Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Thor nem csodálom, hogy rohad a csomiajtód, valaki szétfúrta a hátulját. :D

Nekem szerencsére nincs ilyen műanyag vacak. Egyben is van az ajtó. :D

Echós szekér. :D ^_^

Rájöttem, hogy mi a hiba. Itt folyik be (és nem tud kifolyni azon a kis lyukon, amit múltkor linkeltem):

(nyilaknál befolyik és lent nem tud kifolyni maradéktalanul)

DSCF1274.JPG

Ezek a műanyagot rögzítő csavarok miatt lettek gyárilag kifúrva. Ha összeraktam, akkor ezeket szépen lezárom és nem lesz gond. Valamint a lenti kis lyukakat, kicsit lejjebb viszem, biztos ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

Anyum tudtom nélkül rendelt hátsó jobb és bal sárvédő íveket :D darabját 2800ftért, itt az autósboltba ^_^

Holnapra meg is érkezik :D

A doblemezem lyukaknál kilesz takaritva és foltozva lesz

Küszöböket is kapok de csak jövő hónapba, egyszerre kellene csinálni igaz?? Vagy jó külön-külön is?

Link to comment
Megosztás:

Anyum tudtom nélkül rendelt hátsó jobb és bal sárvédő íveket :D darabját 2800ftért, itt az autósboltba ^_^

Holnapra meg is érkezik :D

A doblemezem lyukaknál kilesz takaritva és foltozva lesz

Küszöböket is kapok de csak jövő hónapba, egyszerre kellene csinálni igaz?? Vagy jó külön-külön is?

Kérdezt meg a kasztnist, ő csinálja, ergo mondja meg ő, hogy mit mikor.

Mi is jövő héten csináljuk majd a 2 küszöböt meg a 2 nyúlványt.

Link to comment
Megosztás:

Kérdezt meg a kasztnist, ő csinálja, ergo mondja meg ő, hogy mit mikor.

Mi is jövő héten csináljuk majd a 2 küszöböt meg a 2 nyúlványt.

Nem kasztnissal csináltatom

A sárvédőim elég magason elvannak rohadva, remélem még vágással is bőven elég lesz a javitó ív

Akkor megvárom októbert a küszöb miatt, de addig a doblemeznél a lyukakat befoltoztatom

Link to comment
Megosztás:

Nem kasztnissal csináltatom

A sárvédőim elég magason elvannak rohadva, remélem még vágással is bőven elég lesz a javitó ív

Akkor megvárom októbert a küszöb miatt, de addig a doblemeznél a lyukakat befoltoztatom

Nah akkor meg az mondja meg aki csinálja majd a kocsit Teeee! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne pár kérdésem! A gyári napfénytető hogyan vezeti el a vizet? Van neki valami esőelvezető csatorna vagy egyáltalán nem is lenne szabad befolynia a víznek? Ma reggelre megint beázott az autó. Már nagyon unom, hogy behuppanok az ülésbe és egy pillanat alatt úgy nézek ki mint aki behugyozott! 3 évig semmi baja nem volt most meg tessék.... <_<

Egyik cimborámnak van egy bontott napfénytetője, igaz F Astrából de ugyan az szerintem. Érdemes lenne kicserélni? Mennyire nagy meló ezt kicserélni?

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem, akkor a C oszlopnál folyik ki a víz.

Le tudod tesztelni, ha elkezded lassan locsolni a napfénytető környékét és megnézed, hogy hol folyik le (de gondolom dugulásra tippelsz).

Igen, arra tippelek. Érdekes, hogy 3 évig semmi baja, most meg hirtelen elkezdett beázni. A locsolást már próbáltam egy locsolónyi vizet (12liter) öntöttünk egyből a peremére, de akkor semmi sem látszott és hallatszott. Megpróbálom majd szabadnapon lebontani a tetőkárpitot és akkor majd többet látok. Addig meg egy vödörrel járok a csomagtartóban és éjszakára az első ülésre rakom. (éjszakás vagyok)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.