Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

:rolleyes: Le vizsgáztattam a kocsit. <_< Így nem kell tor túráznom az Önkormányzattal. ha nem megyek vele .Ideglenesen kivonom,ha meg mennénk vele vissza. Igaz ennek is van költsége,de a lényeg olcsóbb mintha fizetném a súly adót erre a szar utakra. Alig van olyan út ahol lehet élvezni a vezetést . Van nálunk egyáltalán jó út??? Ha van is akkor ,pár hét/Hónap és újból valami ötlettel szétvágják ,majd szarul befoltozzák..

-megy fel az új gumiabroncsok is. És a nagy polir.. :D Elvégre Zamárdin szépnek kell lennie. -_- (tisztának)

Link to comment
Megosztás:

:D Be rakattam a légrugókat.. nem semmi. :wacko: csak ajánlani tudom,de tényleg. élvezet úgy átmenni egy kátyún,hogy nem bassza fel a kereket a sárvédőmbe. Úgy áll mint a Katiban a Gyerek.

- a Mulatság 20000.- pénz és egy kis izom munka a berakásnál. Kb 5 cm emelt a seggén és a komfortja sem lett rosszabb.-

jobb megoldás a Rugó törőnek nevezett H formájú gumi távtartónak. Én megúsztam,nem tört el .

Link to comment
Megosztás:

:D Be rakattam a légrugókat.. nem semmi. :wacko: csak ajánlani tudom,de tényleg. élvezet úgy átmenni egy kátyún,hogy nem bassza fel a kereket a sárvédőmbe. Úgy áll mint a Katiban a Gyerek.

- a Mulatság 20000.- pénz és egy kis izom munka a berakásnál. Kb 5 cm emelt a seggén és a komfortja sem lett rosszabb.-

jobb megoldás a Rugó törőnek nevezett H formájú gumi távtartónak. Én megúsztam,nem tört el .

milyen megoldást használsz?

a rugóba berakott gumitömlőt amit fel kell fújni?

én a lengéscsillapitóra szerkeztettem a légrugót......lessz elöl és hátul is.hasonló lessz mint a citroenekben......még szervízállása is lesz.

Link to comment
Megosztás:

milyen megoldást használsz?

a rugóba berakott gumitömlőt amit fel kell fújni?

én a lengéscsillapitóra szerkeztettem a légrugót......lessz elöl és hátul is.hasonló lessz mint a citroenekben......még szervízállása is lesz.

Szia! Jó hamar le léptetek. pedig dumálhattunk volna egy jót.

kibaszott jó a légrugó. Meg sem mozdul és nem ver bele a sárvédő ívbe. Tényleg ajánlhatom bárkinek. A Légrugó ahoz kell egy kompresszor ami felnyomja. és be is szarhat...

Link to comment
Megosztás:

Szia! Jó hamar le léptetek. pedig dumálhattunk volna egy jót.

kibaszott jó a légrugó. Meg sem mozdul és nem ver bele a sárvédő ívbe. Tényleg ajánlhatom bárkinek. A Légrugó ahoz kell egy kompresszor ami felnyomja. és be is szarhat...

eljöttünk,mert haza kellett ugranom kicsit......messze lakom. :D

a légrugóról meg nem sokat irsz....ha a rugóba rakható tömlő akkor az elég gány munka.........

Link to comment
Megosztás:

-- Nagyon jó volt a buli---Zamárdi

--Főleg,hogy kaptam egy kupát is...

-Sajnos megint csak egy Monza volt látható. Persze az enyém. :D

Örülj neki.

Volt sok C Rekord és A Commodore de egyik sem volt már az enyém. :wacko:

Azért is voltam arra keveset mert csak fájt a szívem amikor rájuk néztem. :wacko:

Na de majd egyszer lesz megint öreg hátsókerekes Opelem. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Örülj neki.

Volt sok C Rekord és A Commodore de egyik sem volt már az enyém. :D

Azért is voltam arra keveset mert csak fájt a szívem amikor rájuk néztem. :wacko:

Na de majd egyszer lesz megint öreg hátsókerekes Opelem. :wacko:

Úgy legyen. Vegyél egyet.

