Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Lesz mit rendbe hozni, sajnos nem vigyázott rá az előző tulaj.

Pl. ráesett valami és beverte a hátsó ablakot, pár karcolás jutott a tetőre és a csomiajtóra is. :D

Ezek ki vannak javítva (úgy ahogy) csak festeni kellene.

Az első lökös törött a vonószemnél, mert nem tudott megállni. ^_^

A bal hátsó ajtó van megnyomva, nekitolattak. :D

A jobb első sárvédő a kerék mögött behorpadt és az ajtó éle is, amikor a határolót kivéve túlnyitották az ajtót. :D

De, ezeket viszonylag 1szerű javítani és 60 ropit alkudtam az árából. :D

Így 2 kiló alatt vettem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Lesz mit rendbe hozni, sajnos nem vigyázott rá az előző tulaj.

Pl. ráesett valami és beverte a hátsó ablakot, pár karcolás jutott a tetőre és a csomiajtóra is. ;)

Ezek ki vannak javítva (úgy ahogy) csak festeni kellene.

Az első lökös törött a vonószemnél, mert nem tudott megállni. ^_^

A bal hátsó ajtó van megnyomva, nekitolattak. :D

A jobb első sárvédő a kerék mögött behorpadt és az ajtó éle is, amikor a határolót kivéve túlnyitották az ajtót. :D

De, ezeket viszonylag 1szerű javítani és 60 ropit alkudtam az árából. :D

Így 2 kiló alatt vettem. :D

Szép kis lista, nem mondom! Az ilyen embernek minek autó ha nem tud rá vigyázni! :D

Link to comment
Megosztás:

Lesz mit rendbe hozni, sajnos nem vigyázott rá az előző tulaj.

Pl. ráesett valami és beverte a hátsó ablakot, pár karcolás jutott a tetőre és a csomiajtóra is. ;)

Ezek ki vannak javítva (úgy ahogy) csak festeni kellene.

Az első lökös törött a vonószemnél, mert nem tudott megállni. ^_^

A bal hátsó ajtó van megnyomva, nekitolattak. :D

A jobb első sárvédő a kerék mögött behorpadt és az ajtó éle is, amikor a határolót kivéve túlnyitották az ajtót. :D

De, ezeket viszonylag 1szerű javítani és 60 ropit alkudtam az árából. ;)

Így 2 kiló alatt vettem. :D

Az igen :D

A lista meg szépen lassan rövidülni fog majd. :D

Link to comment
Megosztás:

Még pár foltot rávarrok és alvázvédelem. ^_^

Könnyen van, akinek van mivel és hol megcsinálni, ja és meg is tudja csinálni. :D

Az volt az 1ik szempont, hogy jó állapotban van amúgy a kasztni. A motort már nem sikerült ennyire felmérni. :D

A csávó azóta Spark-kal jár, az elfér mindenhol. Meg kilát belőle a tökmag.

Link to comment
Megosztás:

Még pár foltot rávarrok és alvázvédelem. ^_^

Könnyen van, akinek van mivel és hol megcsinálni, ja és meg is tudja csinálni. :D

Az volt az 1ik szempont, hogy jó állapotban van amúgy a kasztni. A motort már nem sikerült ennyire felmérni. :D

A csávó azóta Spark-kal jár, az elfér mindenhol. Meg kilát belőle a tökmag.

Dettó ez volt nálam is.

Mindkét oldal meghúzva (lökös, sárvédő, tükör, hátsó lökös)

Mindenhol "ki volt hegyezve a kocsi".

Link to comment
Megosztás:

ma sikeresen neki tolatott valami ökör a vasnak és behorpasztotta a jobbos első ajtóm a tükör előtt ami az A oszloppal fut párhuzamosan egy 5 centis helyen, remélem ki lehet kalapálni majd valahogy. tettes kiléte ismeretlen:):S csak egy sejtés.

Link to comment
Megosztás:

2 emberes módszer.

