fordítva... :) nemtom... én csak annyit akartam mondani, hogy diesel helyett jobban jársz az LPGvel,a diesel a legkárosabb, legtöbb szemetet kibocsájtó üzemanyag - én nem is értem, hogy képzelték azt üzemanyagként felhasználni, mikor az autógáz ezerszer környezetbarátabb, olcsóbb melléktermék....

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy beleugatok, de a Monzát szeretik némelyek keverni a senatorral, mert technikailag sok a hasonlóság - a motorkínálatban is. Opeleknél egyes tipusok meg kivitelek csak bizonyos piacra lettek eladva, de mondjuk én ezekben a tipusokban nem vagyok szakértő, de a senator szerintem volt diesel motorral is, aztán innen lehet a kavar, hogy a monza alapjaira tették a senatort, vagy fordítva... smile.png nemtom... én csak annyit akartam mondani, hogy diesel helyett jobban jársz az LPGvel,a diesel a legkárosabb, legtöbb szemetet kibocsájtó üzemanyag - én nem is értem, hogy képzelték azt üzemanyagként felhasználni, mikor az autógáz ezerszer környezetbarátabb, olcsóbb melléktermék....

lájk...... :)

Link to comment
Megosztás:

Na végre kész lett a kormány bőrözésem. :hug: .. és be is rakjuk a kocsiba, hagy villogjon végre valami szép sportos ide - oda forgatható kerek :smartass: .. micsoda. amivel irányítani lehet az autót. :D ......

Ja 78 as Monza Bordó szineiben Bontódik. ha kel valakinek belőle cucc az szoljon. Eleje minden mehet és a cullangok is. a leg kisebb csavartól ami még van ...

Szép napokat.

- Ui: MOTE hétvégi képek már fennt vannak. :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy beleugatok, de a Monzát szeretik némelyek keverni a senatorral, mert technikailag sok a hasonlóság - a motorkínálatban is. Opeleknél egyes tipusok meg kivitelek csak bizonyos piacra lettek eladva, de mondjuk én ezekben a tipusokban nem vagyok szakértő, de a senator szerintem volt diesel motorral is, aztán innen lehet a kavar, hogy a monza alapjaira tették a senatort, vagy fordítva... :) nemtom... én csak annyit akartam mondani, hogy diesel helyett jobban jársz az LPGvel,a diesel a legkárosabb, legtöbb szemetet kibocsájtó üzemanyag - én nem is értem, hogy képzelték azt üzemanyagként felhasználni, mikor az autógáz ezerszer környezetbarátabb, olcsóbb melléktermék....

ohhh ,kis bárátnőm milyen okosat szolt ,nem hiába szeretem :)

mondjuk hozzá kell tennem hogy volt 2.3 diesel monza kecskeméten és senator is ...

ami a káros dolgokat illeti a dieselel , igy igaz hogy jobb az lpg ,de tudni kell hogy a diesel megy E85 el

is ,de ez a sok dieles "birka" elött titok hogy hogy,ha maguktol nem jönnek rá én ugyan el nem mondom....... :)

Link to comment
Megosztás:

...

de tudni kell hogy a diesel megy E85 el

is ,de ez a sok dieles "birka" elött titok hogy hogy,ha maguktol nem jönnek rá én ugyan el nem mondom....... :)

:P :D Kössz... :D

Uff... Ezt is lehet? De hogyarákba? Keverve, nem rázva? Vagy mi kell még hozzá?

Amúgy ez csak a szívósra igaz,nem? Tehát az elektromos adagolós+ common-csodások nem tudnak vele mit kezdeni, nem?

Link to comment
Megosztás:

Na végre kész lett a kormány bőrözésem. :hug: .. és be is rakjuk a kocsiba, hagy villogjon végre valami szép sportos ide - oda forgatható kerek :smartass: .. micsoda. amivel irányítani lehet az autót. :D ......

Ez az ami tőlem van? :icon1:

Képet tegyél majd fel vagy küldj!

Link to comment
Megosztás:

:P :D Kössz... :D

Uff... Ezt is lehet? De hogyarákba? Keverve, nem rázva? Vagy mi kell még hozzá?

Amúgy ez csak a szívósra igaz,nem? Tehát az elektromos adagolós+ common-csodások nem tudnak vele mit kezdeni, nem?

ugy tudom csak szivó motoros alakitható át és hagyományos adagolós!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok..

Muszáj ezt meg írni, dokumentálni itt.

Most először sikerült össze hoznom, hogy végre ne csak egy MONZA legyen egy rendezvényen.. Össze jött. :hiya:

Négy MONZA egy helyen . :hug: . Nagyon szép látvány volt. Ritka dolog ez... :o ..

Képek a szokott helyen....Sziasztok....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.