Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Tényleg nagyon szép ez a bőrbelső! :)

Köszike.

Ez is kritérium volt a vásárlásnál és sajnos messze nem tökéletes. A sofőr ülésen rengeteg a repedés. Szerintem rajtam kívül senki sem (2 előző tulaj) ápolta a bőrt úgy ahogy kell :D

2 hónap és kb 5-6 féle bőrápoló kellett ahhoz, hogy normálisan nézzen ki. És röhögni fogtok, nem a méregdrága ilyen olyan márkájú cuccok váltak be, hanem a párszáz forintos parafinolaj <_< Csodát tett vele, a régi kopogós keménységből babapopsit csinált (némi túlzással persze).

Néha azért irigykedek a plüssös ülésre, pl. télen belefagyok (de van ülésfűtés :icon13: ), nyáron meg leégeti a szőrt az emberről.

Nah de dekoratívnak tényleg dekoratív :lol:

Link to comment
Megosztás:

visszatérve a hamusra, nekem akkor valami hibádzik mert csak úgy be van rakva oda, nem lehet kihajtani, hanem megfogom aztán kézzel kiemelni, gondolom van valami konzolja ami hiányzik. de holnap csinálok képet. és tényleg szép a bűrke:) :)

Link to comment
Megosztás:

visszatérve a hamusra, nekem akkor valami hibádzik mert csak úgy be van rakva oda, nem lehet kihajtani, hanem megfogom aztán kézzel kiemelni, gondolom van valami konzolja ami hiányzik. de holnap csinálok képet. és tényleg szép a bűrke:) :)

Hali! Szerintem a hamutartó két oldalán lévő "tüske" le van törve és azért nem áll meg a helyén. Ha megkérjük Thort akkor biztos csinál egy fotót amin látszik milyen is gyárilag ez mert az enyém is törött csak én orvosoltam egy fugakereszt 2 darabjával. Hibátlanul ellátja a feladatát így is.

Az a műanyag lap megvan amivel a cigit kell eloltani és a rugós akármi feszíti? Thor képei közt az utolsón látszik amit kérdezek.

Link to comment
Megosztás:

visszatérve a hamusra, nekem akkor valami hibádzik mert csak úgy be van rakva oda, nem lehet kihajtani, hanem megfogom aztán kézzel kiemelni, gondolom van valami konzolja ami hiányzik. de holnap csinálok képet. és tényleg szép a bűrke:) :)

Isi! Azt hiszem egy cipőben járunk! Először én sem tudtam hova rakni hogy miért így néz ki a hamusom mióta megvan a kocsi, de a mostani beszélgetéseteket átolvasva rájöttem hogy nekem is akkor hibás lehet azért olyan mint ahogy te is írtad, mégpedig hogy kézzel lehet kiemelni!

Csináltam róla képeket is:

image-391B_4CBAD177.jpg

Ilyen kiszedve:

image-2492_4CBAD177.jpg

Thor képeit nézegetve nekem az a két kis pöcök van letörve.. :D Ezeket sehogysem lehet pótolni??

Link to comment
Megosztás:

Isi! Azt hiszem egy cipőben járunk! Először én sem tudtam hova rakni hogy miért így néz ki a hamusom mióta megvan a kocsi, de a mostani beszélgetéseteket átolvasva rájöttem hogy nekem is akkor hibás lehet azért olyan mint ahogy te is írtad, mégpedig hogy kézzel lehet kiemelni!

Csináltam róla képeket is:

http://kephost.hu/image-391B_4CBAD177.jpg

Ilyen kiszedve:

http://kephost.hu/image-2492_4CBAD177.jpg

Thor képeit nézegetve nekem az a két kis pöcök van letörve.. :) Ezeket sehogysem lehet pótolni??

Nekem is ugyanez a problémám, ilyen hamutartó újonnan mennyibe kerül?

Link to comment
Megosztás:

Anyám! Mi a jó isten kerül ebbe ennyibe??? :D <_< Azt hiszem hogy akkor marad így ahogy van, amúgy se dohányoztam sohasem s az autóben se fog senki sem, azt garantálom! :)

Enyémbe sem dohányzik senki. Előző tulaj sem dohányzott benne. Szivargyújtót akartam bele venni mert rozsdás volt az enyémnek a belseje és a telefon töltő nem érintkezett rendesen sose. Kemény 10ezer forintba kerül egy gyári új komplett szivargyújtó. Bontóba meg ingyé lett:)

Link to comment
Megosztás:

Isi! Azt hiszem egy cipőben járunk! Először én sem tudtam hova rakni hogy miért így néz ki a hamusom mióta megvan a kocsi, de a mostani beszélgetéseteket átolvasva rájöttem hogy nekem is akkor hibás lehet azért olyan mint ahogy te is írtad, mégpedig hogy kézzel lehet kiemelni!

Csináltam róla képeket is:

Thor képeit nézegetve nekem az a két kis pöcök van letörve.. :) Ezeket sehogysem lehet pótolni??

Igen ady19 dettó ugyan így néz ki mint neked.

Link to comment
Megosztás:

Isi! Azt hiszem egy cipőben járunk! Először én sem tudtam hova rakni hogy miért így néz ki a hamusom mióta megvan a kocsi, de a mostani beszélgetéseteket átolvasva rájöttem hogy nekem is akkor hibás lehet azért olyan mint ahogy te is írtad, mégpedig hogy kézzel lehet kiemelni!

Csináltam róla képeket is:

http://kephost.hu/image-391B_4CBAD177.jpg

Ilyen kiszedve:

http://kephost.hu/image-2492_4CBAD177.jpg

Thor képeit nézegetve nekem az a két kis pöcök van letörve.. :) Ezeket sehogysem lehet pótolni??

Hmm, én valami kis csavart hajtanék a pöckök helyére, vagy esetleg felhevíteni és úgy benyomni a pöckök helyére. Majd lemérem pontosan, hogy hány mm magasak a kiálló részek.

Link to comment
Megosztás:

Hmm, én valami kis csavart hajtanék a pöckök helyére, vagy esetleg felhevíteni és úgy benyomni a pöckök helyére. Majd lemérem pontosan, hogy hány mm magasak a kiálló részek.

Ezen azóta már én is gondolkodtam s ha lesz rá időm akkor lehet hogy meg is próbálom mert elvileg annak meg kéne fognia szerintem és akkor talán még tartósabb is... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ezen azóta már én is gondolkodtam s ha lesz rá időm akkor lehet hogy meg is próbálom mert elvileg annak meg kéne fognia szerintem és akkor talán még tartósabb is... :D :)

Igen, csak a technikára kell rájönni és akkor "stabil lesz mint a magyar forint" <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.