Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

Nincs valakinek első szélvédőben lévő antennája?? Csak a csoki/csatlakozó kéne- némi kábellal!!!

Nekem B Senatoré lett betéve, és tökéletesen működik. Gibbonpittitől (Nagy Pisti) kaptam. Keresd meg, hátha van még neki.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szia! Hát én másképp tudom, de neked lehet igazad mert te többet szedtél szét. István.Ránézésre nem látszik az egyezés. :omg: .. Van szélvédőd?? És hozzá az antenna is??

szélvédő van új 20 körül....csíkkal,antennával.

az antennakábelt meg az erősítőt már 2x kérdezted én meg 2x válaszoltam.....

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Az Opel a Monza névvel azt a korszakot idézi fel, amikor még úgy vélték, érdemes igazi luxusautókat készíteni. Az 1970-es évek végétől készült a Monza kupé, amely még hátsókerék-hajtású presztízsmodell volt, kifejezetten a gazdagabb vásárlók kielégítésére. Nem véletlen, hogy épp ezt a korszakot idézik fel, hisz akkortájt még egy lapon lehetett említeni a drágább Opeleket a BMW-kkel és Audikkal. És Rüsselsheimben most épp arra törekszenek, hogy ismét így legyen.

Jön A Monza ... Ha minden igaz.

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2013/08/21/meglepetes_az_opel_monza_nem_kupe/

Link to comment
Megosztás:

Az Opel a Monza névvel azt a korszakot idézi fel, amikor még úgy vélték, érdemes igazi luxusautókat készíteni. Az 1970-es évek végétől készült a Monza kupé, amely még hátsókerék-hajtású presztízsmodell volt, kifejezetten a gazdagabb vásárlók kielégítésére. Nem véletlen, hogy épp ezt a korszakot idézik fel, hisz akkortájt még egy lapon lehetett említeni a drágább Opeleket a BMW-kkel és Audikkal. És Rüsselsheimben most épp arra törekszenek, hogy ismét így legyen.

Jön A Monza ... Ha minden igaz.

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2013/08/21/meglepetes_az_opel_monza_nem_kupe/

värjuk mikor lessz mär :)

Link to comment
Megosztás:

urak / hölgyek

Opel Monza 78 as. Kékes ezüst színben 4 es váltó, karburátoros, alkatrésznek .vagy akár felújítási db nak is jó állapotban . eladó.

Hely hiány és persze. Pénz hiány miatt el adnám. Nincs az autó meg bontva, ki szerelve belőle semmi.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni Édesapámnak anno a 90'-es években volt egy A1-es Monza 3.0E Típusú autója. Mivel nagyon szerette az autot szeretnék neki egyet vásárolni állapottól függetlenül a nyár folyamán ha tudnátok segíteni, hogy merre induljak el a keresésben nagyon megköszönném.

Üdvözlettel Tibor!

Link to comment
Megosztás:

SZia. A1 ? ? Az most nincs eladó. Egyenlőre. A2 van a netten de annak gázos a papírja ,a múltja. Ha van időd és energiád. ismeretséged, nekem van egy 78 as. adásvételivel. (csak) de tudok adni papírt is hozzá. ami a játékot illeti.

Vagy fiatalabbat kell venni.

Levelezést itt folytassuk. monzaattila@gmail.com . ha gondolod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia ! Írtam e-mailt remélem miharabb tudunk beszélni és egyeztetni és köszönöm a segítséget!

SZia. A1 ? ? Az most nincs eladó. Egyenlőre. A2 van a netten de annak gázos a papírja ,a múltja. Ha van időd és energiád. ismeretséged, nekem van egy 78 as. adásvételivel. (csak) de tudok adni papírt is hozzá. ami a játékot illeti.

Vagy fiatalabbat kell venni.

Levelezést itt folytassuk. monzaattila@gmail.com . ha gondolod.

Link to comment
Megosztás:

Hát, az csak egy dolog hogy lejárt, de a hirdetés címében 3.0-nak írják, hátul a csomagtérajtón meg 2.6 a felirat... ha ez igaz akkor tényleg lesz vele gond

nem feltétlen,mert a 2.5-ös motorba simán befűzhető a 3.0 bele....és akkor a blokk marad ugyebár....

sztem a seggén 2.5 van....bár elég szar a kép.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/monza/opel_monza_3.0_c_180le._ujszeru_allapot._63000k-8597505

Na ezt a Monzát is Érden néztem. És akkor is szarul járt a motorja. És most is ugyanaz a baja. Tulaj elmondása alapján tartozásban kapta meg .

Ahhoz képest , hogy beszéltem vele , azt mondta,hogy nem adja el. Gondolom látta a másik Monza hirdetést és merészen fel tette ennyiért. Igaz mikor Érden volt nagyon szép állapotban jött ki a meleg garázsból. Ez meg kint áll egy fólia alatt, ami a festést össze baszta már. :-( :-( ..

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.