Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Én meg nemrég dobáltam ki az ajtókat,mert nem kellett senkinek.

Nekem viszont van négy bordó eladó. :D

Köszi srácok de nem lesz rá szükség! :) :) Annyira durván nem sérült, hogy ajtót kellene cserélni! Már megnézettem szakival s egy kis lakatos munkával helyreállítható az ajtó!

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Már hónapok óta megvannak a hátsó kerékjárati dobbetétek. Ma megpróbáltam beletenni az autóba, de vagy ügyetlen vagyok, vagy túl türelmetlen öregkoromra. <_<

Ezért elvihető,ha kell valakinek.

Nem tudom a tied milyen gyártmány.Én Klokkerholmot vettem az Unixtól.Felment a helyére rendesen.Igaz, hogy én még adtam neki önfúró lemezcsavart is nehogy kiessen.Állítólag azért nem megy fel rendesen,mert az utángyártott ívnek szélesebb a pereme,mint a gyárinak volt,és nem akadnak bele azok a kis körmök.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom a tied milyen gyártmány.Én Klokkerholmot vettem az Unixtól.Felment a helyére rendesen.Igaz, hogy én még adtam neki önfúró lemezcsavart is nehogy kiessen.Állítólag azért nem megy fel rendesen,mert az utángyártott ívnek szélesebb a pereme,mint a gyárinak volt,és nem akadnak bele azok a kis körmök.

Az enyémen nincsenek "körmök". Ez valami olcsó példány. Ahogy beillesztem, a peremnél nem fekszik fel végig. Van ahol eláll vagy 1,5-2 centit. A küszöbnél meg nem takar rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen nincsenek "körmök". Ez valami olcsó példány. Ahogy beillesztem, a peremnél nem fekszik fel végig. Van ahol eláll vagy 1,5-2 centit. A küszöbnél meg nem takar rendesen.

Akkor az tényleg nem olyan mint az enyém volt.Az illeszkedett rendesen,csak a körmök nem akadtak be a perem miatt.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sziasztok!

Van egy A vekim, 95-ös, műszakilag és esztétikailag is jó állapotú, de pár helyen elindult rajta a rohadás. Elég csúnya a hátsó felső rugótányér, és a hátsó íveket sem ártana cserélni (mondjuk még csak felületi a rozsda rajtuk), valamint az első kerék mögött is elindult a korrózió. Ennyi javításnál körülbelül mire kell számítani anyagiakban? Azért kérdezem mert még nem volt dolgom karosszériásnál és hátha van valaki aki hasonló munkálatokat végeztetett el az ő autóján, nyilván nem szeretném rákölteni az autó értékét. Egyébként egy minden jóval megpakolt CDX-ről van szó. Tudom hogy itt nem kaphatok pontos infót, de mielőtt elkezdek keresni egy szakembert jó lenne tudni hogy Ti mennyiből úsztátok meg.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy A vekim, 95-ös, műszakilag és esztétikailag is jó állapotú, de pár helyen elindult rajta a rohadás. Elég csúnya a hátsó felső rugótányér, és a hátsó íveket sem ártana cserélni (mondjuk még csak felületi a rozsda rajtuk), valamint az első kerék mögött is elindult a korrózió. Ennyi javításnál körülbelül mire kell számítani anyagiakban? Azért kérdezem mert még nem volt dolgom karosszériásnál és hátha van valaki aki hasonló munkálatokat végeztetett el az ő autóján, nyilván nem szeretném rákölteni az autó értékét. Egyébként egy minden jóval megpakolt CDX-ről van szó. Tudom hogy itt nem kaphatok pontos infót, de mielőtt elkezdek keresni egy szakembert jó lenne tudni hogy Ti mennyiből úsztátok meg.

Én olyan jó 5 éve csináltattam meg.2 küszöbcsere,1 hátsóív,lámpa alatti lemez lett cserélve,meg egy folt a csomagtartóba.20 ezret fizettem,meg 20 ezer volt a színre fújás.Na jó mondjuk ez régen volt.Aztán 2 éve megcsináltam magam a másik hátsóívet,meg a belső doblemez cserét.Meg egy két foltot a csomagtartóban.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150307/P1020450_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150307/P1020451_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy A vekim, 95-ös, műszakilag és esztétikailag is jó állapotú, de pár helyen elindult rajta a rohadás. Elég csúnya a hátsó felső rugótányér, és a hátsó íveket sem ártana cserélni (mondjuk még csak felületi a rozsda rajtuk), valamint az első kerék mögött is elindult a korrózió. Ennyi javításnál körülbelül mire kell számítani anyagiakban? Azért kérdezem mert még nem volt dolgom karosszériásnál és hátha van valaki aki hasonló munkálatokat végeztetett el az ő autóján, nyilván nem szeretném rákölteni az autó értékét. Egyébként egy minden jóval megpakolt CDX-ről van szó. Tudom hogy itt nem kaphatok pontos infót, de mielőtt elkezdek keresni egy szakembert jó lenne tudni hogy Ti mennyiből úsztátok meg.

Ha kívülről látszik akkor az már nem csak felületi. Külső sárvédőív elem piti pénz, a jó kasznisok olyan 15-20/ oldalért szokták megcsinálni, a rugótányérra is számolhatsz ennyivel, de ha a komplett váznyúlvány cserés, akkor az olyan 50/oldal. (a javítóelem nem olcsó hozzá) És akkor még ott van a sárvédők fényezése, vidéken elemenként 20-30 körül fújnak, de mivel nem mai autó, valszeg hozzá kell majd polírozni a teljes autót.

Szóval olyan 100-150-el számolhatsz.

Nekem két éve cserélték a két küszöböt, a jobbos belső teljes doblemezt, és a tankbetöltő kelyhet, 50ért csinálták meg, úgy, hogy az előbbieket én vittem, utóbbit meg megcsinálták sík lemezből. És ebben még fényezés nem volt. Ja, plusz a belső küszöböket a b oszloptól újragyártották, mert az se volt már meg. Ja,és az autót is én szedtem szét hozzá.

Módosítva : wookie
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.