Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Megvan... Faxa lett, de még 1000 a dolog... Össze kell rakni. Meglátom mire jutok holnap, hátha fényképérett lesz már délután.

Erre én is kíváncsi lennék! :)

Hogy a témánál maradjak, a mai kocsimosás alkalmával vettem észre a kasztnin egy-két rozsdapöttyöt, egyenlőre még nem jelentősek! Az idén már nem hiszem hogy hozzányúlok ezügyben de jövőre szerintem megcsináltatom ezeket! Mivel érdemes ezeket megcsinálni!? Hibajavítóval??

Link to comment
Megosztás:

Erre én is kíváncsi lennék! :)

Hogy a témánál maradjak, a mai kocsimosás alkalmával vettem észre a kasztnin egy-két rozsdapöttyöt, egyenlőre még nem jelentősek! Az idén már nem hiszem hogy hozzányúlok ezügyben de jövőre szerintem megcsináltatom ezeket! Mivel érdemes ezeket megcsinálni!? Hibajavítóval??

Kép nincs róla? Melyik részen és mekkorák a rozsdapöttyök?

Link to comment
Megosztás:

Kép nincs róla? Melyik részen és mekkorák a rozsdapöttyök?

Hmm! Az most nincsen mert különböző helyeken vannak.. Amint lesz rá alkalmam akkor lövök róluk párat!

Viszont a sárvédőívek mentén úgy néztem hogy megindult a rozsdásodás, ott már nagyobbakat láttam! Gondolom ott csiszolás és újrafestés oldaná meg a dolgot, mert hogy még nem rohadásról van szó! :)

Link to comment
Megosztás:

Hmm! Az most nincsen mert különböző helyeken vannak.. Amint lesz rá alkalmam akkor lövök róluk párat!

Viszont a sárvédőívek mentén úgy néztem hogy megindult a rozsdásodás, ott már nagyobbakat láttam! Gondolom ott csiszolás és újrafestés oldaná meg a dolgot, mert hogy még nem rohadásról van szó! :)

Jaja, gondolom felületi rozsda csak.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam rá! Szerintem meg fogom keresni mert oda is be szoktam nézni s láttam már hogy nagyon penge a témában! :)

Alex nagyon rendes :D Én is fárasztottam már jópár kérdéssel <_<

Ahogy fahee is írta, ez még felületi és elég neki a fémig csiszolás majd rozsdaátalakító, alapozó, majd a fény.

Link to comment
Megosztás:

Alex nagyon rendes :D Én is fárasztottam már jópár kérdéssel <_<

Ahogy fahee is írta, ez még felületi és elég neki a fémig csiszolás majd rozsdaátalakító, alapozó, majd a fény.

Oké, akkor nem kímélem majd! :) Legfeljebb elküld melegebb éghajlatra! :icon13: Viccet félretéve, mindenféleképpen kikérem a tanácsát, hisz ő itt a szaki a témában!

Link to comment
Megosztás:

A fényezés kész lett, vasárnap és tegnap este ment az összerakás (és műanyag hegesztés :o ) 1000-el.

Még hátra van a hátsó lökös, meg ma jönnek meg az ajtóstiftek. Ezután jön a belsőtér... Ha lesz értékelhető kép, akkor dobok fel párat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.