Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Miért nem jeleníti meg amít írok,ha a válaszra kattintok?Már a múltkor is beszí..tam.Én Würth rozsdaátalakítóval kentem le az alját,akkor még nem hallottam a Korantról vagy lehet nem is volt.Body 900 az jó kiüregelni,vettem üregelőpisztolyt azzal szépen ki lehet fújni mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

Miért nem jeleníti meg amít írok,ha a válaszra kattintok?Már a múltkor is beszí..tam.Én Würth rozsdaátalakítóval kentem le az alját,akkor még nem hallottam a Korantról vagy lehet nem is volt.Body 900 az jó kiüregelni,vettem üregelőpisztolyt azzal szépen ki lehet fújni mindenhol.

A böngésződ cache-ét kell kiüríteni a frissítés miatt, utána jólesz ;)
Link to comment
Megosztás:

Miért nem jeleníti meg amít írok,ha a válaszra kattintok?Már a múltkor is beszí..tam.Én Würth rozsdaátalakítóval kentem le az alját,akkor még nem hallottam a Korantról vagy lehet nem is volt.Body 900 az jó kiüregelni,vettem üregelőpisztolyt azzal szépen ki lehet fújni mindenhol.

A www.opelforum.hu friss motort kapott. A régi 3.3.3 verziót felváltotta a 3.4.3 verziójú. Az átállás után amennyiben működési hibát tapasztalnál, kérlek töröld a böngésző cachet-t .>>>Bővebben<<<

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Az alvázvédelmet szeretném megcsinálni.

Első lépésben KORANT rozsdaátalakító festékkel kezelném le 2x! Elsőre 20-30%-ban higítva majd töményen! Felvinném az alváz 100%-ra + a doblemezekre és a csomagtér belsejébe is! Majd HB Body 933 alvázvédővel kezelném! üregvédelemre a HB Body 900 néztem ki!

Sajnos akna hiányában, az autót alá bakolásával tudom megoldani a kezelést. A KORANTOS kezelést én csinálnám, mert akkor tuti hogy mindenhol becsületesen fel lessz hordva a festék. A többit muszáj festőre bíznom,de nála is ott leszek! :D

A kérdésem az lenne, hogy valaki használta e már a KORANT-ot?

Mekkora a 0,5L flakon kiadóssága?

És persze milyen lett az eredmény!!

Képeket néztem róla a neten, számomra meggyőző volt,de érdekelne a véleményetek,esetleg más alternatívák is!

Én már elég régóta Korant fan vagyok. Maximálisan meg vagyok vele elégedve és töredékébe kerül mint a márkás, de ugyanezt tudó vetélytársak.

Amúgy nagyon kiadós, nem fogy el rögtön.

Kitartást!

:)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

A Korant nagyon jó árban van, én is ezért választottam.

Úgy döntöttem az alvázvédőzést is megcsinálom magam. Igaz csak az ecsetelős megoldást tudom kivitelezni.

Úgy gondolom ha én csinálom akkor nem lessz "felületes" mindenhova kerül ahová kell.

Én a HB Body 930 néztem mert ez 5kg és ecsetelhető.

Link to comment
Megosztás:

Igen, egyenlőre 1db 2,5kg! Mert most amikor csináták az alját, a javitott részeket megfújták már alvázvédővel.És az nem volt kevés!!!!!!

Nem elég, akkor veszek még egyett!

Képeket készítek és megosztom veletek!

:D

Jó lesz hidd el :)

Iszonyat sok munkaórám van benne az enyémben, de nem bánom :)

Várjuk a képeket!

Link to comment
Megosztás:

Az enyémbe meg iszonyatosan sokk pénz!! Nem merem ide kiírni mert hülyének néztek hogy ennyit költötem rá!!

De nagyon szeretem,csak már vége lehetne mert tényleg sokkba van már!!

Két hónap múlva meg műszaki!!! Még szélvédőt is kell cseréltetnem elöl, mert elrepedt a szentem!!

Link to comment
Megosztás:

Thor: Te mikor lakatoltad az autót, a gyári szőnyeg alatt lévő szivacsot hogyan szedted ki egybe, hogy megmaradjon a tetején az a bitumen, vagy ha nincs már benn a tiedbe, mivel helyettesítetted azt a szivacsot??

Nekem már szét volt töredezve sajnos, de ahol kellett ott Snitzerrel körbevágtam és kiemeltem egyben azt a részt.

Vissza meg Kacsaszalaggal , meg valami ragasztóanyaggal illesztettem össze.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémbe meg iszonyatosan sokk pénz!! Nem merem ide kiírni mert hülyének néztek hogy ennyit költötem rá!!

De nagyon szeretem,csak már vége lehetne mert tényleg sokkba van már!!

Két hónap múlva meg műszaki!!! Még szélvédőt is kell cseréltetnem elöl, mert elrepedt a szentem!!

:)

Ismerős hidd el.

Én is beletalicskáztam nem kevés pénzt a kezdetektől fogva (moci felújítás, pl.), de az utóbbi 1,5 évben szinte 0 Ft volt a váratlan kiadásom, mert 1 szer kell csak mindent megcsinálni becsülettel :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem készen ilyet (legalábbis fémből) nem kapsz, leginkább azért mert mindenki egyedileg csinálja/csináltatja magának, ergo nincs két egyforma. Esetleg valamelyik tuningcégnél fellelhetsz műanyagból ilyesmit, de azt meg értelemszerűen nem a géptetőre kell passzítani, hanem a hűtőrácsra és a lámpákra ragasztani. Én inkább azt javasolnám hogy csinálj egy mintát kartonpapírból arról hogy pontosan mit szeretnél, aztán fáradj el egy kasztnishoz aki majd megfabrikálja neked.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na mint arrébb írtam bent vannak a villanyablakok, egyetlen problémám hogy a két hátsó kb félúttól hallhatóan/láthatóan szorul, lemegy, meg fel is, de nehezen. Ezeken ugye nincs állítási lehetőség. Mit lehetne vele kezdeni? Bezsírozva be vannak a mozgó részek, inkább olyan az egész,mintha félúttól az ablak rossz íven menne.

Link to comment
Megosztás:

Na mint arrébb írtam bent vannak a villanyablakok, egyetlen problémám hogy a két hátsó kb félúttól hallhatóan/láthatóan szorul, lemegy, meg fel is, de nehezen. Ezeken ugye nincs állítási lehetőség. Mit lehetne vele kezdeni? Bezsírozva be vannak a mozgó részek, inkább olyan az egész,mintha félúttól az ablak rossz íven menne.

Félút?

Nekem csak félig mennek le... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.