Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Nah mi lett a beázásos móka vége?

Ígértek egy másik tetőablakot. Igazából cserealkatrésznek lenne de azt mondja a srác, hogy jó állapotú meg minden. F Astrából van kiszedve úgy, hogy a tetőablak körül a tető is megvan vagy 20 cm-es körben. Utólag akarta megcsinálni az autóját, de horror áron csinálná meg a kasznis így lemondott róla. Az ominózus beázás megszűnt. Jó, nem is volt mostanában akkora eső ha meg volt akkor a kocsi a garázsban állt. <_< Úgy ahogy sikerült "vízszintbe" hozni és úgy tűnik, hogy jól zár. Mindenképp szét kell szedni mert valamiért szorul is hátrafele menet. A tetőkárpitom meg nagyon csúnyán foltos lett + el is vált a "borítás" a funérlemeztől vagy mitől úgyhogy az is csere.

Majd mindent egyben kicserélek. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Énis arra gondoltam az "ajto" szó alatt. nekem is az zörög egyre jobban, és fingom nincs hogy mitől. :S néha már alapjárati rázkodásnál is hallom. :D

nekem sincs ötletem, h mitől

Pároméban is zörög sajna. Ki van kopva valamint fel van keményedve azon a részen , ahol csúszkál előre hátra. Plasti Dipre gondoltam, hátha segítene egy kis átlátszóval kezelés :) Lefújom felülről színtelen PD-vel és abban bízok, hogy abbahagyja a hülyéskedést.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Képpel nem idézzünk mert jönnek a modik :D

Thor: feketére fogod lefényezni az autót :D??

Nem én fogom fényezni :D

Amúgy marad az eredeti sötétszürke. Egy pillanatig átfutott az agyamon az OPC-kék szín :)

Kösz Gabesz, talán már lesz kitartás :D

Link to comment
Megosztás:

jó lesz jó lesz:D

kérdésem nincs valakinek véletlen hátsó hamutartónak a szerkezete, mert nekem csak maga a hamus van meg ami csak be van oda dobva:S kicsit idétlen, gondolom úgy kéne működnie mint elöl?!

:)

Arra gondolsz ami a középbox végén van? Ott nem nagyon van (nekem) mechanika, maximum az a kis takaró műanyag amit egy rugó nyom fel. De magát a hamutartót kézzel kell kibuktatni.

Link to comment
Megosztás:

:)

Arra gondolsz ami a középbox végén van? Ott nem nagyon van (nekem) mechanika, maximum az a kis takaró műanyag amit egy rugó nyom fel. De magát a hamutartót kézzel kell kibuktatni.

igen arra gondolok, valami olyanra gondolok mint ahogy elöl van megoldva, mert nekem csak be van oda dobva a hamutál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.