Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Addig még úgyis próbálok utánajárni a szálláslehetőségeknek, de szívesen venném ha netán valakinek már lenne ahhoz a kempinghez közeli pozitív aparmanélménye , amit megosztana velünk. :D Így is macerás lesz a picivel, de mindenképp menni szeretnénk és egy éjszakát bevállalnánk egy elfogadható árú kecóban. vagy pedig veszünk egy ultra-hiperszuper palotaméretű családi sátrat, ahova a fél klub befér józanodni. Végülis majdnem ugyanakkora kiadás . :) Még megálmodjuk.

Link to comment
Megosztás:

Addig még úgyis próbálok utánajárni a szálláslehetőségeknek, de szívesen venném ha netán valakinek már lenne ahhoz a kempinghez közeli pozitív aparmanélménye , amit megosztana velünk. :D Így is macerás lesz a picivel, de mindenképp menni szeretnénk és egy éjszakát bevállalnánk egy elfogadható árú kecóban. vagy pedig veszünk egy ultra-hiperszuper palotaméretű családi sátrat, ahova a fél klub befér józanodni. Végülis majdnem ugyanakkora kiadás . :) Még megálmodjuk.

A Mantás Toncsiék meg a Mantakemiék tudnak ebben segíteni. Tavaly mi is megnéztük a szállást, alig egy kis séta a kempingig, ,és elég kultúrált. Nem is lett volna sokkal több ott lakni, mint a kempingben.

Anti!Neked akkor küldöm a pü-t a titokkal,másrészt én örülök neki,hogy ott lesz,igazi buli hangulat lesz:sátor,sör,kaja,haverok,zene,vízpart...jó lesz ez! :P

Nem győzöm Atomantit idézni: nekünk mindegy hol vagyunk, a sivatag közepén is képesek vagyunk jól érezni magunkat ;)

Mert ugye nem a helyszín számít, hanem a társaság ;)

Én külön élvezni fogom, hogy Motésok is lesznek többen, mint eddig a manta talin ;)

Link to comment
Megosztás:

....Így hamarabb nászutazunk , mint házasodunk. (legalább lesz még egy hetem meggondolni magam :D )

Ne aggódj, nálunk is úgy ment tavaly :) ;) viszont szerintem az a hét minden napján mattulás elfelejtette velem, hogy meggondolkodjak.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Vagy kocsival is mehettek vagy ha hoztok/béreltek bringát akkor azzal :)

De hogy úgy érezd hogy jártál már ott, tessék, az az ovális az bal fent. Legbalfent a Balcsi van, az majdnem a szántódi rév, és legjobbalul meg a 7-es út látszik épp.

http://i.imagehost.org/0403/zamardicamping.jpg

És az ováltól jobbra pedig a placc a szalomhoz... :D

jól rémlik hogy innen(campingtől) kb 2 km-re van az a cba ahol eddig voltak a szlalomok a Blitzeken??????

Link to comment
Megosztás:

Miért pont ez az időpont? :) Először lett az augusztus végéből eleje, most meg július vége! :D Ez nem jó így! Legalábbis nekem biztos nem! Így úgy néz ki, hogy max. 26-27-én tudok ott lenni! Csupán két állandó programom van minden nyáron és ez a kettő most ugyanazon a héten! Ez így gáz! Eddig mindegyik Blitz-en ott voltam az elsőt kivéve és erre a legnagyobbat ki kell hagynom... Most rosszabb lett a kedvem mint eddig volt, pedig nem volt eddig sem vmi rózsás! ;)

Link to comment
Megosztás:

Miért pont ez az időpont? ;) Először lett az augusztus végéből eleje, most meg július vége! ;) Ez nem jó így! Legalábbis nekem biztos nem! Így úgy néz ki, hogy max. 26-27-én tudok ott lenni! Csupán két állandó programom van minden nyáron és ez a kettő most ugyanazon a héten! Ez így gáz! Eddig mindegyik Blitz-en ott voltam az elsőt kivéve és erre a legnagyobbat ki kell hagynom... Most rosszabb lett a kedvem mint eddig volt, pedig nem volt eddig sem vmi rózsás! :P

Én is hasonlóan éreztem magam, de mi tudtunk programot törölni a Blitz miatt. Nagyon szomorú lettem volna ha ki kell hagyjuk. :D A balcsi helyszínnek meg kimondottan örülök, tavaly ,több mint 10 év óta először kimaradt a Balcsi. A 2 nap is jó lesz . a részvétel a lényeg! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.