Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Nekem is nedves a kárpit a csomagtérben, pedig az enyém sedan.

Utána kell ennek is járnom. :blink:

De a tied meg napfénytetős ha jól látom (legalábbis ha az avatarodon a te autód van), annál meg ha minden igaz az A és C oszlopban vezetnek lefelé a tető gyári lefolyóvezetékei, egyenest bele a küszöbbe. Én ezt nézném meg a helyedben hogy ha a hátsó lefolyóba öntesz egy kis vizet, az kifolyik-e az autó alatt a küszöbnél. Mert ha nem akkor lehet hogy az kerül a csomagtartóba, mert a C-oszlopban a cső valahol folytonossági hiányt szenved.

Link to comment
Megosztás:

hmm nekem is napfénytetős, de én azt hittem hogy ez az elvezetés csak az A oszlopban van. lehet hogy nem egy oldalról kapom a vizet, mert akkor sem oké, ha csak alul van víz ;) de ha lesz időm mindenképp utána kell járni, mert ennek a mélyláda sem örül :)

Link to comment
Megosztás:

12 évesen én bedobtam a mienkbe a hátsókat, amik a hátsóajtót nem, de a motorháztetőt megtartják. :) Azóta is benne van. Csinálni kell neki konzolt L vasból.

Az enyém azért ilyen, mert akkor apám kikötötte hogy csak úgy csinálhatom meg, hogy ha levesszük nem maradhat nyoma.

http://kepfeltoltes.hu/130203/100_8519_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130203/100_8521_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130203/100_8527k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Üdvözlök mindenkit a forumon végre találtam egy frankó vectra forumot:D

lenne is pár kérdésem...

-valahol vagy beázik a kocsi és csak az utas oldali lábtérhez folyik be a víz de egy kicsi a motorvezérlő elektronika felé is befolyik valahol igazából tippem sincs hol...

-a másik az utas üllés alatt van valami rúd az üllés alatt tele van matricázva valami sárga figyelmeztetésekkel az mi lehet?

köszi előre is a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Végre ez is eljőtt! :D

Ma este viszem a kasznishoz az autót.

Ball oldali küszöb csere,jobb hátső rugótányér csere, meg teljes padlólemez javítás lessz.

Plussz belül is kap egy teljes üregvédelemet csomagtartóval együtt.

Ide kapcsolódik hogy kivettem a csomiból a szőnyeget,és a ball oldalán nekem is tiszta víz,pedig egy hete nem mentem vele!

Mivel amúgy is az összes szőnyeget kivetem, kerestem a bizonyos lefolyót!

Hát nem találtam!!

Az enyém 5. ajtós napfénytetős.

Gmicsövet keressek ami a küszöbe végződik?

Link to comment
Megosztás:

Végre ez is eljőtt! :D

Ma este viszem a kasznishoz az autót.

Ball oldali küszöb csere,jobb hátső rugótányér csere, meg teljes padlólemez javítás lessz.

Plussz belül is kap egy teljes üregvédelemet csomagtartóval együtt.

Ide kapcsolódik hogy kivettem a csomiból a szőnyeget,és a ball oldalán nekem is tiszta víz,pedig egy hete nem mentem vele!

Mivel amúgy is az összes szőnyeget kivetem, kerestem a bizonyos lefolyót!

Hát nem találtam!!

Az enyém 5. ajtós napfénytetős.

Gmicsövet keressek ami a küszöbe végződik?

Igen, neked is oda folyik le a napfénytető hátsó részéből.

Az antenna gumijánál is volt némi szivárgásunk még anno, érdemes lenne ott is szétnézni.

Marad a próba: lámpával a kezedben befekszel és valaki kintről elkezdi szisztematikusan (csak kis területeken) locsolni a kritikus helyeket. Így tudtuk mi is kiszűrni, hogy hol van rés. Ha nem láttok szembetűnő beázást, akkor érdemes rászánni több időt, hogy elcsípjétek hol szivárog be.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém így nézett ki anno :)

Köszi

és itt a pollen szűrőt hová tudom berakni?

és neked mikor ilyen volt a ventilátor nem ázott be a verda?

amúgy a klímás vectrán 1 vagy 2 hűtő ventilátor van?

köszi

Módosítva : hening
Képpel idézés.
Link to comment
Megosztás:

Köszi

és itt a pollen szűrőt hová tudom berakni?

és neked mikor ilyen volt a ventilátor nem ázott be a verda?

amúgy a klímás vectrán 1 vagy 2 hűtő ventilátor van?

köszi

Első: Képpel sose idézz! Vedd ki az "img"-t a linkből, mielőtt elküldöd a választ.

A pollenszűrőt? Sehova :) Nincs gyárilag hely neki. Öcsibácsi linkelt régebben képeket egy átalakított astra keretről. Én is itt tartok most, hogy már megvan a keret, csak idő kellene a faragáshoz.

De sajnos, beázott. A műanyag vízelvezető takaró műanyagon volt pár repedés ahol ráfolyt a mocira a víz.

2 ventilátor van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.