Leveszed a kárpitot, (bár ez számodra egyértelmű) és az ajtó külső felére a segítőd rászorít egy nagy vastag szivacsot( bármi megfelel, ami kellően rugalmas, még 1 rossz ülés lapja is) és belülről 1 gumilapot (bármi más is jó, ami eloszlatja az ütést nagyobb felületen) teszel oda, és finoman kiütöd, először kézzel, ha kell akkor valami eszközzel.(kalapács fanyelével, gumikalapács)

Az 1ik komám tapétázáshoz használt kis gumihengerrel nyomta ki a horpadást.

Csak finoman. Ügyes legyél. ^_^

Link to comment
Megosztás:

ma sikeresen neki tolatott valami ökör a vasnak és behorpasztotta a jobbos első ajtóm a tükör előtt ami az A oszloppal fut párhuzamosan egy 5 centis helyen, remélem ki lehet kalapálni majd valahogy. tettes kiléte ismeretlen:):S csak egy sejtés.

Húúúú ^_^

Mennyire biztos az a sejtés?

Link to comment
Megosztás:

Állok be az autóval és tiszta vízes msanyesz volt vezetőülése :|

Vhol a tetőablakon befolyik a víz :S Marhajó :S Egyik hiba után jön a következő

Még tegnap lemostam nem volt semmi vizes, egyik napról a másikra hogy lehetett?? És nem kevés viz, ázik minden :S

Link to comment
Megosztás:

teherautó volt a bűnös és azon sajna nem látszik semmi:( meg olyan sok festéket nem hozott le, csak horpasztott rendesen.

Az agyam eldurran az ilyesmitől. Az ember óvja ápolja szeretett gépét, erre jön valami "pockány" és jól belebarmol ^_^

Megpróbálod, azt amit Öcsibácsi tanácsolt (kinyomni a horpadást)?

Link to comment
Megosztás:

Állok be az autóval és tiszta vízes msanyesz volt vezetőülése :|

Vhol a tetőablakon befolyik a víz :S Marhajó :S Egyik hiba után jön a következő

Még tegnap lemostam nem volt semmi vizes, egyik napról a másikra hogy lehetett?? És nem kevés viz, ázik minden :S

Dettó ugyan így jártam. :D

Már 3 éve van meg az autó és eddig soha nem áztam be. Mindig szépen visszazárt a tető. Errefel ma megyek haza melóhelyről, behuppanok a szakadó esőben az ülésbe és érzem, hogy olyan vizes a seggem. Felnézek és pont a homlokomra cseppent egy csepp víz. Ó de f@sza! Mire haza értem úgy néztem ki mint aki behugyozott! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Dettó ugyan így jártam. :D

Már 3 éve van meg az autó és eddig soha nem áztam be. Mindig szépen visszazárt a tető. Errefel ma megyek haza melóhelyről, behuppanok a szakadó esőben az ülésbe és érzem, hogy olyan vizes a seggem. Felnézek és pont a homlokomra cseppent egy csepp víz. Ó de f@sza! Mire haza értem úgy néztem ki mint aki behugyozott! ^_^

Énis énis, tiszta víz a ülés :S Majd ha jobb idő lesz megkeresem hol ázzik be, és mivel lehet orvosolni a hibát?? Vmiféle tömitőanyaggal??

Nemtom mi lett az egyik napról a másikra :S

Link to comment
Megosztás:

Énis énis, tiszta víz a ülés :S Majd ha jobb idő lesz megkeresem hol ázzik be, és mivel lehet orvosolni a hibát?? Vmiféle tömitőanyaggal??

Nemtom mi lett az egyik napról a másikra :S

Attól függ, hogy mi a hiba ^_^

De mindenesetre fura, hogy egyik napról a másikra beázik. Nah az meg a pláne, hogy mindkettőtöknek egyszerre :D (bár ide inkább ez illik: :D (

Link to comment
Megosztás:

Az agyam eldurran az ilyesmitől. Az ember óvja ápolja szeretett gépét, erre jön valami "pockány" és jól belebarmol ^_^

Megpróbálod, azt amit Öcsibácsi tanácsolt (kinyomni a horpadást)?

Keresztapám karosszériás hétvégén meglesi meg, ha sikerül meg is csinálja. fényezni nem tudom mennyit kell majd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.