Én most alkuszom egy 43 éves Rekord Cupéra 15 éve áll és havonta azért meg mozdítják a faluban.

Gyönyörű a gép- 1,7 mocival. vajszínű lakk. fekete kárpit.

Link to comment
Megosztás:

Erről a Monzaról mintha már lett volna szó! Ennyit sem ér meg?

ha a fele igaz amit az attila mondott róla akkor elég meleg a dolog.... :D

ezt már párszor elöadta,hogy elontja... :wacko:

a 7 éve áló ki nem próbálható motor semmit sem ér,a futómű ha anno jó is volt mára a sárban elporladt,a váltó szintén semmit nem ér(4es).

a kaszni megint csak kuka a helyszín/tárolás miatt.

még vas árban sem éri meg elhozni.a szállítás már bukta lenne.

Link to comment
Megosztás:

Így van! Ha valakinek nem kellenek a diszlécei. lökősei. egy két csecse becse- akkor nem érdemes meg mozdítani. Ha olyan lett volna. akkor az már az én autóim között állna már. És nem ennyiért.

Esztergomba megyek Szerdán . Nézek kettőt amit nem használnak és Garagéban pihennek. Állítólag!!!

Link to comment
Megosztás:

Így van! Ha valakinek nem kellenek a diszlécei. lökősei. egy két csecse becse- akkor nem érdemes meg mozdítani. Ha olyan lett volna. akkor az már az én autóim között állna már. És nem ennyiért.

Esztergomba megyek Szerdán . Nézek kettőt amit nem használnak és Garagéban pihennek. Állítólag!!!

Pap Attilához mész vagy a Gáborékhoz?

Link to comment
Megosztás:

Pap Attilához mész vagy a Gáborékhoz?

Szia! Gabi mutatta meg a haverja két le pusztult autóját. Igazából csak bontásra lesznek jók. és az egyik papírját talán lehet használni.

Nagyon régen állnak és nincsenek le takarva sem. Szóval meg kéri az árát. Talán a sok + alkatrész ami még van abból talán ki lehet árulni a felét. de még gondolkodom, mert a szállítás is bele kell számolnom. Persze otthon meg egy két tányér törést is bele kell szervezni.. stb... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Kesztölcön?

Piliscsév/ Aszem. jó kacskaringós ut volt. Lehet,nem is találnék vissza. :D

De közben találtam egy diesel Szenit is. Jóval a régi hirdetett ár alatt. Igaz ez már nem a tulajtól venném meg. Viszem a Nikolin Gabihoz kis ránc varrásra. Hátha be válik a gép. és az lesz a második ,napi autó. De lehet ,hogy eladásra kerül , ha kész lesz...

-Addig meg had érjen az a Monza érték csökkenés. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Annavölgy.

Ahogy Gábor mondta nem nagyon engedett az árából.

:D

Ja ja ja !! Szerintem, is brutál árat mond és a másik meg csak ott esnek szét a kocsik. Le sincsenek takarva, fa alatt áll és esik rá 6 éve a virág , a falevél és valami nyálas genya. A fényezése annak a kocsinak KO. mondjuk a papírja jól jönne. meg a cuccok amiket le lehet menteni róla. és a többi kuka. Hogy neki álnék -e felújítani valamejiket azt csak ha szét szedném. A törött is ér valamit. meg a + motor és a kromok,kölősök stb.

:D ,, Érlelem a dolgot és majd mondok valami árat. Ha hozzá tennék egy kilét akkor jobbat vennék és ,igaz csak egy db ot. de az vizsgás és nem kell sokat szarozni vele. Alkatrésznek meg drágálom egyenlőre. ^_^ Szia...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Na szóval , Találtam egy tulajt megint. Aki féltett kincsnek tartja a Monzáját. és el van dugva. És nincs is messze tőlem. nem semmi, Pedig meg van neki már régóta a kocsi. Alkatrészt keresett,még nagyon régen,csak informálódott ,mert venni akart, de sajnos elhagytam a számát. De minap kaptam levelet tőle.díszlécek kellenek neki.

Lényeg az,hogy Előkerült és egy tulajjal többről tudok. Üdv.mindenkinek :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.